vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak nejlépe posílit psychiku

6. května 2014

Tipy, jak nejlépe posílit psychiku

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: myšlenka meditace posílení síla psychika

preventan-mimiforum-banner

Nejen tělo, ale i psychika se dá posilovat. Zkuste pár kroků k tomu, abyste byla silnější, odolnější a zahnala všechny negativní myšlenky, které vás obklopují. 

Charakteristika: DermaX® (doplněk stravy) je přípravek obsahující směs látek – aminokyselin (L-methionin, cystein), rostlinných výtažků (extrakt z natě přesličky rolní), vitaminů a stopových prvků.

  • obsahuje biotin,zinek-přispívají k udržení normálního stavu vlasů
  • obsahuje niacin, biotin, riboflavin-přispívají k udržení normálního stavu pokožky
  • obsahuje zinek-přispívá k normálnímu stavu nehtů
  • obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin-přispívají k normálnímu energetickému metabolismu

dermax-90-cz-nahled

Nejen tělo, ale i psychika se dá posilovat. Pomocí jednoduchých a správně zvolených cvičení navíc můžeme některým potížím pomoct víc, než nadměrným užíváním medikamentů.

 

Věřte si

To je základ, bez kterého se dál neposunete. Je totiž potvrzeno, že negativní myšlenky psychiku oslabují a brání rozvoji jejích schopností. Snažte se odstranit ze svého okolí a mysli vše, co vás brzdí. Věřte si, i když se vám momentálně nedaří a máte pocit, že už líp nebude. Pracujte na sobě, vzdělávejte se, zajímejte se o novinky a o své okolí. Snažte se maximálně si věřit, budete psychicky silnější.

 

Meditujte

Dalším krokem k silnější psychice je i dostatečný odpočinek a meditace. Udělejte si každý den chvilku, kdy budete sama a nikdo vás nebude rušit. Vypněte mobil, pusťte si relaxační hudbu či zapalte vonnou svíčku. Pomalu a zhluboka dýchejte, hoďte všechen stres a potíže za hlavu. Meditace uvolňuje napětí, zlepšuje soustředění, duševní výkonnost a dodává energii.

 

Zkuste Stop techniku

Psychiku umějí velmi snadno srážet negativní myšlenky, stejně jako strach. Pokud se vám v hlavě opět začnou objevovat, naučte se je zarazit. Zastavte se a řekněte si hlasitě: „Stop!“ V tu chvíli ihned začněte myslet na něco jiného, pozitivního, příjemného. Něco, co vám dokáže zvednout náladu a co nad vámi rozsvítí slunce. Mějte připravenou vzpomínku, zážitek či myšlenku, která je tak silná, že toto dokáže. Pokud se negativa a strach naučíte odhánět, budete rázem silnější.

 

Cvičte pro klidnější nervy

Cvičíme vsedě. Pravou rukou ucpeme pravou nosní dírku. Levou dírkou se pořádně nadechneme (cca 6 vteřin), na vteřinu zadržíme dech, uvolníme ucpanou dírku a vydechneme. Opakujeme osmkrát, poté vystřídáme nosní dírky. Nakonec se nadecheme oběma dírkami současně, na vteřinu zadržíme dech a vydechneme. Je třeba cvičit pravidelně, dvakrát denně a za pár dní poznáme jeho účinky – dojde totiž k příjemnému zklidnění nervové soustavy.

 

zdravi-a-krasa-tipy-jak-posilovat-psychiku-ii-sh-nahled Tip MIMIFORA:

Zkuste pelyněk!

O pelyňku se říká, že psychiku posiluje. Nemusíte jej pít – postačí, když se necháte ovládnout jeho vůní. Navodí příjemné uvolnění a údajně, pokud jím necháte provonět byt pravidelně, posílí vaše psychické schopnosti. Je velmi vhodný k aromaterapii.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
21:47 24.08.2015 - A.N. -

Bez nadpisu

Na posílení nervové soustavy vřele doporučuji novinku Revitanerv Strong, doporučil mi ho neurolog na dlouhaleté potíže a velmi mi pomohl. Obsahuje důležité vitamíny, minerály a další prvky.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse