vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tajný sen: Sex s gigolem!

28. srpna 2013

Tajný sen: Sex s gigolem!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: gigolo peníze milenec manžel sex

preventan-mimiforum-banner

Profesionální společník a skvělý milenec. Takový může být gigolo. Muž, o kterém ženy často sní, ale ne každá se odhodlá jeho služby vyzkoušet.

Žena mezi třicítkou a pětačtyřicítkou. Vdaná, bohatá, dobře udržovaná. Právě tak vypadá typická klientka, která si hledá gigola.

Nechci milence, ale gigola

„S manželem jsme žili deset let a za tu dobu jsme se vídali jen minimálně. Podnikal, byl šéfem velké firmy, hodně vydělával a rodinu bez problémů zabezpečil. Bohužel na ni neměl vůbec čas. Za deset let jsme nebyli na žádné společné dovolené, jezdila jsem jen já s dcerou. A sex? Katastrofa. Za poslední dva roky nebyl vůbec. Buď partner nebyl doma, anebo byl nesmírně unavený. Nechtěla jsem si hledat milence, a tak jsem zavolala gigola,“ svěřuje se manželka podnikatele, Radka (40).

Sex s gigolem? Nejlepší v životě!

„Už dlouho jsem snila, jaké by to bylo s profesionálním milencem,“ pokračuje. „Manžel v posteli nikdy moc nevynikal, znal jen dvě polohy a experimentovat nechtěl. Orgasmus jsem s ním zažila jen párkrát. A tak jsem se sešla s gigolem. Nikdy by mě nenapadlo, jak úžasnou noc zažiju. Povídal si se mnou, naslouchal a sex s ním byl nejlepší v mém životě. Od té doby se s ním scházím dvakrát za měsíc. Jsem spokojená a manžel taky. Už po něm totiž nechci sex,“ zakončuje Radka.

sex-a-vztahy-sex-s-gigolem-ii-sh-nahled Povídání i sex za peníze

Společník, zpovědní vrba, které se můžete svěřit, muž na úrovni a hlavně – skvělý milenec. Právě to jsou přednosti gigola. V době, kdy se řada partnerů honí za prací a výdělky a na ženu nemá čas, není divu, že je víc než žádaný. Ženy totiž mají možnost si popovídat a mít pocit, že je konečně někdo poslouchá. A večer – podle nálady – zakončit třeba sexem. Zní vám to lákavě? Pak si projděte internet, poptejte se v okolí a najděte si kontakt na vhodného společníka právě pro vás. Má to ale jednu nevýhodu. Takový gigolo není levná záležitost. Většinou platíte hodinovou sazbu a je jedno, jestli si vyléváte srdce, nebo se vášnivě milujete. Nechybí-li vám finance a je-li gigolo vaším snem, pak není důvod to nevyzkoušet.

MIMIFORUM zjistilo:

5 důvodů, proč mít sex s gigolem

 

-          Zažijete skvělý sex. Uspokojí vás a přivede k orgasmu.

-          Budete se cítit atraktivnější. Noc strávená s ním vám zvedne sebevědomí.

-          Zažijete nepoznané. Při stereotypním sexu s partnerem možná ani netušíte, jaké máte možnosti. Zkušený milenec vám může otevřít oči a příjemně vás překvapit.

-          Nemusíte se vázat. Sex s gigolem je na úrovni a bez závazků. Nemusíte slibovat, ani lhát o budoucnosti. Pravidla jsou daná, jde jen o sex na jednu noc.

-          Sex je anonymní. Když nebudete chtít, nemusíte gigolovi o sobě prozradit vůbec nic, ani pravé jméno. Sex je anonymní, a pokud jej už nebudete chtít vidět, ničemu to vadit nebude.

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
www.spolocnik­.weebly.com Ponúkam spoločnosť pre solventné dámy, ktoré sú časovo vyťažené, osamelé alebo zanedbávané manželom. Ponúkam: Luxusný spoločník, Gigolo, Náhrada za životného partnera či priateľa, Spoločnosť na hodinku, deň, vikend, ale aj dlhodobejšie na týždeň. Spoločník na dovolenku, ale aj masér, kamarát na dlhé večery, ​ ​- Super zábava bez drámy
https://spoloc­nik.weebly.com Rád ta vypočujem, nežne pomasírujem a tiež môžeme spolu stráviť nádherný čas vášnivo. Rád uspokojím všetky tvoje zmyselné predstavy, fantázie, sny a túžby..
13:31 01.07.2018 - Veniamstaff -

Sexhned

Hledám sex na víkendy?
22:01 21.05.2018 - Gigolo Andy -

andy.gi@email.cz

Jmenuji se Andy a poskytuji ženám společnost. Je mi 21 let, jsem 186 cm vysoký a vážím cca 85 kg. Mám hnědé vlasy na krátko a štíhlou sportovní postavu. Klientky, které si mě objednávají a využívají mých služeb jsou například pracovně vytížené, časově omezené, zanedbávané, nebo pouze chtějí zkusit něco nového. Nabízím naprostou diskrétnost a tu také vyžaduji. Služby a průběh setkání je na společné domluvě. Pokud jsem Vás zaujal napište mi na email: andy.gi@email.cz . Praha, Plzeň, po domluvě i jiná..
13:33 28.02.2018 - tomasek -

Re: článek

dlouhy a trvanliv sex z mladym zajickem 27 jsem skuseny a nevim coje pauza mam rat vse se tyce sexu kdyz bude dobra slecna ci zena tak to bude bez placeni sluzeb vic info na 723 728 479

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse