vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sport, výlet, děti, rodina, adrenalin

13. března 2015

Sport, výlet, děti, rodina, adrenalin

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Sport děti rodina výlet adrenalin

preventan-mimiforum-banner

S blížícím se jarem zimní sporty zůstávají v pozadí, a tak pokud chcete vyrazit na rodinný výlet ve sportovním duchu, můžete se inspirovat, kam vyrazit.

Preventan Clasic

·    Cucavé tablety s ovocnou příchutí.
·    Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek.
·    1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy).
·    Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.
·    Především k dlouhodobému užívání.

preventan-clasic

Doplněk stravy

Více ZDE

Sportujtete rádi, ale jarní počasí už zimním sportům příliš nepřeje? Pak vám přinášíme několik tipů na zajímavé první jarní sportovní výlety pro celou rodinu.

 

Offpark Sušice

Pokud se vydáte na Šumavu, pak určitě nevynechejte zdejší Offpark. Nabízí spoustu aktivit, ze kterých si s rodinou vyberete. Nechybí zde lanový park, paintball, anebo třeba terénní koloběžky. Že na nich není nic adrenalinového? Omyl! Při pětikilometrovém sjezdu s převýšením 370 m vám bude tuhnout krev v žilách. A pokud vám to nestačí, můžete si vyzkoušet let kluzákem, anebo paragliding. To ale není všechno, čeká zde na vás i možnost dvanáctikilometrového sjezdu po Otavě na raftu.

www.offpark.cz

 

Adrenálium

Za výlet rozhodně stojí i sportovně rekreační a herní komplex v Hronově. Zkusit si můžete horolezecký výstup na tovární komín, golf a další sporty, řada atrakcí je připravena i pro děti. Co však rozhodně stojí za to, je čtyřúrovňová krytá motokárová dráha, kde na vás čekají klopené zatáčky, rychlostní rovinky, ale i průjezd tunelem. Údajně jde o evropský unikát. Délka dráhy je 850 metrů, a k dispozici jsou motory o obsahu 200, 270 a 390 kubických centimetrů. Nechybí ani dětské motokáry a dětský okruh. V areálu máte v teplejších měsících možnost i projížďky na loďce s lovením ryb.

www.adrenalium.cz

 

Relaxpark

Sportovní centrum přímo pod vrcholem Sněžky rozhodně stojí za výlet. Vyzkoušet si zde můžete spoustu atrakcí, se kterými se jinde nesetkáte. Zdejší bobová dráha je dlouhá 900 metrů a v některých místech vede až osm metrů nad zemí. Boby zde mohou dosáhnout i 40 km rychlosti. Snad ještě větší adrenalin představuje jízda na kladce. Nechybí ani trampolíny či čtyři 55 m dlouhé nerezové skluzavky. Na speciálních klouzácích vás čeká i 12 metrů dlouhý volný pád.

www.relaxpark.cz

 

tip-na-vylet-tipy-na-sportovni-vylety-ii-sh-nahled Areál Barochov

Jen 30 km od Prahy leží outdoorové a rekreační centrum, kde se mohou celé rodiny vyřádit do sytosti. Je situované uprostřed luk, pastvin a lesů nedaleko od břehů řeky Sázavy a nabízí celodenní zábavu. Překonat sami sebe můžete v lanovém centru ZIPTRIP v korunách stromů. Čekají vás 4 dráhy a lanovky ve výšce 6–10 metrů nad zemí, celkem 50 překážek. Vyzkoušet si můžete také jízdu na koních, a také bojovou hru Battlefield Live s infračervenými hracími puškami, které dávají počítačovým hrám realistický rozměr. A zahrát si ji mohou třeba s dětmi od osmi let, které bezesporu nadchne. Lanové centrum bude otevřeno od 11. 4.

www.arealbarochov.cz

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse