banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Tajemství bodu G: Opravdu existuje?

23. dubna 2016

Tajemství bodu G: Opravdu existuje?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: augmentace bod G milování erotika orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

O existenci G bodu se vědci přou. Jedna skupina tvrdí, že prokazatelně existuje, druhá, že jde o výmysl. Jenže zkušenosti mnoha žen říkají: »Bod G vážně existuje a orgasmus je díky němu nezapomenutelný!«

 


Diskutujte: Našla jste u sebe G-bod? A pokud ano, jaké pocity jste při tom zažívala?


Patří k nejcitlivějším místům na ženském těle, ale jen málo žen o něm ví a do milování ho umí zapojit. Většinou jsou na vině partneři, kteří si všímají zcela jiných erotogenních zón, než je on. Jde o G-bod, který najdete asi 5 cm od poševního vchodu. Leží v okolí močové trubice, na přední straně pochvy za stydkou kostí. A jeho dráždění přivádí většinu žen do extáze…

MIMIFORUM zjistilo:

Zkratka G-bod označuje Gräfenbergerův bod. Jméno získal podle lékaře Ernsta Gräfenberga, který o něm napsal poprvé v roce 1950 a popsal jej jako citlivou nervovou pleteň ve vaginální sliznici. Samotné označení G-bod se ale v tisku objevilo teprve v roce 1982. Gräfenberg ale již v 50. letech dobře věděl, jak důležitý je G-bod pro uspokojení ženy a tvrdil, že při jeho stimulaci během styku dosáhne orgasmu většina žen.

Nevíte, kde máte G bod? Může za to partner!

Proč o bodu G často nevíme a nezapojujeme jeho dráždění do milování? Protože si s ním muži nevědí rady! Průzkumy prokázaly, že řada z nich na něj nevěří, neví, kde jej hledat, a pokud to jednou zkusí a nemají úspěch, nechce se jim v pátrání po neznámém bodu pokračovat.

Zajímavost MIMIFORA:

Kromě bodu G existují na ženském těle ještě body U a A. První z nich leží pod bodem G a bývá s ním mnohdy zaměňován. Najdete jej však zhruba 2,5 cm od poševního vchodu. Druhý z nich, bod A, se naopak nachází až za bodem G, mezi ním a děložním čípkem. Stimulace všech tří bodů je pro ženu velmi příjemná, jen je třeba je najít.

Hledání bodu G sex-a-vztahy-tajemstvi-bodu-g-2-ing

Přitom samotné hledání bodu G může být skvělou milostnou předehrou, která v případě úspěchu může skončit i bouřlivým orgasmem. Zapojte do hledání partnera. Lehněte si na záda a pánev si podložte polštářem. Rozevřete nohy a nechejte partnera, ať do vás vstoupí prstem (ideálně nejdelším prostředníčkem). Jakmile bude uvnitř, měl by jím začít pohybovat, a to dopředu, jakoby lákal někoho k sobě. Pomalu může prozkoumat celou poševní stěnu. Pokud na bod narazí, nemůže se stát, že byste si toho nevšimla. Projede vámi totiž vlna rozkoše!

MIMIFORUM zjistilo:

Zvětšení G-bodu

Aby byl orgasmus silnější a uspokojení vyšší, můžete si nechat G-bod zvětšit. Zákrok se nazývá augmentace bodu G, provádí se jen v lokálním umrtvení a již za čtyři hodiny můžete dovádět v posteli. Princip je jednoduchý – pod kůži v oblasti G bodu se aplikuje buď vlastní tuk, nebo jiná výplň. Sexuální prožitek sice budete mít vyšší, ale vysoký bude i výdaj. Musíte počítat s částkou v rozmezí 10 000 až 25 000 Kč podle konkrétního pracoviště.

G-bod neexistuje. Opravdu?

Nemůžete G-bod přes veškerou snahu najít? Pak možná bude něco pravdy na tom, s čím nedávno přišli britští vědci. Podle nich totiž některé ženy tento bod vůbec nemají! Soudí totiž, že existence bodu nikdy nebyla vědecky podložena a jde nejspíše o subjektivní prožitek některých žen. Výsledky britského týmu ale za pár týdnů zpochybnili Francouzi. Podle nich G bod existuje, problém je v tom, že Britové ho neumějí najít. Podle nich jde u minimálně 60 % žen tento bod objevit a zapojit do milostných radovánek. Jak to skutečně je, nikdo přesně neví. Řada žen všem svorně tvrdí, že o bodu G ví, a díky němu prožívají bouřlivé orgasmy!

 

Text: ino

Foto: Ingimage.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa