vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak prodloužit milování

19. února 2017

Tipy, jak prodloužit milování

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ejakulace vyvrcholení erekce milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Většina žen sní o dlouhém milování. Málokterá jej ale skutečně zažije. Přitom dvouminutový sex jim často nestačí. Zjistili jsme proto pět způsobů, jak prodloužit milování

„Když někde čtu, že průměrný sex trvá patnáct minut, připadám si, že žiju někde jinde. U nás je za dvě minuty konec. Mně to pochopitelně nestačí a pátrám, jak si sex prodloužit,“ napsala nám Jana (34). Proto jsme zjišťovali, jak si milování protáhnout, aniž byste musela měnit partnera.

1. Tlumící krém, gel, nebo sprej

Pokud se partner neumí dobře ovládnout, je to ideální varianta. Jde o speciální znecitlivující přípravky, které obsahují mesocain či prokain, prodlužují délku milování. Nanášejí se na žalud 10–15 minut před stykem, avšak na sex bez kondomu v tom případě zapomeňte. Krém by totiž mohl mít znecitlivující vliv i na ženu, a snížil by tak její vzrušení a možnost vyvrcholení.

MIMIFORUM zjistilo:

Možností, jak snížit citlivost penisu a oddálit vyvrcholení, může být i používání speciálního zesíleného kondomu.

2. Stiskací technika sex-a-vztahy-tipy-jak-prodlouzit-milovani-ii-sh-nahled

Jednoduchá, avšak velmi účinná metoda. Spočívá v tom, že se žalud partnera silně stiskne mezi palcem a ukazovákem ve chvíli, kdy cítí blížící se vyvrcholení. Po spodní straně penisu vede močová trubice. Pokud právě na ni přitlačíte, odvede to z něj na chvíli krev a oddálí blížící se ejakulaci.

3. Experimenty s polohami

Hrajte si ve dvou a zkoušejte různé polohy. Každá totiž díky hloubce a úhlu průniku není pro muže stejně vzrušující, a tak se může lépe ovládnout. Osvědčila se třeba pozice »na koníčka«, kdy žena sedí na muži shora, anebo mělké proniknutí. V tom případě je penis partnera jen kousek za poševním vchodem a dráždí bod G. Neproniká však do hloubky.

4. Masturbace není na škodu

Odborníci doporučují, aby muži trpící předčasnou ejakulací, co nejvíce trénovali a masturbovali. Naučí se tak lépe poznat své tělo a reagovat, kdy přijde pravý čas na to oddálit vyvrcholení. Doporučuje se zkoušet techniku »start a stop«. Ta spočívá v tom, že se penis dráždí do chvíle, než se blíží vyvrcholení. Pak se vše rychle přeruší, a až vlna vzrušení opadne, začne se znovu.

5. Erotické pomůcky

Prodloužit milování můžete také díky některé z erotických pomůcek. Například návleky na penis sníží jeho citlivost, avšak skvěle stimulují partnerku. Výbornou službu vykonají i erekční kroužky, které zlepší a prodlouží erekci a protáhnou dobu milování. Chce to pouze odvahu a chuť experimentovat a zkusit, co vám s partnerem vyhovuje.

MIMIFORUM zjistilo:

Jak dlouho trvá sex

-          Podle průzkumů trvá průměrný sex bez předehry 3 až 5 minut.

-          Průměrná délka předehry u nás je 10 minut, ve světě až 17 minut.

-          Celková délka milování u nás je podle průzkumů 15 minut.

-          Většina žen potřebuje minimálně pětiminutový styk, aby dosáhla vyvrcholení.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse