vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Test s jedlou sodou. Takto prý poznáte pohlaví miminka!

7. října 2014

Test s jedlou sodou. Takto prý poznáte pohlaví miminka!

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: soda Jedlá soda pohlaví těhotenství miminko

preventan-mimiforum-banner

Jak poznat pohlaví miminka, když na ultrazvuku ještě není vidět? Třeba pomocí testu s jedlou sodou! Jsou ale i další možnosti, jak pohlaví budoucího miminka odhalit.

Přípravek Folgravid® (doplněk stravy) je určen dospělým ženám už od samého začátku plánování těhotenství, průběhu těhotenství až po ukončení kojení. Hlavní obsahovou složkou je kombinace kyseliny listové a kyseliny dokosahexaenové (DHA), která přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku Vašeho miminka. Příznivého účinku je dosaženo při přijetí 250 mg DHA denně. Jednotlivá denní dávka nadstandardně pokryje tento příjem. DHA ve Folgravidu® je vyrobena z kvalitního rybího oleje pomocí speciální čistící metody. Kyselina listová obsažená v přípravku přispívá k normálnímu růstu zárodečných tkání během těhotenství. Komfort v užívání pouze 1 tobolky denně.

folgravit-70-tabl-3d-nahled

Čekáte miminko a umíráte zvědavostí, zda to bude holka nebo kluk? Dřív, než vám to prozradí gynekolog na ultrazvuku, můžete zkusit třeba test s jedlou sodou. Ženy, které jej vyzkoušely, tvrdí, že funguje naprosto spolehlivě.

 

Jak na test se sodou

Test je zcela jednoduchý. Postačí, když dáte do nádobky asi lžičku jedlé sody a na tu nanesete čerstvou moč. Říká se, že když začne hned a hodně šumět, čekáte chlapečka. Pokud nešumí, měla byste mít holčičku.

 

Test s pšenicí a ječmenem

Další variantou testu se sodou je test s pšenicí a ječmenem, avšak ten je na delší dobu. Zasaďte si do květináče trochu pšenice a ječmene. Zalévejte je vlastní močí. Vyklíčí-li dřív ječmen, budete mít holčičku. Pokud to bude pšenice, čekáte kluka.


Tipy MIMIFORA:

3× tip, jak mít chlapečka

 

-          Milujte se s hlavou otočenou na sever. Tak prý budete mít o kluka postaráno.

-          Nechejte se svést. Říká se, že pokud se žena nechá dobývat a svést mužem, má větší šanci, že bude mít syna. Muž má totiž v té chvíli vyšší hladinu testosteronu.

-          Liché dny. Tato metoda vychází z toho, že při početí v lichý den se rodí mnohem více chlapečků a sudým dnům naopak vládnou holčičky.


deti-a-rodina-test-s-jedlou-sodou-ii-sh-nahled Další tipy, jak poznat pohlaví

Podle babských rad ale existuje více možností jak určit, zda čekáte holčičku nebo chlapečka. Nezabere-li soda, poznejte to třeba následovně!

 

Z tváře

Podle babských tvrzení platí, že pokud zůstane obličej nastávající maminky beze změny – jako před těhotenstvím – čeká chlapečka. Pokud je ale kulatější a červenější, pak je na cestě holčička. Říká se také, že holčička ubírá budoucí mamince na kráse.

 

Z bříška

Pohlaví miminka prý můžete poznat i podle bříška budoucí maminky. Je-li níže a směřuje-li dopředu, čekáte kluka. Naopak je-li výše a spíše do šířky, měla byste mít holčičku.

 

Z prsou

O tom, že se v těhotenství zvětšují ňadra budoucí maminky, nikdo nepochybuje. Je-li ale jedno větší než druhé, pak je to jasné známka pohlaví miminka, jaké čekáte. Je-li větší levé ňadro, budete mít holčičku. Pokud je věší pravé, těšte se na kluka.

 

Text: ino

Foto: Shuttestock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
09:02 30.01.2017 - Kris -

Spíš holka

Mně to vychází spis na holku (soda, bříško, červené tváře, i ta velikost ňader:D),ale stejně to bude kluk :D- ještě to nevím, ale podle me jsou tyhle babske rady vždy 50:50 
18:37 18.04.2015 - Ivča -

Re: pohlaví

Tak ja to mam pul na pul. Ale s tim, ze holcicky ubiraji na krase to neni pravda. Na Morave se pry dle me obvodni rika, ze kluk ubira na krase, a to jsem u nekolika kolegyn/znamych videla. Ja osobne cekam druhou holcicku a vypadam v obliceji stejne, no pry mi to moc slusi , tak mi bylo nekolikrat uz pri prvnim tehotenstvi receno, ze pry cekam kluka. Ha ha.
23:49 08.04.2015 - Darsi -

pověry

podle těchto rad,bych měla mít chlapečka, ale mám krásnou 3měsíční holčičku 
17:38 08.04.2015 - Bára -

pohlaví

Podle babských rad bych měla mít chlapečka a v postýlce mám měsíční holčičku

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse