vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před šesti roky - Zdraví a krása

Svědí mě celé tělo. Co to může být?

Svědění kůže může mít řadu příčin. Když jej doprovází vyrážka, může se jednat o obyčejnou kopřivku. Ale také to může značit vážné problémy, třeba se žlučovými cestami.

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
23:49 14.12.2017 - Jana Lisztwanová -

svědění bez vyrážky

A to s tímto svěděním chodím k obvodnímu lékaři – totiž – mám to opakovaně, myslela jsem, že to mám po slunění /přijela jsem od moře/, dal mi na to drahá léčiva na alergii, ale nic nepomohlo. Se žlučníkem – žlučí mám asi problémy, jsem po operaci žl. již od 35 let, půjdu sama nyní na prohlídku /75 let/ k internistovi a krev, to bušení srdce mám dtto, tak uvidím. Ale děkuji, že se tu o tomto problému píše. Jinak vidím, že máme skvělé lékaře.

09:54 11.02.2016 - Grace -

Konec uporneho svědění

Krásný den,v listopadu 2015 jsem hledala pomoc na internetu. Trápilo mne náhle tak silné svědění a štípání kůže celého těla, že jsem nemohla ani spát. Nesnesla jsem na sobe žádné džíny ani jiné pevnější oblečení. Návštěva kina, cesty autobusem byly pro mne utrpením. V prosinci mi při krevním vyšetření na jiný problém- bušení srdce, únava… zjistili, že jsem chudokrevna. Po transfuzi se mi svědění úplně ztratilo. Chci se o tuto informaci s vami podelit, protože svědění může podle této mé vlastní zkušenosti zapříčinit, i kromě jiných, nedostatek červených krvinek. Brzké uzdravení všem:-)

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.