vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak na krásně čokoládovou kůži

8. června 2018

Tipy, jak na krásně čokoládovou kůži

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: opalování léto barva kůže

preventan-mimiforum-banner

Kdo by netoužil po krásném čokoládově hnědém opálení! Víte ale, jak jej nejen získat, ale také si jej udržet?

DermaX

·    Obsahuje biotin, zinek – přispívají k udržení normálního stavu vlasů.
·    Obsahuje niacin, biotin, riboflavin – přispívají k udržení normálního stavu pokožky.
·    Obsahuje zinek – přispívá k normálnímu stavu nehtů
·    Obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin – přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

dermax-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Která žena by netoužila po krásném čokoládově hnědém opálení! Vypadá sexy, zeštíhluje, zkrátka co se vzhledu týká, najdete na něm jen samá plus. Jenže jak takové ideální barvy dosáhnout? Zdaleka ne každá k tomu totiž má dispozice.

 

Opalujte se pozvolna

Opalujte se pomalu, postupně a opatrně. Tak nejen ochráníte kůži, ale vaše kůže získá mnohem hezčí, čokoládovější odstín. Vyložit se na celý den na přímé slunce rozhodně není dobrý nápad. Jen se spálíte a zaděláte si na problémy, včetně vyšší pravděpodobnosti vzniku rakoviny kůže.

 

Správně zvolená kosmetika

Některá kosmetika určená na opalování díky obsaženým výtažkům podporuje krásné hnědé opálení a rychlejší zhnědnutí. Vybírejte proto takový opalovací přípravek, který vám k dosažení správné barvy pomůže. Může obsahovat například betakarotén, rostlinné výtažky, které podporují tvorbu kožního barviva melaninu, anebo třeba arganový olej. Velký výběr těchto přípravků bývá k dispozici v přímořských letoviscích.

 

Olivový olej zdravi-a-krasa-tipy-na-cokoladove-opaleni-ii-sh-nahled

Kvalitní olivový olej, kterým budete kůži pravidelně natírat, je pro opalování učiněným zázrakem. Kůži navíc vyživuje, a tak bude nejen hnědá, ale i lesklá a hladká. Pozor ale na to, že neobsahuje žádný ochranný faktor. Proto není vhodný jako náhrada opalovací kosmetiky, anebo na zcela bílou, neopálenou kůži. Velmi vhodný je naopak k péči o vlasy. Udělejte si hodinový zábal pod ručníkem a uvidíte sama.

 

Tipy MIMIFORA:

Jak si krásné opálení udržet?

-          Používejte speciální kosmetiku (sprchové gely, tělová mléka apod.) určenou k péči o opálenou pokožku.

-          Sprchujte se jen vlažnou vodou. Horká voda totiž pokožku vysušuje a má na svědomí rychlejší odloučení svrchních vrstev pokožky, a tím i čokoládové barvy.

-          Pozor na peeling. Nepřehánějte to s ním a rozhodně jej neprovádějte častěji, než 1× týdně.

-          Opálení obnovujte, ale ne v soláriu. Opálení průběžně během léta obnovujte, ale vždy jen na slunci, ne v soláriu! To totiž kůži vysušuje natolik, že rychle stárne a tvoří se vrásky. Pozor na to.

-          Zkuste samoopalovací krémy. Když opálení ustupuje a vy se na slunce nedostanete, nebojte se samoopalovacích krémů, které vám pomohou krásnou barvu udržet.

-          Užívejte betakarotén, a to nejen před sluněním a během něj, ale i po něm. Pomůže zdravou barvu déle udržet, a navíc kůži chrání.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse