vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tajemství bodu G: Opravdu existuje?

23. dubna 2016

Tajemství bodu G: Opravdu existuje?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: augmentace bod G milování erotika orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

O existenci G bodu se vědci přou. Jedna skupina tvrdí, že prokazatelně existuje, druhá, že jde o výmysl. Jenže zkušenosti mnoha žen říkají: »Bod G vážně existuje a orgasmus je díky němu nezapomenutelný!«

 


Diskutujte: Našla jste u sebe G-bod? A pokud ano, jaké pocity jste při tom zažívala?


Patří k nejcitlivějším místům na ženském těle, ale jen málo žen o něm ví a do milování ho umí zapojit. Většinou jsou na vině partneři, kteří si všímají zcela jiných erotogenních zón, než je on. Jde o G-bod, který najdete asi 5 cm od poševního vchodu. Leží v okolí močové trubice, na přední straně pochvy za stydkou kostí. A jeho dráždění přivádí většinu žen do extáze…

MIMIFORUM zjistilo:

Zkratka G-bod označuje Gräfenbergerův bod. Jméno získal podle lékaře Ernsta Gräfenberga, který o něm napsal poprvé v roce 1950 a popsal jej jako citlivou nervovou pleteň ve vaginální sliznici. Samotné označení G-bod se ale v tisku objevilo teprve v roce 1982. Gräfenberg ale již v 50. letech dobře věděl, jak důležitý je G-bod pro uspokojení ženy a tvrdil, že při jeho stimulaci během styku dosáhne orgasmu většina žen.

Nevíte, kde máte G bod? Může za to partner!

Proč o bodu G často nevíme a nezapojujeme jeho dráždění do milování? Protože si s ním muži nevědí rady! Průzkumy prokázaly, že řada z nich na něj nevěří, neví, kde jej hledat, a pokud to jednou zkusí a nemají úspěch, nechce se jim v pátrání po neznámém bodu pokračovat.

Zajímavost MIMIFORA:

Kromě bodu G existují na ženském těle ještě body U a A. První z nich leží pod bodem G a bývá s ním mnohdy zaměňován. Najdete jej však zhruba 2,5 cm od poševního vchodu. Druhý z nich, bod A, se naopak nachází až za bodem G, mezi ním a děložním čípkem. Stimulace všech tří bodů je pro ženu velmi příjemná, jen je třeba je najít.

Hledání bodu G sex-a-vztahy-tajemstvi-bodu-g-2-ing

Přitom samotné hledání bodu G může být skvělou milostnou předehrou, která v případě úspěchu může skončit i bouřlivým orgasmem. Zapojte do hledání partnera. Lehněte si na záda a pánev si podložte polštářem. Rozevřete nohy a nechejte partnera, ať do vás vstoupí prstem (ideálně nejdelším prostředníčkem). Jakmile bude uvnitř, měl by jím začít pohybovat, a to dopředu, jakoby lákal někoho k sobě. Pomalu může prozkoumat celou poševní stěnu. Pokud na bod narazí, nemůže se stát, že byste si toho nevšimla. Projede vámi totiž vlna rozkoše!

MIMIFORUM zjistilo:

Zvětšení G-bodu

Aby byl orgasmus silnější a uspokojení vyšší, můžete si nechat G-bod zvětšit. Zákrok se nazývá augmentace bodu G, provádí se jen v lokálním umrtvení a již za čtyři hodiny můžete dovádět v posteli. Princip je jednoduchý – pod kůži v oblasti G bodu se aplikuje buď vlastní tuk, nebo jiná výplň. Sexuální prožitek sice budete mít vyšší, ale vysoký bude i výdaj. Musíte počítat s částkou v rozmezí 10 000 až 25 000 Kč podle konkrétního pracoviště.

G-bod neexistuje. Opravdu?

Nemůžete G-bod přes veškerou snahu najít? Pak možná bude něco pravdy na tom, s čím nedávno přišli britští vědci. Podle nich totiž některé ženy tento bod vůbec nemají! Soudí totiž, že existence bodu nikdy nebyla vědecky podložena a jde nejspíše o subjektivní prožitek některých žen. Výsledky britského týmu ale za pár týdnů zpochybnili Francouzi. Podle nich G bod existuje, problém je v tom, že Britové ho neumějí najít. Podle nich jde u minimálně 60 % žen tento bod objevit a zapojit do milostných radovánek. Jak to skutečně je, nikdo přesně neví. Řada žen všem svorně tvrdí, že o bodu G ví, a díky němu prožívají bouřlivé orgasmy!

 

Text: ino

Foto: Ingimage.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse