vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak dětem podepisovat věci

31. srpna 2017

Tipy, jak dětem podepisovat věci

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: štítky školní potřeby školka oblečení děti škola

preventan-mimiforum-banner

Při nástupu do školky, anebo do první třídy, je často nutné či dokonce nezbytné věci dětem podepsat. Jak na to nejen u oblečení, ale i u tužek a školních potřeb?

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

Když dítě nastupuje do školky, většina maminek začne řešit, jak mu věci podepsat. Některé školky to dokonce přímo vyžadují. To samé platí o škole – v prvních třídách je často nutné podespsat i tužky, pastelky, pera či fixy. Jak na to?

 

Podepsat na cedulky

Nejjednodušší varianta – propiskou či fixou podepište oblečení na vnitřní cedulku, kde je uvedeno složení materiálu a způsob praní. Chcete-li, aby vám podpis dlouho vydržel, použijte permanentní fixu či přímo fixu na textil. Anebo podpis propiskou jednoduše znovu obměňte ve chvíli, kdy praním začne mizet.

 

Obyčejná náplast

V lékárně nebo drogerii pořídíte samolepící náplast bez podušky. Kousek ustřihete, podepíšete jménem a nalepíte zevnitř na oblečení či jinou věc, kterou chcete označit.

 

Tip MIMIFORA:

Pokud podepisujete boty s vyndávací stélkou, může ji podepsat, popř. nalepit štítek se jménem, zespodu pod stélku.

 

Zažehlovací štítky deti-a-rodina-tipy-jak-detem-podepisovat-veci-i-sxc-nahled

Chcete-li více investovat, můžete objednat na internetu zažehlovací štítky, které si můžete nechat vyrobit rovnou se jménem dítěte či obrázkem. Stačí zažehlit z rubu na oblečení, drží i po řadě vyprání. Pokud se přecejen začne odlepovat, jednoduše znovu přežehlíte.

 

Vyšít

Způsob, který se dříve hojně používal a je ideální spíše pro zručné a tvořivé maminky. Na oblečení můžete jméno či iniciály dítěte vyšít.

 

Našít

Další možnost, jak oblečení podepsat. Textilní proužky nastříhejte, podepište a našijte na viditelné místo na oblečení (např. za krk). Poslouží i jako poutko.

 

Tipy MIMIFORA:

Jak podepsat tužky, pera, pastelky

 

-          Podepsat fixou. Permanentní fixou napsat na každou tužku iniciály dítěte.

-          Nalepit jméno. Jméno napsat či vytisknout z počítače na samolepky a nalepit na jednotlivé potřeby.

-          Použít lak. Nechce-li se vám každou tužku zvlášť značit iniciály, pak můžete zkusit jiný způsob. Vezměte barevný lak na nehty a na psací potřeby dělejte tečky. Nechejte lak zaschnout a je hotovo. Tečky musejí mít všechny stejnou barvu a být dostatečně viditelné.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse