vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Šokující: Hubne se po pivu i po mléku!

12. června 2013

Šokující: Hubne se po pivu i po mléku!

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: pivo mléko hubnutí alkohol dieta

preventan-mimiforum-banner

Pivo do diety patří, tvrdí někteří vědci. Musíte jej však pít pravidelně a v menších dávkách. To samé platí o mléku. Zhubnout můžete pouhým pití dvou šálků denně. 

Ostropestřec Farmax Plus

Ostropestřec Plus Farmax® je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské.

ostropestrec-plus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Alkohol je nepřítelem diety! Chcete-li zhubnout, vyhněte se alkoholu. Podobná tvrzení se můžete běžně dočíst v řadě článků nejen na internetu. Jenže odborníci nyní přišli se šokujícím zjištěním – pivu se při dietě nevyhýbejte, po něm se totiž hubne! Dokonce existuje i pivní dieta.


Pivo podporuje trávení

O tom, že pivo je nápoj zdravý, protože obsahuje řadu vitaminů, minerálů či polyfenolů, pochybuje jen málokdo. Prospívá pleti, vlasům, a hlavně – podporuje trávení, což je při dietě víc než důležité. Navíc tělu dodá látky, které díky jednostranným dietám často postrádá. Jediné, s čím je třeba počítat, je, že pivo není nekalorické, a tudíž se to s jeho konzumací nesmí přehánět. Dvě až tři malá piva denně by pro ženy měla být maximální denní dávka. Abyste po pivu zhubla, je třeba rozložit dané množství na celý den, nepít je zaráz po večerech a hlavně – pít pravidelně. Pokud to dodržíte, můžete prý shodit i dvě kila za první týden.


MIMIFORUM zjistilo:
Co obsahuje pivo

Půl litru piva obsahuje asi 210 kcal, 2 g bílkovin, 12 g sacharidů, 25 mg sodíku, 190 mg draslíku, 40 mg vápníku, 45 mg hořčíku, 75 mg fosforu,  dále selen, jód, fluoridy, riboflavin, niacin, vitaminy B6 a B12, kyselinu listovou i přírodní silikon. Proto působí jako prevence celé řady nemocí, u žen má příznivý vliv na pleť a vlasy. Posiluje kosti, snižuje riziko vzniku nemocí srdce a cév, pomáhá chránit před rakovinou.


Hubne se i po mléku

Dalším nápojem, který podporuje hubnutí, je podle vědců mléko. Stačí pít pravidelně dva hrníčky denně, vydržet a brzy budete slavit úspěch. Nepůjde sice o žádné velké hubnutí, ale tři kila za rok prý shodíte zaručeně. Odborníci také prokázali, že lidé, kteří mléko nepijí vůbec, anebo jen nepravidelně, mají větší procento tělesného tuku než ti, co si ho dopřávají denně. V mléce obsažený vápník má navíc za následek menší pocit hladu, a tak se při pravidelném pití budete cítit sytější a míň toho sníte.


Tip MIMIFORA: dieta-hubne-se-po-pivu-ii-sh-nahled
Mléčná dieta

Třináct dní a pět porcí jídla denně. Deset kilo dolů. Právě to nabízí oblíbená mléčná dieta. Abyste slavila úspěch, je nezbytné dodržovat přísný jídelníček a dostatečně pít. Ale pozor – vhodným nápojem je jen čistá neperlivá voda. Dieta je poměrně přísná a drastická, takže je třeba mít pevnou vůli a vydržet. Trpíte-li zdravotními problémy, rozhodně ji nepodstupujte. A jak to funguje? V přesně rozepsaných dávkách jíte tvarohy, jogurty, ovoce, zeleninu, či vařené maso a pijete mléko. Pokud vydržíte, kila dolů půjdou určitě, avšak vrátíte-li se hned k běžné stravě, hrozí jo-jo efekt.

Text: lju
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse