vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Strašidelný sex: Tipy na Halloween

30. října 2013

Strašidelný sex: Tipy na Halloween

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: kostým upír strašidlo halloween vzrušení sex

preventan-mimiforum-banner

Nezáleží na tom, že Halloweena neslavíte. Právě tento den je přímo ideální k tomu připravit partnerovi večer, na který hned tak nezapomenete. Plný duchařské atmosféry, ale hlavně vášnivého sexu. 

Halloween se poslední říjnový den sice slaví hlavně v zahraničí, ale to neznamená, že si netradiční večer s partnerem ve strašidelném duchu nemůžete doma udělat i vy. Vymyslete mu program, na který hodně dlouho nezapomene.

 

Tipy, jak na halloweenský sexy večer

Nachystejte krvavou hostinu, proměňte se v sexy upírku, anebo v okouzlující čarodějku. A pokud si troufnete, změnit se můžete i v divokého vlkodlaka. Fantazii se meze nekladou, záleží jen na vás, jak se dokážete odvázat a pojmout strašidelný večer ve dvou.


1. Krvavá večeře

Máte-li čas a chuť partnera překvapit, vezměte to stylově. Připravte mu »krvavou večeři« při svíčkách, samozřejmě rudých. Podávat můžete krvavý biftek, ale i maso s kečupovou omáčkou, anebo rajskou polévku. Na pití nezapomeňte namíchat Bloody Mary, anebo alespoň pořídit tomatový džus. Také obsluha by měla být stylová. Černé krátké sexy šaty budou přímo ideální. A máte-li po ruce nasazovací upíří zuby, bude iluze upírky dokonalá. Nezapomeňte také na bílé líčení, měla byste působit co nejvěrohodněji. Partnera tím jistě dostanete – takovou večeři, ani následný nášup, nejlépe v posteli s černým přehozem a za světla svíček, totiž asi ještě nezažil.

 

2. Sexy upírka či čarodějka sex-a-vztahy-strasidelny-sex-ii-sxc-nahled

K Halloweenu patří nejrůznější strašidla, čarodějnice, upíři a podobné existence. Máte tedy poměrně volnou ruku v tom, čím partnera překvapíte. Strašidlo zahalené v prostěradle s otvory na oči asi příliš sexy nebude, mnohem lepší bude kostým atraktivní upírky či okouzlující čarodějky. Postačí vám k tomu krajkové prádlo a pár kousků ze šatníku – mini sukně, průhledný top apod. Nezapomeňte na punčochy a podpatky. Jakmile partner dorazí domů, vstupte do role a vtáhněte ho do svých tenat – a do ložnice.

 

3. Nenasytný vlkodlak

Další sexy nápad pro halloweenský večer. Zahrajte si na vlkodlaka. Rozdělte si role. Vy budete vlkodlak, on člověk. Udělejte si příjemný večer u vína, a jakmile se objeví měsíc, začněte se měnit. Odhoďte zábrany. Vlkodlaci jsou divocí, nespoutaní a nedají se utišit. Buďte také taková. Noc bude jen ve vaší režii. Ukažte mu, že nejste jen něžná víla. Můžete mu připoutat ruce k posteli a ukázat mu, co vlkodlaci umí. Nezapomeňte přidat i pár peprných slov a hlavně ukázat mu všechnu divokost, co se ve vás skrývá. Na takový večer pak jen tak nezapomene.


Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse