vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Spí se mnou jen opilý: Co mám dělat?

25. května 2015

Spí se mnou jen opilý: Co mám dělat?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ejakulace erekce vztah sex alkohol

preventan-mimiforum-banner

Alkohol v malém množství může fungovat jako afrodiziakum. Problém ale je, pokud chce partner sex jen ve chvíli, kdy je už řádně opilý. To může zničit celý vztah.

DermaX

·    Obsahuje biotin, zinek – přispívají k udržení normálního stavu vlasů.
·    Obsahuje niacin, biotin, riboflavin – přispívají k udržení normálního stavu pokožky.
·    Obsahuje zinek – přispívá k normálnímu stavu nehtů
·    Obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin – přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

dermax-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 

 

„V sexu už máme s partnerem dlouho problémy. Když je střízlivý, vůbec nemá chuť a zájem a nevšimne si mě. Jakmile se ale opije, tak se mnou spát chce. Mě to ale vadí. Sex chce, jen když se napije a já se nechci milovat s opilcem! Vadí mi, jak z něj táhne alkohol, i to, že pak má potíže, nebo rovnou usne. Snažila jsem se mu to říct, ale vůbec ho to nezajímá,“ svěřuje se Linda (30).

 

Alkohol uvolňuje zábrany

Sex pod vlivem alkoholu má víc párů, než by se mohlo zdát. Alkohol totiž skvěle uvolňuje zábrany, a tak se odvážíte i k věcem, které byste jinak neudělali. Zvyšuje chuť na sex, sebevědomí i míru vzrušení, ale je tu jeden háček – pouze v malém množství. Pokud se opijete a nevíte, co děláte, je to špatně.

 

Problém s erekcí i ejakulací

Zatímco ženy s milováním pod vlivem alkoholu nemají problém, mužům větší množství vyloženě nesvědčí. Řada z nich má po něm totiž vážné problémy – s erekcí i neschopností dosáhnout orgasmu. Sex může být dlouhý a pěkný, ale ne pro muže. Ten často ejakulaci nemá, ať se snaží, jak chce. Navíc hrozí, že si druhý den ze slibně rozjetého večera nebudete nic pamatovat.

 

Sex chce jen opilý

„Nevadí mi, když si před sexem dáme s partnerem skleničku. Vadí mi ale, když se opije, a pak se chce milovat. A poslední dobou to už jinak ani neumí. Za střízliva je podrážděný, protivný a ani si mě nevšimne. Zato když přijde z hospody, doslova se na mě vrhne a je mu úplně jedno, že třeba já vůbec nemám chuť. Přestává mě to bavit. Takový sex mě netěší,“ svěřuje se Mirka (33).

 

Zajímavost MIMIFORA:

Nejen muži se milují pod vlivem alkoholu! Z průzkumu, který proběhl ve Velké Británii, vyšlo najevo, že pod vlivem alkoholu se miluje polovina žen. Jako průměrný počet partnerů uvedly osm, z nichž minimálně s pěti měly sex až po konzumaci alkoholu.

 

Zkuste zjistit důvod! sex-a-vztahy-spi-se-mnou-jen-opily-ii-sh-nahled

Co tedy dělat, pokud chce partner sex jen opilý? V první řadě počkejte, až vystřízliví a jasně a stručně mu sdělte, že vám to vadí a takto si to nepředstavujete. Zjistěte důvod, proč tomu tak je. Proč se nechce milovat, když si nedá pár skleniček? Není příčina v tom, že ho to s vámi v posteli třeba nudí? Když zjistíte důvod, můžete najít řešení a situaci se snažit napravit. Možná mu ve vašem milostném životě něco chybí. Pokud s vámi o tom chtít partner mluvit nebude, pak zkuste vyhledat odbornou pomoc. Chtít se milovat jen opilý není normální a chce to řešit. Jinak hrozí, že se kvůli tomu vztah nakonec rozpadne.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
Manželku už možná dest let chce sex pouze mírně opilá,a nebo na Stylnoxu. Možná bych měl říct " lepší nějaký sex,než žádný. Na druho stranu nechci,any tomu propadla úplně. V těchto stavech se hůř kontroluje,je poměrně vulgární i před dětmi. Při sexu to samo nevadí. Co s ní?

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse