vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak být úspěšná při flirtování

29. května 2013

Tipy, jak být úspěšná při flirtování

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: flirt láska můž oči sex rty

preventan-mimiforum-banner

Flirtování k létu a k prázdninovým románkům patří. Jak to ale udělat, abyste při něm byla úspěšná? Přinášíme pár tipů, jak na to.

Esenciální fosfolipidy forte

·    Doplněk stravy.
·    Esenciální fosfolipidy.
·    Obohaceno o vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
·    Obohaceno o vitaminy skupiny B, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy, imunitního systému a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

esencialni-fosfolipidy-forte

Doplněk stravy

Více ZDE

Léto flirtování přeje. Ženy chodí více odhalené, všichni jsou uvolněnější a naladěni na příznivou vlnu. Líbí se vám také někdo a chcete si zaflirtovat? Poradíme vám osm triků, jak být úspěšná.


1. Usmívejte se

Když s ním mluvíte, ale i když ho jen potkáte na ulici. Usmívejte se na něj, dejte mu najevo, že je vám sympatický. Pokud se budete tvářit smutně a utrápeně, na flirtování s ním můžete zapomenout.


2. Hrajte očima

Dívejte se na něj, když vás nesleduje, a naopak když vás zaměří do zorného pole, odvraťte zrak jinam. Chvíli vyčkejte, a pak »náhodou« sjeďte očima k němu. Usmějte se, když vaše pohledy splynou a zase se věnujte jiné činnosti. Hrajte si s ním, jako kočka s myší.


3. Šeptejte

Když se k sobě dostanete blíž, třeba v místnosti plné lidí, zašeptejte mu něco do ucha. Pouhý šepot a blízkost vašich rtů u jeho obličeje na něj může zapůsobit jako afrodiziakum. A to vy právě potřebujete.


4. Letmý kontakt

Když kolem něj procházíte, nenápadně o něj zavaďte. Stačí jen konečky prstů, ale můžete i celým tělem. Avšak pozor – dotyk by měl být letmý a působit nenásilně, jakoby náhodou. Právě takový je totiž nejvíc vzrušující!


5. Pohrávejte si s vlasy sex-a-vztahy-jak-byt-uspesna-pri-flirtovani-ii-sh-nahled

Pokud máte alespoň středně dlouhou hřívu, zapojte ji do flirtování. Jsou to právě vlasy, které muži vnímají jako velmi sexy a žena s nimi zvyšuje svou přitažlivost. Proto na ně rozhodně nezapomínejte. Podle odborníků je to, že si žena natáčí pramínky vlasů na prst, odhazuje je z čela, případně jimi různě pohazuje, jasným projevem, že má o muže zájem – a chce flirtovat.


6. Nezapomínejte na rty

Další sexy zbraní, která nechybí žádné ženě, jsou její rty. Muži totiž svůj první pohled nesměřují do výstřihu, ale právě na ně! Zde se očima zastaví až na deset vteřin, pokud jsou plné, červené a svůdné. To je polovina doby, kterou potřebují k tomu, aby si celou ženu prohlédli. Pokud jsou rty nehezké či nenamalované, utkví na nich jejich pohled jen na 2,97 vteřiny. Zájem mužů zvýší také vaše aktivita. Pokud se na něj budete dívat a prstem, případně jazykem, si párkrát přejedete rty, bude to pro něj jasný signál, že o něj stojíte.


7. Flirtování nohama

Také nohy mohou sloužit jako nástroj k flirtování. A zvlášť tehdy, máte-li na sobě sukni, anebo šaty. Pokud si budete před pohledy mužů nohy protahovat, přehazovat přes sebe, případně nenápadně – a lehce – povyhrnete sukni, bude to pro něj jasný signál, že to se svým flirtem myslíte vážně.


8. Opakujte jeho gesta

Sedíte v jednom baru a vzájemně se pozorujete. On si přejede rukou vlasy a ústa, podepře si bradu a sleduje vás. Udělejte totéž. Opakujte jeho gesta ale tak, aby si to určitě všimnul. Podle odborníků dáváte právě zrcadlením gest jasně najevo, že se vám líbí a chcete se s ním poznat blíže. A flirtu už pak nestojí nic v cestě!

Text: lju
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse