vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tajně zamilovaná: Jak mu to říct?

21. ledna 2015

Tajně zamilovaná: Jak mu to říct?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: lichotky zamilovanost flirt láska vztah

preventan-mimiforum-banner

Když jste do někoho tajně zamilovaná a nechcete mu to říct přímo, není vůbec jednoduché to dát najevo tak, aby to pochopil. Jak na to?

4kombinace

4kombinace, doplněk stravy,  je zdrojem čtyř aktivních látek – kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfátu a MSM (methylsulfonylmethan).

4kombinace_small

Více ZDE

„Kdykoli ho potkám, tají se mi dech, rozbuší srdce a mám sucho v krku. Jsem zamilovaná, ale bojím se mu to říct. Nic o něm nevím, netuším, zda je zadaný, jestli bych u něj vůbec měla šanci. Nevím, zda jsem jeho typ. Mám strach z odmítnutí. Jak mu říct, že ho miluji, abych ho neodradila a mohlo to dobře dopadnout? Nebo mám raději mlčet?,“ ptá se Soňa (25).

 

Úsměv a oční kontakt

Netroufáte-li si mu o své lásce říct přímo, zkuste mu být na blízku, co nejčastěji to jde – a dejte mu najevo, že se vám líbí. Důležitý je oční kontakt a úsměv. Zkuste se na něj dívat, a jakmile se podívá i on na vás, usmějte se, napočítejte do tří a odvraťte zrak. Za chvíli to zopakujte. Pomůžete tomu, aby se mezi vámi vytvořilo malé intimní pouto.

 

Letmý dotyk

Když jste blízko něho, dotkněte se ho. Mluvte s ním a přitom se dotkněte jeho paže. Nebo o něj zavaďte, když kolem něj procházíte. Opakujte to. Musí si uvědomit, že to není náhoda. A pochopit, že je vám kontakt s ním příjemný.

 

Zjistěte si co nejvíce

Zjistěte si o něm co nejvíce informací. Co má rád, jaké má koníčky, co dělají jeho rodiče či sourozenci, jakou hudbu poslouchá či jaký dělá sport. Když s ním budete mluvit, zaveďte řeč na to, co má rád. Ukažte, že se o to také zajímáte. Jistě mu bude sympatické, že máte podobné zájmy. A když se osmělíte, zkuste ho na nějakou akci, kterou má rád, pozvat. Hned uvidíte, zda s vámi půjde či se raději vymluví.

 

Zajímejte se a lichoťte sex-a-vztahy-tajne-zamilovana-ii-sxc-nahled

Pokud spolu mluvíte, dejte mu jasně najevo, že se o něj zajímáte. Ptejte se ho na podrobnosti toho, o čem povídá, nebo si od něj nechejte poradit. Chvalte ho a nezapomeňte mu zalichotit. Muži jsou ješitní a lichotky zabírají velmi dobře.

 

Jemně ho provokujte

Smějte se na něj, jak je to jen možné, když pijete kávu a přejíždíte si před ústy šálkem, anebo když si prstem kroutíte kadeř vlasů. Může to vypadat dětinsky, ale i takové drobnosti zabírají. Nebuďte na něj příliš rychlá, flirtujte opatrně. Pokud se chytí, můžete přidávat.

 

Věnujte mu plnou pozornost

Když spolu mluvíte, věnujte mu plnou pozornost. Usmívejte se a reagujte na něj, dívejte se mu do očí. Když řekne něco vtipného, smějte se. Nebojte se s ním diskutovat, ale soustřeďte se na rozhovor. Nedívejte se chvíli na hodinky, ani na mobil. Soustřeďte se jen na něj.

 

Zkuste to přes přátele!

Znáte jeho přátele? Pak zkuste být s nimi více v kontaktu a vyrazte na akci, kde bude i on. Když vás uvidí se svými známými, začne se více bavit i s vámi. Navíc budete mít příležitost být s ním sama, sedět vedle něho a dát mu najevo, že o něj stojíte.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi
13:47 23.03.2020 - Leník -

Jsem zmatená

Mám jednoho kamaráda, od kterého mi jednou přišla zpráva „miluju tě“. Bylo to v létě v červenci týden po tom, co začali prázdniny a to jsme se nemohli vidět, protože bydlím v jiné obci. Radši jsem mu moc nepsala a pak o jsem se ho zeptala asi o 2 dny později, jestli to myslí vážně a prý ano. V srpnu jsem mu po dlouhé době napsala a zavedla na to téma. Napsal mi, že to prý napsala sestra, která mu ukradla telefon. Bylo mi divné, že by ho měla asi 3 dny a pak jsem ji psala a prý byla skoro pořád pryč. Zpovídala jsem je skoro 2 týdny a pak jsem to vzdala. Stejně, když mi to přišlo, tak jsem si říkala, jestli to nebylo pro někoho jiného a proto jsem hned napsala co. On "že tě miluju, chybíš mi. Já jsem se z toho vzpamatovávala asi 3 dny, ale pak mi bylo po něm smutno. Jeho sestra mi i tvrdila, že to nepsala a že ona pozná, že někoho chce a prý mě asi chce. Poznala to i když chtěl chodit s jednou mojí kamarádkou. Nepřipadali mi moc jako pár, ale prý spolu chodili. Bylo mi i divné, že se k ní nechoval nějak jinak, než když byli kamarádi a chovají se k sobě stejně jako před vztahem i při vztahu. Ale ke mě se asi kolem prosince začal chovat jinak. Začalo to tím, že mi šahal na zadek(nemyslím tím, že je úchyl, mě to moc nevadilo) a po nějaké chvíli přestal. Pak jsem asi 3× od něj dostala pusu na tvář a potom mě i začal chytat za ruku
20:14 10.02.2019 - Hananas -

Re: Ahoj

Ahoj . Četla jsem tvůj příběh a celkem mě zaujal. Bohužel nemohu mluvit z praxe, jsem o 2 roky starší než ty a mám kluka, který se mi líbí, ale nevím, jestli to cítím doopravdy nebo je to jen reakce na období, ve kterém jsem, asi to znáš, romantické filmy, videa atd. takže jsem s ním o tom nemluvila :D. Spátky ale k tobě. Chtěla bych se zeptat např. jestli víš, jak je starý nebo co má rád. Pochopila jsem, že o tebe měl zájem před 2 roky a teť možná zaváhal, nechci psát ale že to vzdal. Jak se choval před 2 lety, když měl zájem? Bavili jste se spolu nebo jste si jen psali?
14:41 15.01.2019 - Jessie -

Ahoj

Je mi jen 13 ale mám ráda jednoho kluka a cítím že je to něco jiného než takovéto dětské.. prvně se mi zdálo že se líbím i já jemu… Ale teď mi přestal dávat jakékoli signály.. a já nevím co mám dělat.. nebavíme se spolu… Vím o něm věci jen co jsme si dříve psali (před dvěma roky) nikdy jsme nebyli ani kamarádi.. jen mě pořád zdravil.. dál mi dáreček.. a tak.. snažila jsem se na něj dívat.. a usmívat se.. ale teď mi nepřijde že se mu líbím.. co mám dělat..?

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse