vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tip na výlet: Kam na sáně a boby

20. února 2015

Tip na výlet: Kam na sáně a boby

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: boby sáně sníh zima hory výlet

preventan-mimiforum-banner

Kam vyrazit na sáně či boby, když si v zimě chcete zasportovat, ale nemusíte ani lyžování ani snowboard? Zde jsou naše tipy!

Preventan Quattro

  • Doplněk stravy.
  • Cucavé tabletky.
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine® + 30 mg Laktoferin.
prevetan-quattro

Doplněk stravy

Více ZDE

Sáňkařská dráha Špindlerův Mlýn

V jednom z nejznámějších lyžařských středisek Krkonoš, ve Špindlerově Mlýně, najdete 4 km dlouhou sáňkařskou dráhu. K jízdě nepotřebujete vlastní sáně, ani namáhavý výstup do kopce. Nahoru vás totiž vyveze autobus a sáně vám zapůjčí na startu. Při adrenalinovém sjezdu překonáte převýšení 350 m, a jakmile dojedete do cíle, můžete se projít příjemnou procházkou kolem Labe až do centra. Od úterý do soboty si můžete užít i večerních jízd na osvětlené dráze.

Cena: 240 Kč vč. autobusové dopravy a půjčení saní, děti do 7 let zdarma

www.sankarska-draha.cz

 

Sáňkařská dráha Dolní Morava

Pod vrcholem Kralického Sněžníku najdete lyžařský areál Dolní Morava, jehož součástí je i 2,5 km dlouhá sáňkařská dráha. Kromě denního provozu nabízí i jedinečné noční sáňkování. Jízda je povolena jen na saních s brzdami, které vám na místě zapůjčí. Doporučeno je také používání lyžařských přileb.

Cena: 130 Kč/ osoba, děti do 12 let zdarma při jízdě s rodičem

www.dolnimorava.cz

 

Bobová dráha Skipark Mladé Buky

Klasické bobové dráhy jsou většinou přes zimu uzavřené, avšak ta, která na vás čeká ve Skiparku Mladé Buky, umožňuje celoroční provoz. Se svými 1,5 km je nejdelší v Krkonoších a v horní stanici nabízí nádherný výhled na panorama východní části hor. Dvoumístné boby umějí dosáhnout rychlosti až 40 km/hod a nevadí jim sníh ani déšť.

Cena: 65 Kč/ dospělá osoba, děti do 6 let zdarma

www.areal-mladebuky.cz

 

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn patří mezi nejpopulárnější středisko zimních sportů u nás, a tak není divu, že v něm najdete také bobovou dráhu s celoročním provozem. Měří 1400 m a patří mezi tři nejatraktivnější projekty tohoto druhu na světě. Čeká vás 22 zatáček, 5 jumpů a tři tunely. Večer je osvětlená, a tak můžete jezdit i po západu slunce. Je určena pro všechny každého věku, děti do 8 let však jezdí v doprovodu rodičů.

Cena: 90 Kč/ dospělá osoba, 70 Kč/ děti do 140 cm

www.bobovka.cz

 

tip-na-vylet-kam-na-sane-a-boby-ii-sxc-nahled Sáňkařská cesta Černá Hora – Jánské Lázně

Celkem 3,5 km dlouhá sáňkařská cesta nabízí skvělou projížďku úbočím Černé Hory nad Klausovým údolím. Po tzv. Zvonkové cestě, kde se jezdilo už před sto lety, překonáte převýšení 560 m. Dráha je v provozu denně od 8 do 17 hodin a je třeba mít buď vlastní sáně, anebo si je můžete zapůjčit na dolní stanici lanovky. Jízda je bezplatná, a také na vlastní nebezpečí.

Cena: zdarma

www.cerna-hora.cz

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse