vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak dát muži jasně najevo, že ho nechcete

5. března 2014

Tipy, jak dát muži jasně najevo, že ho nechcete

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nezájem láska vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Jednostranné vztahy smysl nemají, a tak pokud o vás stojí někdo, o koho vy ne, dejte mu to jasně najevo. Jak ho odradit, aby vám konečně dal pokoj?

Má o vás zájem, snaží se, udělal by pro vás první poslední. Přesto o něj nestojíte. Jenže on se v dobývání vašeho srdce nechce vzdát a vypadá to, že se ho jen tak nezbavíte. Jak dát muži najevo, že ho opravdu nechcete?

 

1. Na rovinu

Je to těžké, protože víte, že ho to raní. Na druhou stranu je to ale vhodné řešení, pokud si mezi vámi chcete udělat jasno. Muži jsou jiní než ženy, a tak naznačování příliš nechápou. Proto to chce najít odvahu, sednout si s ním a jasně mu říct, že vztah mezi vámi nemá perspektivu. I tato špatná zpráva se dá podat diplomaticky a nápadník se při ní nemusí zhroutit. Může se ale stát, že ji ponese nedobře, zanevře na vás a začne se mstít. Od lásky k nenávisti je jen krůček, a tak může nastat i tato varianta. Je třeba s ní počítat a říct mu zprávu opatrně, ale jasně.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Přátelství místo lásky

Je možné přátelství mezi mužem a ženou? Podle odborníků ano, i když je spíše výjimečné. Většina z nich se totiž kloní k názoru, že se i v přátelském vztahu muže a ženy vždy objevuje láska. Může jít o formu platonickou, bez sexuálního podtextu, ale většinou je provází i sexuální přitažlivost. Většina lidí totiž přiznává, že mezi nimi byla i v přátelství, dvě třetiny pak tvrdí, že nikdy nevyprchala. Přátelství často bývá lepší tehdy, když už sexuální sblížení proběhlo, než když stále visí ve vzduchu.

 

2. Ukázat se s jiným

Pokud se nechtěnému nápadníkovi pravdu na rovinu říct bojíte, pak mu můžete dát nezájem najevo i tak, že začnete randit s jiným. Nesmíte to ale dělat potají, nýbrž tak, aby jasně viděl, že jste šťastná a zamilovaná úplně do někoho jiného. Může se stát, že se naštve, či vůči vám zahořkne, ale také to může dobře zabrat. Pochopí, že ho nechcete a stáhne se.

 

3. Odradit ho sex-a-vztahy-tipy-jak-dat-najevo-ze-ho-nechcete-ii-sh-nahled

Řekla jste mu vše na rovinu, randíte s jiným, a přesto si stále dělá naděje? Pak ho od sebe zkuste odradit. Ukažte mu jinou tvář, která se mu líbit nebude. Nechoďte před ním krásně oblečená a namalovaná, ale ukažte se mu nenalíčená ve vytahaných teplácích. Zkuste zjistit, co nemá rád, a to dělejte. Vytrvejte, uvidíte, že vezme zpátečku.

 

4. Dejte mu najevo nezájem

Když už to jinak nejde a on pořád nechápe, že ho nechcete, ukažte mu, že je pro vás vzduch. Neberte mu telefon, neodpovídejte na maily, nezvěte ho a ani nepřijímejte jeho pozvání. Naopak mu dejte najevo, že máte jiný program – a o ten jeho nestojíte. Může to chvíli trvat, než to pochopí a stáhne se, proto je důležité vytrvat. Trpělivost totiž v tomto případě nepřináší jen růže, ale i klid od toho, kdo vás pronásleduje.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse