vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tantrický sex: Co je na něm tak úžasného?

4. listopadu 2015

Tantrický sex: Co je na něm tak úžasného?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: bod G ejakulace tantrický sex vyvrcholení milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Zkuste být jako zpěvák Sting. Nehoňte se za orgasmem a rychlým vyvrcholením, ale užívejte si dlouhé milování s bouřlivým vyvrcholením. Zkuste tantrický sex.

Kolagen Farmax 60+40 tob. ZDARMA

  • Kolagen Farmax – Doplněk stravy
  • obsahuje v 1 tobolce 85 mg kolagenu původem z ryb
  • Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání pohybového aparátu
  • dále je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí

kolagen-100-cz-3d-nahled

Pokud jste netrpělivá a dáváte přednost rychlovkám, tantrický sex není nic pro vás. Jestliže ale toužíte po dlouhém milování, vzrůstajícím vzrušením a orgasmu, který se podobá explozi, jde o něco, co byste měla vyzkoušet. Přišel na to i zpěvák Sting, který prý o klasickém sexu už nechce ani slyšet. Takto se prý vydrží milovat i osm hodin v kuse! To, že tantra je něco nepřekonatelného, si myslí i herečka Scarlett Johansson, která se tomuto sexu oddává.

MIMIFORUM zjistilo:

● Tantra patří mezi starověké hinduistické duchovní texty, mezi kterými byla původně i Kámasútra.

● Na rozdíl od Kámasútry se tantrický sex nezabývá sexuálními polohami, ale vzájemným souzněním, energetickou a citovou výměnou, láskou a úctou.

● Bod G je vyznavači tantrického sexu považován za posvátný.

● Tantra je ceněná také proto, že dokáže napravit a zlepšit partnerské vztahy.

Tantrický sex: Maximální požitek z milování

Tantrický sex má kořeny v Indii a je založený na práci s dechem a energiemi. Stejně jako východní myšlení i on by měl plynout pomalu, klidně a vyrovnaně. Cílem není rychlá honba za orgasmem, ale pravý opak – sex si maximálně vychutnat a velmi pomalu dosáhnout vyvrcholení. Při běžném milování má většina mužů ejakulaci dříve, než se uspokojí žena, a právě tantrický sex se snaží jejich potřeby slaďovat.

Tantra: Klid, čas a žádný alkohol

Nemusíte být znalkyní tantry ani číst obsáhlé filozofické spisy, abyste se mohla plně oddat tantrickému sexu. Chce to ale znát základy a mít trochu cviku. V první řadě potřebujete s partnerem dostatek času a klidu, kdy vás opravdu nikdo nebude rušit. Vypněte mobily a udělejte si minimálně hodinu jen pro sebe. Nepijte alkohol. Měli byste být zcela střízliví, abyste se tantře mohli plně věnovat.

Nekončící předehra. To je tantrický sex!

Zdaleka totiž nejde jen o tělesný kontakt a uspokojení. K tantrickému sexu neodmyslitelně patří duchovno, vnímání partnera a vzájemné souznění. Neexistují hranice, není omezen časem. Někdy se o něm mluví jako o nekončící předehře, při které vzájemně objevujete každý kousek partnerova těla. Líbí se vám ta představa? Pak neváhejte tantrický sex vyzkoušet.

sex-a-vztahy-tantricky-sex-1-ing-nahled

Pár rad, jak na tantrický sex

● Cílem tantrického sexu je maximální prodloužení rozkoše. Partnera přiveďte co nejblíže k vrcholu, ale nedopusťte, aby k němu došel. Když to tak uděláte několikrát, zažijete finální bouřlivý orgasmus.

● Tajemství tantry spočívá ve vzájemných dotycích, líbání a hlazení celého těla. Důležité je nikam nespěchat a postupovat velmi pomalu.

● Pokud s tantrickým sexem začínáte, dělejte to pozvolna. První den si můžete s partnerem sednout se zkříženýma nohama proti sobě a jen se dívat jeden druhému do očí, pomalu a klidně dýchat. Další den se začněte líbat, ale nepoužívejte ruce. Ty můžete zapojit až třetí den a partnera se dotýkat všude kromě intimních partií. Ty přijdou na řadu až čtvrtý den. Celou tu dobu se ale vyhněte pohlavnímu styku – ten by měl přijít až pátý den, jako třešinka na dortu.

Tip MIMIFORA

Pokud se chcete tantrickému sexu oddávat naplno a správně, přihlaste se do některého z kurzů, které se tantře věnují. Naučíte se práci s dechem a energií, seznámíte se s masážemi i tajnými body na těle. Čekají vás také praktická cvičení v páru.

Text: asm

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse