darkove-baleni

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Těším se na Velikonoce. Vzrušuje mě mrskut!

4. dubna 2017

Těším se na Velikonoce. Vzrušuje mě mrskut!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: spanking SM mrskut Velikonoce bolest

preventan-mimiforum-banner

Představa naplácání na holou láká spoustu žen. Jen málokterá to ale uskuteční, protože se s tím stydí svěřit. A jsou i takové, které toužebně očekávají Velikonoce právě kvůli výprasku! 

Velikonoce a pomlázka k sobě neodmyslitelně patří. Muži a chlapci se na toto období těší obzvlášť. Velikonoční pondělí je totiž jediným dnem v roce, kdy mohou jít na mrskut – a ženy beztrestně »vyšlehat«. Zatímco většina není z koledníků příliš nadšená, či se před nimi raději schovává, existují i takové, které se na tento den neobvykle těší. Mrskut je totiž vzrušuje!


Nemůžu se dočkat mrskutu

„Na Velikonoce se těším jako na žádné jiné svátky v roce. Ne že bych tak milovala barvení vajíček a pečení, ale nemůžu se dočkat pondělního mrskutu. Vzrušuje mě totiž výprask. Stydím se za to, nikomu jsem to neřekla. A tak toužebně očekávám koledníky a maximálně si to užívám. Obleču si sexy minisukni, krajkové kalhotky, trochu se ohnu a je to. Mužům se to líbí a mrskání je mnohem intenzivnější. Škoda, že svátky jara nejsou častěji,“ svěřuje se Kamila (24).


sex-a-vztahy-tesim-se-na-velikonoce-i-sh-nahled Miluju výprask. Na Velikonoce!

Výprask či spanking patří mezi oblíbené SM praktiky. Řadu lidí vzrušuje a ve skrytu duše po něm touží, ale bojí se s tím svěřit. Jejich touha jim totiž často připadá divná – a tak trochu úchylná. A tak není divu, že ženy, které si výprask přejí, se na Velikonoce maximálně těší. A některé se na něj umí i náležitě připravit. „Kdybyste se mě zeptali, který den v roce se oblékám nejvíc sexy, pak řeknu, že na Velikonoční pondělí. Krátká sukně, podvazky, krajkové punčochy a samozřejmě tanga – to je moje základní výbava. Miluju totiž mrskut! A musím říct, že to zabírá. Dostanu výprask, po jakém toužím a jsem neskutečně šťastná,“ říká Simona (27).


Provokuju muže, chci dostat víc!

Podle průzkumů láká drsný sex až 70 % žen. Právě tolik by jich rádo zkusilo nějakou drsnější praktiku, ale většinou ji nikdy nerealizuje. Bojí se totiž se svou touhou svěřit partnerovi. A tak často na žádný tvrdší sex vůbec nedojde. „Hrozně mě láká spanking. Jenže se strašně bojím, že si o mně bude partner myslet, že jsem úchylná. A tak to v sobě tajím. Dívám se na videa na internetu, prohlížím obrázky a sním, jaké by to bylo. Jediný den v roce, který mě uspokojí, je na Velikonoce. Záměrně muže provokuju, aby pomlázkou víc přitlačili. Většinou při tom zažívám i orgasmus,“ svěřuje se Karolína (30).


Stydíte se? To je chyba!

Pokud i vás drsnější sex láká a chcete ho vyzkoušet, najděte vhodnou chvíli a svěřte se se svými touhami partnerovi. Třeba právě na Velikonoce! Možná vás překvapí a dozvíte se, že je to něco, co by rád zkusil i on. Nestyďte se a nebojte se záporné reakce. Můžete totiž jen získat. Pokud partnera drsnější sex neláká, budete na tom jako před tím. Je ale možné, že se od něj dočkáte pravého opaku. Pak už nebudete muset toužebně očekávat Velikonoce a lehkého výprasku si budete moc užívat i v rámci milostných hrátek.


Tip MIMIFORA:

Zapojte lehký výprask do některé z erotických her! Zahrajte si na neposlušnou školačku a učitele a uvidíte, že to půjde samo! Neobvyklá hra navíc může partnera naladit na tu správnou vlnu a zpestřit partnerský sex.

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Antonín
mamybaby14.12.2016
Jaroslav
Izabela
italka29.09.2016
Nikola
Pavla03.10.2015
Dítě Uživatelka Datum
Lucie
lussy01.12.
Alexandr
skyline02.12.
Adam
Karel12.12.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa