banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Tantrický sex: Co je na něm tak úžasného?

4. listopadu 2015

Tantrický sex: Co je na něm tak úžasného?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: bod G ejakulace tantrický sex vyvrcholení milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Zkuste být jako zpěvák Sting. Nehoňte se za orgasmem a rychlým vyvrcholením, ale užívejte si dlouhé milování s bouřlivým vyvrcholením. Zkuste tantrický sex.

Kolagen Farmax 60+40 tob. ZDARMA

  • Kolagen Farmax – Doplněk stravy
  • obsahuje v 1 tobolce 85 mg kolagenu původem z ryb
  • Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání pohybového aparátu
  • dále je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí

kolagen-100-cz-3d-nahled

Pokud jste netrpělivá a dáváte přednost rychlovkám, tantrický sex není nic pro vás. Jestliže ale toužíte po dlouhém milování, vzrůstajícím vzrušením a orgasmu, který se podobá explozi, jde o něco, co byste měla vyzkoušet. Přišel na to i zpěvák Sting, který prý o klasickém sexu už nechce ani slyšet. Takto se prý vydrží milovat i osm hodin v kuse! To, že tantra je něco nepřekonatelného, si myslí i herečka Scarlett Johansson, která se tomuto sexu oddává.

MIMIFORUM zjistilo:

● Tantra patří mezi starověké hinduistické duchovní texty, mezi kterými byla původně i Kámasútra.

● Na rozdíl od Kámasútry se tantrický sex nezabývá sexuálními polohami, ale vzájemným souzněním, energetickou a citovou výměnou, láskou a úctou.

● Bod G je vyznavači tantrického sexu považován za posvátný.

● Tantra je ceněná také proto, že dokáže napravit a zlepšit partnerské vztahy.

Tantrický sex: Maximální požitek z milování

Tantrický sex má kořeny v Indii a je založený na práci s dechem a energiemi. Stejně jako východní myšlení i on by měl plynout pomalu, klidně a vyrovnaně. Cílem není rychlá honba za orgasmem, ale pravý opak – sex si maximálně vychutnat a velmi pomalu dosáhnout vyvrcholení. Při běžném milování má většina mužů ejakulaci dříve, než se uspokojí žena, a právě tantrický sex se snaží jejich potřeby slaďovat.

Tantra: Klid, čas a žádný alkohol

Nemusíte být znalkyní tantry ani číst obsáhlé filozofické spisy, abyste se mohla plně oddat tantrickému sexu. Chce to ale znát základy a mít trochu cviku. V první řadě potřebujete s partnerem dostatek času a klidu, kdy vás opravdu nikdo nebude rušit. Vypněte mobily a udělejte si minimálně hodinu jen pro sebe. Nepijte alkohol. Měli byste být zcela střízliví, abyste se tantře mohli plně věnovat.

Nekončící předehra. To je tantrický sex!

Zdaleka totiž nejde jen o tělesný kontakt a uspokojení. K tantrickému sexu neodmyslitelně patří duchovno, vnímání partnera a vzájemné souznění. Neexistují hranice, není omezen časem. Někdy se o něm mluví jako o nekončící předehře, při které vzájemně objevujete každý kousek partnerova těla. Líbí se vám ta představa? Pak neváhejte tantrický sex vyzkoušet.

sex-a-vztahy-tantricky-sex-1-ing-nahled

Pár rad, jak na tantrický sex

● Cílem tantrického sexu je maximální prodloužení rozkoše. Partnera přiveďte co nejblíže k vrcholu, ale nedopusťte, aby k němu došel. Když to tak uděláte několikrát, zažijete finální bouřlivý orgasmus.

● Tajemství tantry spočívá ve vzájemných dotycích, líbání a hlazení celého těla. Důležité je nikam nespěchat a postupovat velmi pomalu.

● Pokud s tantrickým sexem začínáte, dělejte to pozvolna. První den si můžete s partnerem sednout se zkříženýma nohama proti sobě a jen se dívat jeden druhému do očí, pomalu a klidně dýchat. Další den se začněte líbat, ale nepoužívejte ruce. Ty můžete zapojit až třetí den a partnera se dotýkat všude kromě intimních partií. Ty přijdou na řadu až čtvrtý den. Celou tu dobu se ale vyhněte pohlavnímu styku – ten by měl přijít až pátý den, jako třešinka na dortu.

Tip MIMIFORA

Pokud se chcete tantrickému sexu oddávat naplno a správně, přihlaste se do některého z kurzů, které se tantře věnují. Naučíte se práci s dechem a energií, seznámíte se s masážemi i tajnými body na těle. Čekají vás také praktická cvičení v páru.

Text: asm

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa