vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tantrická masáž: Proč se na ni vypravit?

27. března 2015

Tantrická masáž: Proč se na ni vypravit?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Tantra masáž energie sex zdraví

preventan-mimiforum-banner

Proč se vypravit na tantrickou masáž, odhodit zábrany a poddat se pokušení? Čemu prospívá a proč je dobrá? 

O tantrické masáži se říká, že ve vás rozproudí sexuální energii. Překročíte svoje hranice a zažijete nepoznané. Zároveň jde ale o velmi intimní záležitost, kterou je ne každý ochoten podstoupit. Masírují se totiž i intimní partie, a tak je jasné, že to ne každý snese. Zvlášť, když masérem je člověk, kterého vůbec neznáte… Na druhé straně – ženy, které tantrickou masáž zažily, tvrdí – nic hezčího jsme nepoznaly.

 

Otevře vám nové dveře

Pokud se k tantrické masáži odhodláte, máte naději, že vám v hranicích sexuality otevře nové dveře a odhalí další možnosti. Poznáte to, co jste o svém těle možná nevěděla a zažijete otevřené, netradiční věci. Jen je třeba zapomenout na stud a masáži se plně oddat – musíte se uvolnit, jinek nepoznáte to, co byste chtěla.

 

Uvolněte se, poznáte nepoznané sex-a-vztahy-tantricka-masaz-ii-sh-nahled

Chcete-li poznat o svém těle více, vědět o tom, jak reaguje na dotyky na intimních místech a poznat něco nového, pak odhoďte zábrany a jděte do tantrické masáže. Hýčkat se doteky ale nemusíte jen sama. V nabídce řady salonů je i tantrická masáž pro pány, anebo pro páry. Stačí si jen ujasnit, jak byste si masáž a erotické uvolnění v jednom nejlépe představovala.

 

Tipy MIMIFORA:

5 důvodů, proč jít na tantrickou masáž

 

-          Poznáte nepoznané. Tantrická masáž vám do života vnese nový prvek, něco, co byste možná ani nečekala, že na vás může fungovat.

 

-          Otevřete nové hranice sexuality. Masér při tantrické masáži přesně ví, kam sáhnout a jak vás navodit do příjemného pocitu. Možná právě díky tomu zjistíte, co vás vzrušuje a co se ve vás skrývá.

 

-          Překonáte sama sebe. Jste stydlivá natolik, že se bojíte tantrické masáže? Neřešte to a uvolněte se. Překonáte sama sebe a otevřou se vám nové možnosti i v sexuálním životě.

 

-          Má prokazatelné zdravotní účinky. Je prokázáno, že tantrická masáž má četné pozitivní zdravotní účinky. Ví se o ní, že zmírňuje stres, snižuje krevní tlak, posiluje imunitu a snižuje riziko infarktu. Také zlepšuje spánek, zmírňuje bolesti, zrychluje metabolismus a pomáhá hubnout. Zlepšuje cirkulaci krve a prosívá pleti.

 

-          Rozproudí sexuální energii. Máte pocit, že vám to poslední dobou v sexu moc neklape? Pak zvažte tantrickou masáž. Pomůže vám nejen se uvolnit, ale také rozproudit sexuální energii.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse