vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak se bránit lžím a pomluvám

26. února 2018

Tipy, jak se bránit lžím a pomluvám

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: lež důvěra Pomluva děti útok

preventan-mimiforum-banner

Bránit se lžím a pomluvám je někdy velmi těžké. Co dělat, když o vás okolí vypráví nepravdu? Nevšímat si toho, anebo bojovat?

Esenciální fosfolipidy forte

·    Doplněk stravy.
·    Esenciální fosfolipidy.
·    Obohaceno o vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
·    Obohaceno o vitaminy skupiny B, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy, imunitního systému a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

esencialni-fosfolipidy-forte

Doplněk stravy

Více ZDE

Pomluvám a lžím, které se kolem vás šíří, není vždy snadné se bránit. Většinou odezní tak, jako přišly, ale mohou vám pořádně znepříjemnit život. Co s nimi?

 

Nevšímat si jich

Asi nejjednodušší rada, avšak mnohdy nejúčinnější. Když si lží a pomluv nebudete všímat, časem vyšumí a nikdo si na ně ani nevzpomene. Nebude o ně totiž zájem. Není to ale vždy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Lepší je ale na vše zapomenout, nedívat se kolem sebe a na chvíli zatnout zuby, než se nervovat kvůli tomu, že je někdo proti vám. Čas totiž vše zahojí.

 

Zaútočit

Pokud metoda »mrtvého brouka« nepomáhá, pak je třeba vydat se do útoku. Ohraďte se proti lžím a uveďte vše na správnou cestu. Dokažte ostatním, že to, co se o vás šíří, není pravda a jde o hloupé pomluvy. Cesta je ale zdlouhavá a vyjít nemusí. Říká se totiž: „Na každém šprochu, pravdy trochu,“ a mnozí lidé tomu dodnes věří.

 

Vymyslet protiútok sex-a-vztahy-tipy-jak-se-branit-lzim-ii-sh-nahled

Zjistěte, kdo vás pomlouvá a oplaťte mu to stejně. Není to sice nejlepší řešení, ale pokud nezabírá jiná varianta, je protiútok jednou z možností, jak se bránit. Ne vždy totiž zabere mírumilovné řešení.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Zajímavosti o lži

 

-          Podle odborníků je lež základní dovedností, a dovedeme se ji velmi dobře naučit již v dětství.

 

-          Děti v pěti až šesti letech už umí lhát tak dobře, jak mnozí dospělí.

 

-          Schopnost vždy stoprocentně odhalit lež má velmi málo lidí. Dokonce se mluví o množství menším než 0,5 %. Mnoho lidí se totiž ve lhaní vycvičí tak dokonale, že jim vše každý věří.

 

-          Někteří experti tvrdí, že lži se dají velmi snadno odhalit pomocí přesně položených otázek. Ty musejí být cílené, úderné a stručné. Pokud jsou položené špatně, dá to lháři jen možnost se ze všeho vykroutit.

 

-          Lžím se velmi dobře daří ve vztazích a milostném životě. Odborníci jsou přesvědčeni, že taková lež je dokonce prospěšná, protože mnohdy dokáže vztah zachránit a ochránit dvojice před rozchodem. Ne vždy se vyplatí

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse