vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak ovlivnit pohlaví dítěte

31. ledna 2016

Tipy, jak ovlivnit pohlaví dítěte

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: chlapeček holčička pohlaví děti ovulace rodina těhotenství

preventan-mimiforum-banner

Zaručených rad, jak ovlivnit pohlaví dítěte, je plný internet. Vybrali jsme ty nejlepší, které můžete vyzkoušet, pokud toužíte po holčičce, nebo naopak po chlapečkovi. Jestli to zabere, je nejisté, ale za zkoušku nic nedáte.

Diskutujte: Řídila jste se při plánování potomka »zaručenými« tipy?


Plánujete potomka, a přála byste si holčičku. Nebo doma máte dvě dcery a do třetice byste chtěla kluka. Internet je plný rad, jak zaručeně ovlivnit pohlaví ještě nenarozeného potomka. Za některé by maminky daly dokonce ruku do ohně, na jiné však nezaberou. Vybrali jsme nejlepší z nich. Mějte však na paměti, že šance je stejně vždy 50:50.

Početí podle ovulace

Jednou z metod, jak pohlaví ovlivnit, je údajně doba, kdy dojde k početí. Chcete kluka? Pak se milujte přímo při ovulaci! Pokud toužíte po holčičce, naplánujte si milostné hrátky těsně před ovulací. Je to údajně proto, že spermie Y zodpovědné za narození chlapečků jsou méně odolné vůči kyselému prostředí. Během ovulace je poševní hlen zásaditý, a tak je větší šance, že se podaří kluk. Naopak před ovulací je hlen zásaditý méně, a to může být výhoda pro »holčičí« spermie X.

Strava před těhotenstvím

Na tom, zda se vám narodí holka nebo kluk, má podle vědců velký podíl strava matky v těhotenství. Ženám, které jedí kaloricky vydatnější stravu bohatou na draslík a sodík, se s největší pravděpodobností narodí syn. Kdežto těm, které si dopřávají lehčí stravu plnou vápníku a hořčíku, se častěji rodí dcery. Chcete-li mít kluka, jezte banány, říká tato metoda.

Dítě podle znamení

Další zajímavou metodou, jak si zajistit, že budete mít dítě vytouženého pohlaví, je počít jej podle toho, jaké je právě znamení v horoskopu. Pokud zrovna běží znamení Berana, Blíženců, Vah, Lva, Střelce nebo Vodnáře, je velká pravděpodobnost, že se narodí kluk. V dalších znameních jsou prý větší šance pro holčičku.

Výpočet podle čínského lunárního kalendáře deti-a-rodina-jak-ovlivnit-pohlavi-2-ing

Pohlaví dítěte si můžete určit dopředu. Stačí jen znát váš věk a měsíc, kdy dítě hodláte počít. Spousta lidí se shoduje na tom, že tato metoda vychází. Stačí si na internetu stáhnout čínský lunární kalendář a v jednoduché tabulce hned poznáte, který den početí můžete čekat holčičku a který den pro změnu kluka.

Poloha při početí

Ovlivnit pohlaví budoucího potomka můžete i díky poloze, kterou při početí zaujímáte. K jedné z nich budete potřebovat kompas, protože podle ní můžete mít kluka jen tehdy, pokud budete mít hlavu na sever. Má-li žena hlavu směrem k jihu, narodí se holčička. Co se stane, když je natočená na západ či východ, prameny pro jistotu neuvádějí. Na početí chlapců se pak doporučuje co nejhlubší průnik, a tedy polohy zezadu či na koníčka. Naopak na plození holčiček se doporučuje ejakulace blíže poševnímu vchodu.

MIMFORUM zjistilo:

Další rady, jak ovlivnit pohlaví dítěte

● Sudé a liché dny. Metoda praví, že když dítě počnete v sudý den, je velmi pravděpodobné, že se vám narodí holčička. Naopak v liché dny se rodí chlapečci.
● Stáří krve. Další oblíbená metoda říká, že krev se u člověka mění každých sedm let, a proto se páru narodí dítě s pohlavím, jaké má partner v tu dobu s mladší krví. Chce to jen vzít kalkulačku, a hned prý budete vědět, na čem jste.
● Frekvence styku. Milujete se denně? Pak máte velkou šanci, že budete mít syna. Naopak pokud si přejete holčičku, měli byste se milovat jen jednou týdně, protože spermie by měly být starší než šest dní.

Text: lju
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse