vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Srandovní dětský smích

26. března 2012

Srandovní dětský smích

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: radost smích děti rodina miminko

preventan-mimiforum-banner

Máte špatnou náladu a nic vám nevychází? Pak si pusťte videa s nejlepším dětským smíchem. Každý, kdo je viděl, říká, že mu náladu okamžitě zvedly na maximum a nabily jej energií. Ne nadarmo se říká, že smích léčí!

Diskutujte: Dokáže vám zvednout náladu pohled na srandovně se smějící děti?


Video 1


Dětský smích je úžasně bezprostřední, veselý a upřímný. Tak, jako to umějí děti, se zasměje jen málokterý dospělý. Právě proto jim pohled na dětský smích dokáže zvednout náladu. I když se většinou říká, že se děti poprvé zasmějí až kolem 4. měsíce, japonští vědci nedávno potvrdili, že některé to dokážou už 17. den po narození.

Video 2

Ne každé malé dítě má jemný a něžný hlásek. U některých je zkrátka hned jasné, že se narodila budoucí rocková hvězda, anebo další Louis Armstrong. Jako na tomto videu, které vás do dobré nálady dostane zaručeně. Chraplák v tomto věku se totiž hned tak nevidí.

Video 3

Umět se upřímně a od srdce zasmát je k nezaplacení. Podle vědců je navíc smích hluboko z břicha lékem, díky kterému mizí i ta největší bolest. A dokonce umí i chránit před infarktem. Díky smíchu se v těle zvyšuje hladina hormonů štěstí – endorfinů, a tak je vám i v pošmourném dni rázem lépe.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse