vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak originálně požádat o ruku

29. května 2015

Tipy, jak originálně požádat o ruku

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ruka žádost zásnuby sňatek manželství

preventan-mimiforum-banner

Víte, že vás partner chce požádat o ruku, ale neví jak? Nemá rád klasiku a chce něco méně obvyklého? Pak mu dejte nenápadně přečíst tyto tipy…

Chtěla byste se vdávat, tušíte, že partner by o vás taky stál, ale nějak neví, jak na to? Vytiskněte si a nenápadně mu dejte přečíst následující malou nápovědu s originálními žádostmi o ruku!

 

Žádost mobilem

Opravdu originální žádost o ruku. Stačí vzít nenápadně partnerčin mobil a své jméno u kontaktu na chvíli změnit na „Vezmeš si mě?“ A zavolat, když to partnerka nečeká. Takovému netradičnímu dotazu by odolala jen málokterá.

 

Šifra v knize

Další netradiční způsob, jak ženu získat za manželku. Kupte sbírku básní o lásce, podtrhejte vhodná písmena tak, aby tvořila větu „Vezmeš si mě?“ a šifru (číslo strany, řádku, písmeno) napište na přebal knížky. Předejte ji partnerce spolu s růží a chvíli ji nechejte, aby to, co jste jí chtěl sdělit, vyluštila sama. Že vás odmítne, je málo pravděpodobné.

 

Prstýnek v Kinder vejci

Čeká partnerka, že ji dáte prstýnek? Trošku ji napněte! Místo krabičky se zlatým kroužkem dejte prstýnek místo hračky do Kinder vajíčka. Opatrně rozdělejte obě půlky, čokolády od sebe a znovu rychle spojte. Zabalte zpět do obalu a dejte partnerce. Nejdříve sice možná bude zklamaná, ale pak bude zářit štěstím!

 

Prsten ve spánku

Zkuste partnerce snubní prsten nasadit opatrně ve spánku! Ale pozor dejte, aby se neprobudila. Ráno ji do postele přineste snídani a skleničku sektu. A pak už jen čekejte, až zjistí, co má na ruce. Žádosti o ruku ve spánku jistě nemůže odolat!

 

Prstýnek v kostce ledu

Tomu se říká večerní romantika! Zamrazte prstýnek do kostky ledu a hoďte jí ho doma do pití. Počkejte, až se led rozpustí a prstýnku si všimne. Poté ji požádejte o ruku.

 

Tři oříšky pro Popelku sex-a-vztahy-jak-originalne-pozadat-o-ruku-ii-sh-nahled

Ženy mají rády pohádky a snad každá touží po princi na bílém koni. Dopřejte jí to! Připravte tři ořechy, do každého dejte nějakou drobnost. Stačí jen papírek s citátem či vyznáním lásky. Třetí a poslední oříšek by měl obsahovat snubní prsten. Postarejte se ale o to, aby jej partnerka otevřela až nakonec.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse