vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak být krásná po celý rok

1. ledna 2015

Tipy, jak být krásná po celý rok

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: smích spánek pokožka krása pleť

preventan-mimiforum-banner

Která žena by nechtěla být krásná po celý rok! Jednoduché tipy, jak na to bez velkých investic najdete i v našem článku!

DermaX

·    Obsahuje biotin, zinek – přispívají k udržení normálního stavu vlasů.
·    Obsahuje niacin, biotin, riboflavin – přispívají k udržení normálního stavu pokožky.
·    Obsahuje zinek – přispívá k normálnímu stavu nehtů
·    Obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin – přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

dermax-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 

 

Na to, abyste byla po celý nový rok krásná, nemusíte utrácet tisíce za kosmetiku. Stačí dodržet pár jednoduchých rad a budete pěkná a žádoucí dvanáct měsíců v roce!

 

Vnější krása odráží vnitřní

Pamatujte na to, že vnější krása je často odrazem té vnitřní. Čím se vy sama budete cítit lépe a budete se sebou spokojenější, tím lépe budete vypadat i na venek a kosmetické zásahy budete moct omezit na minimum.

 

Neřešte nedostatky, ale přednosti

Místo toho, abyste řešila své nedostatky a užírala se jimi, raději si ujasněte své přednosti – a ty se pokuste maximálně zvýraznit. Že žádné nemáte? To není pravda! Každá žena má nějakou přednost! Velké oči, plné rty, velká prsa, štíhlý pas, zkrátka a dobře žena na sobě vždy najde něco, co může zvýraznit. Udělejte to i vy!

 

Dopřejte pleti péči

Pokud jste o pleť příliš nepečovala, je na čase začít. Dopřejte jí maximální péči. Zajděte si na kosmetiku, nechejte si poradit, jak o svou pokožku správně pečovat. Pravidelně se o ni starejte, dopřejte jí dostatek hydratace, dejte si pravidelně pleťovou masku. Nezapomínejte na správnou noční péči. Brzy si změny všimnou i ostatní.

 

Nebojte se barev

Chodíte pořád v černé a šedá je pro vás maximální »odvaz«? Pak se nedivte, že nezáříte! Přestaňte se bát barev a zjistěte, která vám sluší a ve které se budete cítit nelépe. Zkuste červenou a její odstíny, jde totiž o nejenergičtější barvu spektra, a tak vás nejen rozzáří, ale i dodá vitalitu, kterou potřebujete.

 

Nechejte se nalíčit

Pokud nejste odbornicí v líčení, rozhlédněte se po okolí a zajděte někam, kde vás zdarma nalíčí a poradí vám, jaké barvy vám sluší a jak se správně namalovat. Budete překvapena, jak vás správné líčení dokáže změnit!

 

Smějte se!

Možná se budete divit, ale smích má velkou moc. Pokud budete chodit denně naštvaná a zakaboněná, nikdo si vás nevšimne. Zkuste se smát a dívat se na svět pozitivně, usmívat se i na ty, kteří se na vás mračí. Smích vás omladí o pár let a dodá vám šmrnc, který potřebujete.

 

Spěte dostatečně zdravi-a-krasa-tipy-jak-byt-krasna-ii-sxc-nahled

Spánek s vaším vzhledem a pletí udělá divy. Pokud spíte dlouhodobě špatně a málo, projeví se to i na vašem obličeji. Pleť bude mdlá, unavená, s šedým nádechem a vráskami. Naopak pokud začnete spát alespoň 7 až 8 hodin denně, brzy se to na vašem vzhledu projeví.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse