vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak mít krásné a sexy rty i v zimě

12. února 2015

Tipy, jak mít krásné a sexy rty i v zimě

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: babská rada olej balzám peeling med rty

preventan-mimiforum-banner

V chladnějších dnech roku naše rty velmi trpí. Jak je mít hezké, jemné a sexy i v zimě? Zkuste následující babské rady!

Vyzkoušela jste už celou řádku kvalitních balzámů na rty, ale pořád je máte vysušené, dehydrované, suché a popraskané? Zkuste některou z levných, rychlých a účinných babských rad!

 

Med rty vyživí

Na popraskané a nezdravě vypadající rty pomáhá obyčejný med. Chce to ale pravidelnost a vytrvalost. Třikrát denně jím rty pravidelně potírejte a brzy uvidíte rozdíl. Med je totiž přírodní antiseptikum, pomáhá ničit bakterie, hojit rány a rty hydratovat.  

 

Tip MIMIFORA:

Podle babských rad pomáhá i obyčejné máslo. Stačí jim vždy po návratu zvenku rty potřít. Mnohdy udělá větší službu než drahé balzámy.

 

Skvělý olivový olej

Dalším skvělým pomocníkem na rozpraskané a drsné rty je olivový olej. Stačí jej jím rty pravidelně potírat, účinky se brzy dostaví. Olivový olej je známý svými hydratačními a zvláčňujícími účinky. Obsahuje navíc vitaminy A, D, K a E a kyselinu linolovou, která kůži posiluje.

 

Tip MIMIFORA:

Zkusit můžete také třezalkový olej, který se též osvědčil v péči o popraskané rty!

 

Bazalka se sádlem

I když se to může zdát divné, bazalku využijete nejen do italských specialit v kuchyni. Když čerstvou bazalku smícháte se sádlem a rty budete pravidelně potírat, udělá to s nimi divy!

 

Peeling na drsné rty zdravi-a-krasa-tipy-jak-mit-sexy-rty-ii-sxc-nahled

Máte suché a drsné rty? Pak zkuste rychlý peeling! Rty chvíli třete jemným ručníkem, poté na ně naneste kvalitní krém, anebo je můžete zkusit na chvíli namazat medem, který je vyživuje a hojí.

 

Tip MIMIFORA:

Peeling na rty si můžete připravit také z medu a kávy, anebo z medu a hnědého cukru. Stačí smíchat suroviny a chvíli jím rty masírovat.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Vzhled rtů odráží i váš zdravotní stav! Zduřelý horní ret poukazuje na špatnou funkci žaludku, spodní zduřelý ret zase na špatnou funkci střeva.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi
13:34 14.03.2018 - Zdeňka -

Zdravé a krásné rty

Děkuju za rady.. naštěstí už je jaro, takže to už ani nebude potřeba. Pár dalších zajímavých tipů jsem našla taky tady – femina.cz/5-zasad-zdrave-krasne-rty-i-zime/ – a dost mi pomohly, tak když tak zkuste mrknout. 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse