vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak být na svátky krásná hned po ránu

23. prosince 2014

Tipy, jak být na svátky krásná hned po ránu

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: řasy oči krása vlasy pleť

preventan-mimiforum-banner

Krásná můžete být hned po ránu, a ne až po hodině strávené v koupelně! Stačí využít jednoduchých tipů a stát se kráskou přes noc!

Když se ráno probudíte, hrozíte se okamžiku, kdy se podíváte do zrcadla. Vlasy jsou zplihlé, máte kruhy pod očima a matnou pleť bez lesku. To všechno ale můžete snadno změnit. Stačí, když využijete pár jednoduchých rad a budete krásná hned po ránu!

 

Spěte na zádech

Pokud si na tuto polohu zvyknete, uděláte pro svůj vzhled víc, než myslíte. Poloha na zádech totiž pomáhá bránit předčasné tvorbě vrásek. Navíc prospívá páteři a krku. Chcete-li ráno vypadat svěže a odpočatě, zkuste si na spaní na zádech zvyknout.

 

Zkuste ricinový olej

Chcete mít hezčí řasy hned, jak se probudíte? Pak vyzkoušejte ricinový olej. Řasy totiž nejen regeneruje, ale navrací jim hustotu, lesk a délku. Zkuste olej opatrně vnést do konečků řas před spaním a opakujte po několik dnů. Pozor na to, aby se nedostal do očí. V případě, že by vás dráždil, smyjte jej. Pokud ale vytrváte, řasy budou za pár dní krásnější, a to hned po ránu!

 

Vsaďte na šípkový olej

Není vždy nutné utrácet tisíce za kosmetické přípravky, aby vaše pleť zářila už po probuzení. Zkuste vsadit na šípkový olej. Má totiž jedinečné regenerační a hydratační účinky, pleť vyživuje a omlazuje. Působí také proti tvorbě vrásek. Když jej na noc vetřete do pokožky obličeje, ráno bude přímo zářit! Můžete jej i kombinovat, například s mandlovým olejem.

 

Masírujte oči. Lžičkou z ledničky! zdravi-a-krasa-tipy-jak-byt-krasna-ii-sxc-nahled

Hned, jak se ráno probudíte a zjistíte, že máte oči nateklé, anebo pod nimi kruhy a váčky, zkuste jednoduchý trik. Vezměte lžičky, které jste přes noc dala do ledničky a masírujte s nimi oční okolí. Pokud chladné lžičky nemáte po ruce, můžete je na chvíli ponořit do ledové vody a provést stejnou proceduru.

 

Dodejte vlasům objem

Vlasům lze dodat objem i v době, kdy spíte! Stačí, když si je večer nastříkáte sprejem na objem a svážete je do vysokého ohonu látkovou gumičkou či stuhou. Gumička nesmí mít kovové spoje, protože ty vlasy ničí. Ráno se probudíte, rozpustíte vlasy a budete mít objem, o jakém sníte!

 

Tip MIMIFORA:

Maska pro krásné vlasy

Jak mít skvělé a zdravě vypadající vlasy hned po ránu? Připravte si na noc výživnou masku ze žloutku a olivového oleje. Několik lžic oleje smícháte se žloutkem a nanesete na vlasy. Dáte přes ně igelit a ručník a necháte působit přes noc. Ráno vlasy umyjte a osušte. Vlasy jsou po ní hebké, hydratované a snadno se rozčesávají.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse