banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Svatý Valentýn: Tipy, jak ho nejlépe oslavit

8. února 2016

Svatý Valentýn: Tipy, jak ho nejlépe oslavit

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: afrodiziakum romantika svátek zamilovaných Svatý Valentýn sex

preventan-mimiforum-banner

Svátek všech zamilovaných se slaví 14. února v řadě zemí celého světa. Pokud ani vám není cizí, přinášíme tipy, jak ho nejlépe oslavit a užít si příjemný večer ve dvou.

1.Romantické valentýnské menu

Během pracovního týdne se s partnerem málokdo někam dostanete. Práce máte nad hlavu a nevíte, kam dříve skočit. A tak když svátek sv. Valentýna připadá na úterý, je nejvyšší čas si udělat volný večer a zajít s partnerem na valentýnské menu, které připravuje většina restaurací. Nemusíte se o nic starat, ani nic vařit. Večeře o několika chodech vám přistane přímo na stůl. Oba si odpočinete a můžete prožít velmi příjemný večer.

2.Večer plný svíček

Večeře při svíčkách je velmi romantická. Na Valentýna ale můžete zajít ještě dál. Svíčkami vyzdobte celý byt a postupně je v jednotlivých místnostech rozsvěcujte. Představte si, že nejde proud. Zapomeňte na jiné osvětlení. Udělejte si večeři při svíčkách, pak si dopřejte romantickou lázeň při svitu svíček, nakonec se přesuňte do ložnice, kde bude okolí postele osvětlené svíčkami. Vyhrajte si s přípravou, zvolte svíčky různých barev a velikostí. Zkusit můžete i ty aromatické. K dostání jsou takové, které působí jako lehké afrodiziakum.

3.Noc na zámku

Máte-li tu možnost, dejte děti k babičce a odjeďte sami, jen ve dvou. Řada zámků nabízí originální pobyty pro dva v luxusním prostředí, s večeří a dalším programem – vířivkou, masážemi, vinným sklípkem. Někde máte možnost focení v historických kostýmech, a tak si můžete odvést památku na celý život.

4.Sexy večer v kostýmu sex-a-vztahy-tipy-na-valentyna-1-ing

Muži milují uniformy! Průzkumy dokazují, že pro více než 80 % chlapů jsou uniformované ženy neskutečně sexy. Pořiďte si obleček sestřičky, servírky nebo letušky. Uvidíte, že v něm vzbudíte vášeň. Také můžete zkusit speciální valentýnské kostýmy ze sexshopů. Fungují lépe než afrodiziakum. Pokud to už nestihnete, vždy můžete překvapit novým sexy prádlem a podvazky, nebo samodržícími krajkovými punčochami.

5.Vířivka

Nemáte-li doma dostatečně prostornou vanu nebo vířivku, zaplaťte si soukromou vířivku jen pro dva v některém z wellness center. Nezapomeňte si k relaxační koupeli s partnerem otevřít šampaňské. Uvidíte, že zažijete neskutečně příjemný večer.

 

Text: asm

Foto: ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa