vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před pěti roky - Sex a vztahy

Tajně zamilovaná: Jak mu to říct?

Když jste do někoho tajně zamilovaná a nechcete mu to říct přímo, není vůbec jednoduché to dát najevo tak, aby to pochopil. Jak na to?

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
13:47 23.03.2020 - Leník -

Jsem zmatená

Mám jednoho kamaráda, od kterého mi jednou přišla zpráva „miluju tě“. Bylo to v létě v červenci týden po tom, co začali prázdniny a to jsme se nemohli vidět, protože bydlím v jiné obci. Radši jsem mu moc nepsala a pak o jsem se ho zeptala asi o 2 dny později, jestli to myslí vážně a prý ano. V srpnu jsem mu po dlouhé době napsala a zavedla na to téma. Napsal mi, že to prý napsala sestra, která mu ukradla telefon. Bylo mi divné, že by ho měla asi 3 dny a pak jsem ji psala a prý byla skoro pořád pryč. Zpovídala jsem je skoro 2 týdny a pak jsem to vzdala. Stejně, když mi to přišlo, tak jsem si říkala, jestli to nebylo pro někoho jiného a proto jsem hned napsala co. On "že tě miluju, chybíš mi. Já jsem se z toho vzpamatovávala asi 3 dny, ale pak mi bylo po něm smutno. Jeho sestra mi i tvrdila, že to nepsala a že ona pozná, že někoho chce a prý mě asi chce. Poznala to i když chtěl chodit s jednou mojí kamarádkou. Nepřipadali mi moc jako pár, ale prý spolu chodili. Bylo mi i divné, že se k ní nechoval nějak jinak, než když byli kamarádi a chovají se k sobě stejně jako před vztahem i při vztahu. Ale ke mě se asi kolem prosince začal chovat jinak. Začalo to tím, že mi šahal na zadek(nemyslím tím, že je úchyl, mě to moc nevadilo) a po nějaké chvíli přestal. Pak jsem asi 3× od něj dostala pusu na tvář a potom mě i začal chytat za ruku

14:41 15.01.2019 - Jessie -

Ahoj

Je mi jen 13 ale mám ráda jednoho kluka a cítím že je to něco jiného než takovéto dětské.. prvně se mi zdálo že se líbím i já jemu… Ale teď mi přestal dávat jakékoli signály.. a já nevím co mám dělat.. nebavíme se spolu… Vím o něm věci jen co jsme si dříve psali (před dvěma roky) nikdy jsme nebyli ani kamarádi.. jen mě pořád zdravil.. dál mi dáreček.. a tak.. snažila jsem se na něj dívat.. a usmívat se.. ale teď mi nepřijde že se mu líbím.. co mám dělat..?

20:14 10.02.2019 - Hananas -

Re: Ahoj

Ahoj :).
Četla jsem tvůj příběh a celkem mě zaujal. Bohužel nemohu mluvit z praxe, jsem o 2 roky starší než ty a mám kluka, který se mi líbí, ale nevím, jestli to cítím doopravdy nebo je to jen reakce na období, ve kterém jsem, asi to znáš, romantické filmy, videa atd. takže jsem s ním o tom nemluvila :D.
Spátky ale k tobě. Chtěla bych se zeptat např. jestli víš, jak je starý nebo co má rád. Pochopila jsem, že o tebe měl zájem před 2 roky a teť možná zaváhal, nechci psát ale že to vzdal. Jak se choval před 2 lety, když měl zájem? Bavili jste se spolu nebo jste si jen psali?

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.