vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tajně zamilovaná: Jak mu to říct?

21. ledna 2015

Tajně zamilovaná: Jak mu to říct?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: lichotky zamilovanost flirt láska vztah

preventan-mimiforum-banner

Když jste do někoho tajně zamilovaná a nechcete mu to říct přímo, není vůbec jednoduché to dát najevo tak, aby to pochopil. Jak na to?

4kombinace

4kombinace, doplněk stravy,  je zdrojem čtyř aktivních látek – kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfátu a MSM (methylsulfonylmethan).

4kombinace_small

Více ZDE

„Kdykoli ho potkám, tají se mi dech, rozbuší srdce a mám sucho v krku. Jsem zamilovaná, ale bojím se mu to říct. Nic o něm nevím, netuším, zda je zadaný, jestli bych u něj vůbec měla šanci. Nevím, zda jsem jeho typ. Mám strach z odmítnutí. Jak mu říct, že ho miluji, abych ho neodradila a mohlo to dobře dopadnout? Nebo mám raději mlčet?,“ ptá se Soňa (25).

 

Úsměv a oční kontakt

Netroufáte-li si mu o své lásce říct přímo, zkuste mu být na blízku, co nejčastěji to jde – a dejte mu najevo, že se vám líbí. Důležitý je oční kontakt a úsměv. Zkuste se na něj dívat, a jakmile se podívá i on na vás, usmějte se, napočítejte do tří a odvraťte zrak. Za chvíli to zopakujte. Pomůžete tomu, aby se mezi vámi vytvořilo malé intimní pouto.

 

Letmý dotyk

Když jste blízko něho, dotkněte se ho. Mluvte s ním a přitom se dotkněte jeho paže. Nebo o něj zavaďte, když kolem něj procházíte. Opakujte to. Musí si uvědomit, že to není náhoda. A pochopit, že je vám kontakt s ním příjemný.

 

Zjistěte si co nejvíce

Zjistěte si o něm co nejvíce informací. Co má rád, jaké má koníčky, co dělají jeho rodiče či sourozenci, jakou hudbu poslouchá či jaký dělá sport. Když s ním budete mluvit, zaveďte řeč na to, co má rád. Ukažte, že se o to také zajímáte. Jistě mu bude sympatické, že máte podobné zájmy. A když se osmělíte, zkuste ho na nějakou akci, kterou má rád, pozvat. Hned uvidíte, zda s vámi půjde či se raději vymluví.

 

Zajímejte se a lichoťte sex-a-vztahy-tajne-zamilovana-ii-sxc-nahled

Pokud spolu mluvíte, dejte mu jasně najevo, že se o něj zajímáte. Ptejte se ho na podrobnosti toho, o čem povídá, nebo si od něj nechejte poradit. Chvalte ho a nezapomeňte mu zalichotit. Muži jsou ješitní a lichotky zabírají velmi dobře.

 

Jemně ho provokujte

Smějte se na něj, jak je to jen možné, když pijete kávu a přejíždíte si před ústy šálkem, anebo když si prstem kroutíte kadeř vlasů. Může to vypadat dětinsky, ale i takové drobnosti zabírají. Nebuďte na něj příliš rychlá, flirtujte opatrně. Pokud se chytí, můžete přidávat.

 

Věnujte mu plnou pozornost

Když spolu mluvíte, věnujte mu plnou pozornost. Usmívejte se a reagujte na něj, dívejte se mu do očí. Když řekne něco vtipného, smějte se. Nebojte se s ním diskutovat, ale soustřeďte se na rozhovor. Nedívejte se chvíli na hodinky, ani na mobil. Soustřeďte se jen na něj.

 

Zkuste to přes přátele!

Znáte jeho přátele? Pak zkuste být s nimi více v kontaktu a vyrazte na akci, kde bude i on. Když vás uvidí se svými známými, začne se více bavit i s vámi. Navíc budete mít příležitost být s ním sama, sedět vedle něho a dát mu najevo, že o něj stojíte.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi
14:41 15.01.2019 - Jessie -

Ahoj

Je mi jen 13 ale mám ráda jednoho kluka a cítím že je to něco jiného než takovéto dětské.. prvně se mi zdálo že se líbím i já jemu… Ale teď mi přestal dávat jakékoli signály.. a já nevím co mám dělat.. nebavíme se spolu… Vím o něm věci jen co jsme si dříve psali (před dvěma roky) nikdy jsme nebyli ani kamarádi.. jen mě pořád zdravil.. dál mi dáreček.. a tak.. snažila jsem se na něj dívat.. a usmívat se.. ale teď mi nepřijde že se mu líbím.. co mám dělat..?

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse