vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před čtyřmi roky - Sex a vztahy

Tajně zamilovaná: Jak mu to říct?

Když jste do někoho tajně zamilovaná a nechcete mu to říct přímo, není vůbec jednoduché to dát najevo tak, aby to pochopil. Jak na to?

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
14:41 15.01.2019 - Jessie -

Ahoj

Je mi jen 13 ale mám ráda jednoho kluka a cítím že je to něco jiného než takovéto dětské.. prvně se mi zdálo že se líbím i já jemu… Ale teď mi přestal dávat jakékoli signály.. a já nevím co mám dělat.. nebavíme se spolu… Vím o něm věci jen co jsme si dříve psali (před dvěma roky) nikdy jsme nebyli ani kamarádi.. jen mě pořád zdravil.. dál mi dáreček.. a tak.. snažila jsem se na něj dívat.. a usmívat se.. ale teď mi nepřijde že se mu líbím.. co mám dělat..?

20:14 10.02.2019 - Hananas -

Re: Ahoj

Ahoj :).
Četla jsem tvůj příběh a celkem mě zaujal. Bohužel nemohu mluvit z praxe, jsem o 2 roky starší než ty a mám kluka, který se mi líbí, ale nevím, jestli to cítím doopravdy nebo je to jen reakce na období, ve kterém jsem, asi to znáš, romantické filmy, videa atd. takže jsem s ním o tom nemluvila :D.
Spátky ale k tobě. Chtěla bych se zeptat např. jestli víš, jak je starý nebo co má rád. Pochopila jsem, že o tebe měl zájem před 2 roky a teť možná zaváhal, nechci psát ale že to vzdal. Jak se choval před 2 lety, když měl zájem? Bavili jste se spolu nebo jste si jen psali?

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.