vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sporty podle znamení: Tohle se pro vás hodí!

17. září 2013

Sporty podle znamení: Tohle se pro vás hodí!

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: relaxace zvěrokruh znamení Sport adrenalin

preventan-mimiforum-banner

Pro každé znamení zvěrokruhu se hodí jiné sporty. Sedí i na vás to, co říkají hvězdy? Pokud tápete, možná pro vás půjde o malý návod, jakou aktivitu zvolit. 

4kombinace

4kombinace, doplněk stravy,  je zdrojem čtyř aktivních látek – kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfátu a MSM (methylsulfonylmethan).

4kombinace_small

Více ZDE

Ryby

Vhodné sporty: Ty, které přispívají k relaxaci a duševní rovnováze – například tai-či či jóga. Velmi vhodný je také Pilates, který vám pomůže získat zpět pěknou postavu a štíhlou linii. Protože Ryby jsou vodní živel, pak je jasné, že je pro ně přímo ideální plavání a sporty, při nichž se pohybují v blízkosti vody či přímo ve vodě.

Beran

Vhodné sporty: Akční a adrenalinové. Berani si rádi vybíjejí nadbytečnou energii právě díky sportu, mají sklony i k těm extrémním a nebezpečným. Za vyzkoušení pro ně stojí bojové sporty a všechno, co je nenechá chvíli v klidu – např. horolezectví, potápění apod. Vhodné jsou i týmové sporty, hlavně ty akčnější, třeba rugby.

Býk

Vhodné sporty: Ty, které jdou provozovat v přírodě – cyklistika, in-line brusle, nordic walking a další. Býci jsou vytrvalí, ale také líní, a tak je třeba je ke sportu vést. Pokud není počasí na venkovní aktivity, je pro ně zvlášť vhodný tanec v nejrůznějších podobách, například zumba.

Blíženci

Vhodné sporty: Aktivity na čerstvém vzduchu, především běh. Blíženci jsou ale velmi družní a nepatří mezi samotáře. Proto milují sporty, které mohou provozovat v páru. A pokud se dají skloubit s pobytem na vzduchu, je to ideální. Proto často milují tenis či plážový volejbal. Dobrou volbou v krytých prostorách je potom squash.

Rak

Vhodné sporty: Ty, které lze provozovat ve vodě, kde jsou ve svém živlu. Zbožňují plavání, aqua aerobik, rádi si zahrají vodní pólo. Kolektivní sporty Raci ale jinak příliš nevyhledávají. Mají rádi svůj klid, a tak si zacvičí raději v klidu domova než v posilovně.

Lev

Vhodné sporty: Všechny kolektivní sporty. Lvi se rádi předvádějí, mají exhibicionistické rysy, a tak jim dělá dobře dostatek diváků. Rádi hrají házenou, basketball, fotbal, avšak milují také tanec. Posilovat chodí rádi, ale zásadně na místa, kde je hodně lidí.

Panna

Vhodné sporty: Ty, při kterých je nezbytné myslet, nejen relaxovat. Proto je ideální například tenis. Panny ale příliš nadšení sportovci nebývají. K pohybu je třeba je vyprovokovat a najít jim něco, co jim padne přesně na míru. Baví je většinou turistika a procházky přírodou.

Váhy

Vhodné sporty: Kolektivní sporty a aktivity. Především ty, které zdůrazňují krásu a ladnost ženského těla. Váhy neholdují bojovým sportům, naopak jsou ideálními adeptkami na kurz břišního tance, anebo tance vůbec. U sportu se rády baví a povídají si, vhodný je proto pro ně třeba jogging – se skupinou kamarádek.

Štír

Vhodné sporty: Jóga. Štíři ji doslova milují a dokážou se při ní dokonale odreagovat. Protože ale bývají prudší a prchlivější, vyhovují jim také ty aktivity, kde mohou vybít přebytečnou energii, například bojové sporty, anebo box.

Střelec

Vhodné sporty: Energické sporty, při kterých si mohou vybít své emoce. Vhodné jsou ty s prvky bojových umění. Střelci mají rádi kick-box, tai-či, judo, či karate. Víc než skvělá je pro ně jízda na koni, která jim pomůže zklidnit, a navíc je i baví.

zdravi-a-krasa-sporty-podle-znameni-ii-sh-nahled Kozoroh

Vhodné sporty: Všechny, při kterých jsou v kontaktu se zemí. Ideální je turistika, chůze, běh, nordic walking, ale i tenis. Kozoroh je vytrvalý a umí si vybudovat disciplínu, pokud jej daný sport zaujme. Proto je důležité, aby dělal něco, co ho baví – nikoli z donucení.

Vodnář

Vhodné sporty: Vytrvalostní sporty. Vhodné jsou běhy na dlouhé tratě, cyklistika, turistika, in-line brusle a v zimě běžky. Vodnáři bývají sportovně založení, vytrvalí, rádi překonávají překážky. Jako relaxační sport je pro ně vhodná jóga.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse