vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Šok: Na dovolené si našel jinou!

19. srpna 2013

Šok: Na dovolené si našel jinou!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: rozchod vztah dovolená sex partner

preventan-mimiforum-banner

Na dovolenou většinou jedeme s tím nejlepším očekáváním. Chceme si užít a mít klid a pohodu. Jenže všechno může dopadnout jinak. Jsou i případy, kdy si partner našel jinou – přímo na dovolené před zraky partnerky!

Odjede na dovolenou jako zamilovaný pár. Tedy alespoň vy jste o tom přesvědčena. Představujete si, jak konečně budete mít čas jeden na druhého, budete chodit ruku v ruce po pláži a užívat si volna ve dvou. Jenže se stane něco, co byste nečekala ani v nejhorším snu – přímo na dovolené si najde jinou!

Odstěhoval se za ní do pokoje!

„Když jsme odjížděli na dovolenou, zrovna nám to doma neklapalo, ale já byla přesvědčena, že se usmíříme a budeme zase jako dvě hrdličky. Jenže to byl omyl. Partnera ležení u moře nebavilo a dával mi to pořádně najevo. Nakonec mi oznámil, že mě nechá na pláži – a on si bude dělat výlety na motorce. Kdybych věděla, co se stane, jela bych s ním, ale já ho nechala být. Záhy se jeho chování změnilo. Byl veselý, spokojený, ale ode mě se odtahoval. Za pár dní to z něj vypadlo – zamiloval se na první pohled do holky z jiného pokoje, která začala jezdit s ním! Řekl mi, že se mnou končí, sbalil si věci a přestěhoval se k ní. Myslela jsem, že to nepřežiju. Konec dovolené jsem probrečela a snažila se jim vyhýbat. Od té doby jsem sama, zatímco můj bývalý už s onou dotyčnou čeká dítě a plánuje svatbu,“ vypráví Karolína (29).

Kopačky na dovolené sex-a-vztahy-na-dovolene-si-nasel-jinou-ii-sh-nahled

O tom, že nejde o výjimečnou situaci, mluví i další podobný příběh. „S partnerem jsme vyrazili na dovolenou na kola a pod stan. S cestovkou a ve skupině. Koupili jsme si nové vybavení a hrozně se těšili. Všechno ale bylo jinak, než jsem si plánovala. Jely s námi i tři kamarádky. Na jedné, atraktivní blondýně, mohl přítel od počátku oči nechat. Bohužel i ona na něm. Brzy trávil víc času s ní, než se mnou. Dopadlo to tak, jak bych nečekala. Dal se s ní dohromady a se mnou se rozešel! Byla jsem na dně. Celá skupina se mi smála za zády. Po dovolené už jsem ho nikdy neviděla a vím, že až někoho potkám, dobře zvážím, zda s ním vůbec na prázdniny odjedu,“ svěřuje Marta (27).

Tipy MIMIFORA:

Co dělat, aby si na dovolené nenašel jinou

-          Věnovat se mu. Pokud jste na dovolené jen spolu, věnujte mu dostatečnou pozornost. Dívek v plavkách je v okolí dost, hrozí nebezpečí.

-          Dopřát mu sex. Vymlouvat se celou dovolenou na bolest hlavy není dobrý nápad. Partner bude mít na sex chuť, a tak se může stát, že se poohlédne jinde.

-          Zahnat nudu. Právě nuda je častým důvodem, proč si partner začne románek s někým jiným. Vymyslete program a nudu se snažte zahnat co nejrychleji.

-          Vyjít mu vstříc. Neshodnete se na průběhu dovolené? Nehádejte se s ním, že má jinou představu. Naopak mu zkuste vyjít vstříc. Udělejte kompromis tak, abyste ve finále byli spojení oba.

-          Důvěřuj, ale prověřuj. Staré dobré přísloví je víc než pravdivé. Je sice hezké, že partnerovi věříte, ale mít pod kontrolou co dělá, když na dovolené není s vámi, není na škodu. Budete tak mít mnohem větší šanci, že se nestihne zakoukat jinde.

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse