vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tajné přání: Sním o milování ve třech

6. ledna 2014

Tajné přání: Sním o milování ve třech

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: milování trojka sex

preventan-mimiforum-banner

O tom, že by si rádo zkusilo milování ve třech, mluví většinou muži. Ženy se se svým přáním svěřují méně, ale o »trojce« se dvěma muži sní mnoho z nich. 

„Poslední dobou mě pronásleduje jedna představa, které se nemůžu zbavit. Sním o tom, jaké by to bylo milovat se ve třech. Já a dva muži. Neustále na to musím myslet a mám to před očima. Jaké by to asi bylo? Tak úžasné a vzrušující, jak si představuji? Myšlenka je tak silná, že mi nedá spát,“ svěřuje se Irma (29). „Na druhé straně ale vím, že se toho asi nedočkám. Partnerovi se s tím bojím svěřit, kdoví, co by si o mě myslel,“ dodává.

 

MIMIFORUM zjistilo:

7 důvodů, proč zkusit sex ve třech

-          Jde o novou zkušenost, na kterou jen tak nezapomenete.

-          Na stud nebude prostor, a tak se budete moct oddat vášnivému milování bez zábran.

-          Otevřou se vám nové obzory a v sexu posunou hranice.

-          Odvážete se a v sexu už nebudete tak konzervativní.

-          Prožijete největší orgasmus, jaký jste kdy měla.

-          Naučíte se něco nového, o čem možná ani nevíte.

-          Možná zjistíte, že jde přesně o to, co obohatí váš nudný partnerský život.

 

Partner by na »trojku« žárlil

„O sexu ve třech sním denně. Problém ale je, že se mi asi nikdy nesplní. Partner je totiž extrémně žárlivý, a tak si nedovedu představit, co by na můj nápad říkal. Vyvádí, jen se po mě někdo podívá, natož kdybych mu dalšího přivedla do ložnice. Možná by souhlasil s trojkou s další ženou, ale do toho bych nešla já. Ta představa mě totiž absolutně neláká,“ vypráví o stejné představě Hilda (31).

 

O »trojce« mluví hlavně muži

O sexu ve třech sní podle průzkumů hlavně muži. Celých 59 % jich v průzkumech přiznává, že by jej rádo vyzkoušelo – samozřejmě se dvěma ženami. Ženy se ale se svým přáním na veřejnosti tolik nechlubí. K tomu, že by rádo zkusilo »trojku« se přiznalo jen 7 % z nich. Číslo je ale ve skutečnosti nepoměrně vyšší. Něžné pohlaví se totiž s touto touhou často raději nesvěřuje.

 

Partner sex ve třech odmítá

„Chtěla bych zkusit trojku se dvěma muži, klidně bych šla i do čtyřky. Párkrát jsem to viděla ve filmu a musí to být neskutečně vzrušující. Jednou jsem se s tím svěřila partnerovi a jeho reakce mě šokovala. Tvářil se na mě jako na nějakou lehkou holku. Od té doby o svých touhách raději mlčím,“ mluví o své zkušenosti Jana (27).

 

O »trojku« musí stát oba sex-a-vztahy-snim-o-milovani-o-trech-ii-sh-nahled

Pokud patříte k těm, koho láká milování ve třech, zkuste o tom promluvit s partnerem. Možná budete překvapena, že vám rád vyjde vstříc. »Trojka« totiž zpestří sex a zažene nudu. Na druhé straně není ničím pro žárlivce, extrémně stydlivé a velmi konzervativní. Je-li pro vás sex vysoce intimní záležitostí s vyloučením veřejnosti, pak se do »trojky« také raději nepouštějte. Aby měla ve vztahu úspěch, je základem, aby o ni stáli oba partneři.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
17:19 22.06.2017 - Skipis -

Jak na to přemluvit manželku?

Ahoj, zajímalo by mě, jak se komu podařilo přemluvit manželku na sex ve třech, která je jinak dost nepřístupná, jde mi o m+m+ž.
13:09 26.01.2017 - Petr -

Trojka

Partnerka trojku nejdřív nechtěla a až to zkusila tak teď to chce hlavně ona. Když má v sobě dva, má tak silný orgasmus až jí to dohání k šílenství Mě se líbí jak si to umí užít. 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse