vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Swingers party: Vyplatí se ji vyzkoušet?

12. září 2011

Swingers party: Vyplatí se ji vyzkoušet?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vztah swingers sex

preventan-mimiforum-banner

Máte pocit, že váš milostný život už není tak divoký jako dříve a potřeboval by něčím oživit? Pak můžete vzít partnera a vyzkoušet současný hit – zajít si na swingers party… Jste s partnerem již pár let a sex vám za tu dobu nějak zevšedněl? Pokud máte v sobě trochu exhibicionismu, umíte překonat stud a chcete zkusit něco neobvyklého, vyrazte společně na swingers party.

Swingers party a skupinový sex

„Swingers party? To je ten skupinový sex? Tam bych nikdy nešla,“ říká svůj názor paní Lenka (29) a není sama. Swingers party ale odsuzují hlavně ti, kteří ji nikdy nevyzkoušeli. Páry, které tam zavítaly, si ji většinou nemohou vynachválit. Stačí se jít podívat do některého klubu, který je pravidelně pořádá a budete překvapena eroticky nabitou atmosférou a krásně vybaveným interiérem. Navíc všichni účastníci musí dodržovat určitá pravidla, a mezi ty patří i respektování slova »Ne«. Zkrátka vy vůbec nemusíte mít sex s jinými, klidně si můžete užívat jen se svým partnerem. Swingers party tudíž není to, co skupinový sex.

Swingers zpestří partnerský sex

Na swingers party se většinou vyráží v páru (někdy se však účastní i samotné ženy). Podle odborníků zde najdete buď ty, kterým sex klape, ale chtějí si milostný život trochu zpestřit, anebo pravý opak – dvojice, které si myslí, že jim návštěva takového podniku upadající vztah pomůže zachránit. To je však většinou omyl a jako terapii k záchraně vztahu swingers party experti nedoporučují. Vhodná není ani tehdy, pokud s ní nesouhlasí oba partneři, anebo pokud jeden přehnaně žárlí a druhému by později vše mohl vyčítat.

Jak na swingers partysex-a-vztahy-swingers-party-2

Láká vás představa, že se swingers party zúčastníte, ale nevíte, jak na to? Stačí si vyhlédnout nějaký klub ve vaší blízkosti, který je pravidelně pořádá. Pak se můžete přihlásit, přijít s partnerem, zaplatit vstupné (většinou od 1000 Kč/pár) a začít se oddávat sexu. V ceně máte občerstvení, kondomy a lubrikační gely, pití si pak můžete koupit na baru. Po vstupu do klubu vás nikdo nebude nutit, abyste se svlékla a pobíhala, jak vás Pánbůh stvořil, ale většina žen se převleče do něčeho lehčího a erotického (košilky, prádlo…). Pak už si můžete jen povídat, popíjet drink, a jakmile vás přepadne chuť, vydat se do některé z místností, které klub nabízí. 

Pravidla, která swingers dodržují

V swingers klubu najdete něco pro každého – několik vybavených místností s postelemi, polštáři apod., pro ty, kteří chtějí zkusit něco drsnějšího, zde bývá i SM místnost a ve větších klubech je často i bazén. Hygiena všech by měla být samozřejmostí, stejně jako to, že se na podobné akce vydávají jen zdraví lidé. Ani o své soukromí se bát nemusíte – je zakázáno fotit a pořizovat záznamy, účastníci také souhlasí s mlčenlivostí.

Obliba swingers party roste

Láká vás taková swingers party čím dál víc, ale jste přesvědčena, že to asi nebude nic pro vás, když jste vysokoškolačka? Omyl. Možná se budete divit, ale mezi nejstálejší návštěvníky patří páry s vysokoškolským vzděláním, většinou středního věku. Docenti, profesoři, lékaři, ředitelé – ty všechny zde můžete potkat…

A je tu ještě jeden důvod, proč na swingers party jít – jsou u nás totiž v módě, a tak kromě toho, že zažijete něco nepoznaného, budete »in«. Podniků, které ji nabízejí, je u nás již přes čtyřicet.

 

Tipy MIMIFORA

Proč jít na swingers party?

● Zažijete něco nepoznaného.

● Máte svobodnou volbu, zda se přidáte k ostatním, můžete říct: »Ne«.

● Oživíte váš nudný partnerský život.

● Máte šanci zažít takové orgasmy, jaké jste nepoznala.

● Vše probíhá v soukromí za zavřenými dveřmi, respektuje se mlčenlivost.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com, SXC

5 Posledních příspěvků v diskusi
22:13 13.09.2011 - Síma -

Souhlas

Souhlas s Darinou, taky si to nedovedu představit, ale mám kamarádku,která si to nemůže vynachválit. No proti gustu…
09:45 12.09.2011 - Darina -

Bez nadpisu

Já si teda nedovedu představit, že by můj starý a já souložili s cizíma lidma někde v klubu. Asi bych ho zabila. Ale kamarádka to praktikuje a nemůže si to vynachválit.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse