vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před šesti roky - Zdraví a krása

Takto nám škodí mokré plavky!

Vaginální mykózy i záněty močových cest. Tyto potíže nám mohou pořádně znepříjemnit dovolenou. Přitom viníkovi se dá bránit – často jím bývají mokré plavky. 

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
10:30 12.10.2015 - Xena -

Vaginální mykóza

Drobná oprava: Pokud máte potíže nebo se Vám potíže zhorší když nosíte mokré plavky či když se tam dole příliš potíte a je tam vlhko, nebo se Vám zhorší symptomy po použití přípravků jako jsou LaktoFeel, který Vám tam udělá přes večer mokro, nebo se Vám symptomy zhorší při nebo po menstruaci, když to tam díky vložky a vlhka méně dýchá, ikdyž jí měníte často, či Vám jakkoliv divně páchne menstruační krev.. MÁTE NEDIAGNOSTIKOVANOU A TÍM NELÉČENOU ČI DIAGNOSTIKOVANOU ALE NEDOLÉČENOU VAGINÁLNÍ INFEKCI… Zbytek stejný :-)

10:27 12.10.2015 - Xena -

Vaginální mykóza

Dobrý den, vyrůstala jsem v mokrých plavkách v zahraničí, v Londýně, na Kypru, v Austrálii a jinde. Nikdy jsem z nich neměla vaginální mykózu. Až ve svých 23 let jsem přiletela do Čech a uslyšela tuhle absurdní hovadinu… a pak jsem to na území ČR zažila. Kořen problému nejsou vůbec mokrý plavky či voňavé krémy ani voňavé mýdlo ale nediagnostikovaná a tím neléčená či nedoléčená vaginální infekce, např. i takový malý potvory jako jsou ureaplasmata. Pokud máte vaginální infekci a pak nosíte mokré plavky či se tam dole příliš potíte a je tam vlhko, nebo se Vám zhorší symptomy po použití přípravků jako jsou LaktoFeel, který Vám tam udělá přes večer morko, nebo se Vám symptomy zhorší při nebo po menstruaci, když to tam díky vložky a vlhka méně dýchá, ikdyž jí měníte často, či Vám jakkoliv divně páchne menstruační krev.. MÁTE NEDIAGNOSTIKOVANOU A TÍM NELÉČENOU ČI DIAGNOSTIKOVANOU ALE NEDOLÉČENOU VAGINÁLNÍ INFEKCI. Zajděte se okamžitě otestovat a nenechte se gynekoložkou rychle odbavit řečma ‚je to jen kandída‘ nebo ‚testovali jsme Vás na všechy pohlavní nemoce‘. Hovno. Ptejte se přesně, na který nemoce testovala. Ptejte se na výpis testování. Ptejte se také jestli testovala na ureaplasmata. Mají se léčit. Dají se velmi efektivně léčit antibiotiky. Uvidíte, jak se Vám uleví, mokré plavky Vám nebudou dělat potíže, nebude Vám páchnout menstruační krev a vůbec Vám to tam páchnout nebude.

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.