vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Těhotenství vyčtete i z tváře!

11. června 2014

Těhotenství vyčtete i z tváře!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: chloasma tvář těhotenství hormony miminko

preventan-mimiforum-banner

V těhotenství dochází k mnoha změnám a některé z nich jsou vidět i ve tváři. Například lesklé, zvláštní oči, jsou podle mnohých jasným důkazem, že je žena v očekávání, i když to sama ještě netuší!

Přípravek Folgravid® (doplněk stravy) je určen dospělým ženám už od samého začátku plánování těhotenství, průběhu těhotenství až po ukončení kojení. Hlavní obsahovou složkou je kombinace kyseliny listové a kyseliny dokosahexaenové (DHA), která přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku Vašeho miminka. Příznivého účinku je dosaženo při přijetí 250 mg DHA denně. Jednotlivá denní dávka nadstandardně pokryje tento příjem. DHA ve Folgravidu® je vyrobena z kvalitního rybího oleje pomocí speciální čistící metody. Kyselina listová obsažená v přípravku přispívá k normálnímu růstu zárodečných tkání během těhotenství. Komfort v užívání pouze 1 tobolky denně.

folgravit-70-tabl-3d-nahled

V těhotenství prochází ženské tělo řadou velkých změn. Mnohé z nich se projeví i ve tváři a některé dokonce tak brzy, že jde snadno poznat, že je žena těhotná, aniž by to sama věděla. Hlavním vodítkem bývají »jiné« oči, ale znaků je víc.

 

Oči

Mnoho žen tvrdí, že těhotenství pozná na jiné podle očí. Je to skutečně možné? Ale ano! I když sama nevíte, že jste v očekávání, můžete mít oči lesklejší a zorničky zúžené. Zkušené starší dámy to poznají spolehlivě – prý jde o typický »těhulkovský« výraz. A podobný prý najdeme i u zvířat.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Změnily se vám na počátku těhotenství výrazně oči, podle kterých jiní poznali, že jste v očekávání? Pak je prý velmi pravděpodobné, že se vám narodí holčička.

 

Pleť

Stejně jako oči se v těhotenství mění také pleť. Zatímco některé ženy se ještě více rozzáří, mají ji krásnou, jasnou, bez chybičky, jiné naopak trpí spoustou problémů. Objevuje se u nich akné, které souvisí s nadměrnou tvorbou kožního mazu. Za vším stojí hormonální změny – progesteron, který se těhulkám do těla vyplavuje, totiž zvyšuje produkci mazových žláz. Naopak hezčí pleť může souviset s lepším prokrvením a vyšším objemem krve. Protože pleť je více zásobena kyslíkem a živinami, může být jasnější, hezčí a zdravější – alespoň na pohled.

 

Skvrny v obličeji sex-a-vztahy-tehotenstvi-vyctete-z-tvare-ii-sh-nahled

Na obličeji se během těhotenství mohou objevit také nepříliš vzhledné skvrny. Mívají žlutohnědou barvu a lékaři je označují jako chloasma. Nejčastěji se objevují na čele, tvářích a horním rtu a jsou poměrně spolehlivým ukazatelem, že jste opravdu těhotná. Protože se skvrny zhoršují při pobytu na slunci, doporučuje se jej omezit a používat krémy s vyššími ochannými faktory. Odborníci nedoporučují ani návštěvu solárií. Skvrny většinou začnou blednout po porodu, pokud ale nemizí, anebo jsou stále viditelné, navštivte lékaře.

 

MIMIFORUM zjistilo:
Z tváře lze poznat i pohlaví!

Z tváře můžete nejen poznat těhotenství, ale také vyčíst pohlaví miminka! Údajně platí, že pokud zůstane obličej nastávající maminky beze změny – jako před těhotenstvím – čeká chlapečka. Pokud je ale kulatější a červenější, pak je na cestě holčička.

 

Text: ino

Foto: Shuttestock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse