vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, co po třicítce vyzkoušet v posteli

19. listopadu 2016

Tipy, co po třicítce vyzkoušet v posteli

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: třicítka milování postel sex partner

preventan-mimiforum-banner

  Po třicítce jsou ženy na svém sexuálním vrcholu. Mají zkušenosti, a také spoustu přání, které by rády realizovaly. Proto je nyní ten správný čas najít odvahu a vrhnout se do náruče postelových experimentů.   

1. Dejte prostor fantazii

Je vám třicet pryč, jste na sexuálním vrcholu, máte dost zkušeností, a tak si sex můžete užívat jako nikdy předtím. Proto je na čase realizovat to, o čem sníte. Svěřte se partnerovi se svými erotickými touhami a zapracujte na jejich naplnění. Život je příliš krátký na to, abychom si nesplnili to, po čem toužíme.

2. Mluvte neslušně

Drsná mluva v posteli řadu mužů vzrušuje. Pokud jste to ještě nezkusila, je na čase s tím začít. Povzbuzujte partnera, použijte pár drsnějších výrazů a uvidíte, zda to na něj zapůsobí. Možná zažijete mnohem lepší sex, než dříve.

3. Experimentujte

Existuje mnohem více poloh, než jen misionářská, na koníčka či zezadu. Kupte si s partnerem nějakou erotickou příručku, třeba nejznámější Kámasútru. Seznamte se s dalšími pozicemi a najdete ty, které jsou pro vás fyzicky zvládnutelné a mohli by zpestřit partnerský sex. Vyzkoušejte je a uvidíte, že to vaše postelové dovádění řádně oživí.

4. Používejte pomůcky sex-a-vztahy-tipy-co-vyzkouset-po-tricitce-v-posteli-ii-sh-nahled

Možná jste doteď o sexshop ani nezavadila. To je ale chyba. Pokud jste s partnerem déle, stane se sex stereotypem. Co jej však může hodně oživit, jsou nejrůznější erotické pomůcky – vibrátory, pouta, různé kroužky a návleky, apod.

5. Masírujte se vzájemně

Erotická masáž je velmi příjemná záležitost. Tak proč si ji nedopřát s partnerem. Nepotřebujete žádný masérský kurz. Stačí, když si koupíte vonný olej určený speciálně na erotické hrátky a partnera s ním pomalu namasírujete. Intimní partie nejdříve vynechejte a přejděte k nim až nakonec. Tak bude masáž ještě více vzrušující.

6. Zkuste tantrický sex

O tantrickém sexu jste jistě slyšela. Pokud jste ale neměla odvahu jej vyzkoušet, je na čase s tím začít. Nabízí totiž maximální požitek, jaký při běžném milování nezažijete. Cílem není rychlá honba za orgasmem, ale pravý opak – sex si maximálně vychutnat a velmi pomalu dosáhnout vyvrcholení. Proto se o něm také mluví jako o nekončící předehře. Udělejte si s partnerem dostatek času a nenechejte se rušit. Nepijte alkohol – u tantrického sexu byste měli být střízliví, abyste si jej mohli maximálně užít.

MIMIFORUM zjistilo:

  • 78 % žen touží po experimentech v posteli.

  • 81 % procent žen po třicítce přiznává, že v sexu experimentuje víc, než dříve.

  • 18 % žen přiznává, že se se svými touhami otevřeně svěřilo partnerovi.

  • 47 % žen uvažuje, že se partnerovi se svými přáními v oblasti sexu svěří.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse