vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak s dětmi oslavit Silvestra

30. prosince 2014

Tipy, jak s dětmi oslavit Silvestra

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: předsevzetí oslava Nový rok Silvestr děti rodina

preventan-mimiforum-banner

Oslavte poslední den roku i s dětmi a užijte si ho na maximum! Jak na to? Poradíme vám několik tipů na přelom roku!

Preventan sirup

·    Doplněk stravy.
·    Příjemná forma užívání, sirup.
·    Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine®.
·    Malinová příchuť.
·    Chutná nejen dětem!

preventan-sirup-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Bujaré oslavy, večírky, párty, diskotéky, popíjení až do rána. Tak si mnozí představují oslavy Silvestra. Jenže pokud máte děti a chcete trávit konec roku s nimi, je třeba program přizpůsobit. Jak tedy oslavit s dětmi Silvestra?

 

Společenské hry

Konec roku je ideální příležitostí, kdy si můžete sednout jako rodina dohromady a zahrát si některou ze společenských her. Je jedno, zda vytáhnete karty, anebo hru, kterou přinesl Ježíšek. Mělo by však jít o něco, co všechny baví a užijí si přitom spoustu zábavy. Větší děti se mohou zapojit do party her, které jsou přímo určeny pro podobné oslavy a situace.

 

Příprava předsevzetí

Na Nový rok se tradičně dávají předsevzetí. Zkuste do příprav zapojit i děti už na Silvestra. Nechejte je, aby si tajně namalovaly své předsevzetí do nového roku a uložili je na tajné místo. Když se za rok na Silvestra opět setkáte, vytáhněte je a zjistěte, co si děti přály a co se splnilo či naopak nesplnilo.

 

Odpolední »půlnoční« party

I když hlavní oslavy přicházejí na Silvestra o půlnoci, malé děti vzhůru asi nechávat nebudete. Připravte jim proto půlnoční párty už odpoledne! Drobné občerstvení, dětské šampaňské, tradiční přípitek a vítání nového roku. To vše se dá zvládnout mnohem dřív, než o půlnoci. V rámci oslavy můžete připravit karneval, dětskou diskotéku, malovat s dětmi na obličej, nebo něco vyrobit. Fantazii se meze nekladou!

 

Oslava bez dospělých deti-a-rodina-jak-oslavit-silvestr-ii-sxc-nahled

Máte-li tu možnost, můžete dětem připravit i vlastní silvestrovskou oslavu bez dospělých. V jedné místnosti budou mít dobroty i pití, výzdobu z balonků, hudbu a hračky a zabavit se mohou sami – bez kontroly. Ta bude samozřejmě v dosahu za dveřmi. Děti samostatnou oslavu uvítají a bezpochyby si ji užijí. Jen pozor – příliš malé děti do takové oslavy nezapojujte, nikdy nevíte, co by se mohlo stát.

 

Tipy MIMIFORA:

Další tipy na silvestrovské oslavy s dětmi

 

-          Vymyslete rodinné soutěže během celého dne, večer pak nezapomeňte na vyhlášení výsledků a medaile pro děti.

-          Vyrazte ven! Silvestr je všední den jako jiný, a tak můžete vyrazit na nějakou akci, do kina či obchodního centra a den si užít. Zjistěte si, co se pořádá v okolí a nic vám už nebude bránit.

-          Zapojte děti do příprav. Společně s nimi chystejte jednohubky, chlebíčky a drobné občerstvení. Zapojte je do příprav dobrot pro celou rodinu.

-          Nezapomeňte na ohňostroj. Mnohem bezpečnější je ale dívat se na něj z okna. Pokud máte a chcete použít pyrotechniku, nikdy s ní děti nenechávejte samotné. Spouštět ji musí jen dospělí!

 

Text: lju

Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse