vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Snowtubing: Kam za jízdou na duších

17. února 2012

Snowtubing: Kam za jízdou na duších

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: snowtubing sníh Sport děti rodina hory adrenalin

preventan-mimiforum-banner

Zdaleka ne každý je vášnivý lyžař, ale přitom rád jezdí v zimě na hory. A právě jim je určen snowtubing, jízda na speciálních člunech – duších. Nahoru vás vyveze lyžařský vlek a vy už jen sjíždíte sněhovým korytem.

ChondroMax Forte

Abyste si zimní sporty mohla užívat naplno, zkuste ChondroMax Forte, přípravek pro komplexní péči o klouby a kosti. Uleví od bolesti, zlepší pohyblivost kloubů. Účinná látka přípravku, glukosamin sulfát, jako jedna z hlavních stavebních složek kloubní chrupavky ovlivňuje rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Zlepšuje její stav a výživu, propůjčuje jí pružnost a vede k obnově funkce. Přípravek ChondroMax Forte je vhodným doplňkem stravy pro všechny, kteří chtějí účinně pečovat o svoje klouby a kosti a úspěšně čelit obtížím, která kloubní opotřebení provázejí.

chondromax-forte-sportovec-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutuje: Zkoušela jste snowtubing? Jaké z něj máte pocity? 


Pro ty, kteří se nevyžívají v lyžování a sáňkování je nebaví, je snowtubing ideální. Nemusíte být zdatná sportovkyně, ani mít vlastní vybavení. Stačí si jen vybrat některé ze středisek, které jej nabízejí, a rodina bude mít o zábavu postaráno. Jde totiž o zimní sport vhodný pro všechny věkové kategorie.

Krkonoše: Snowtubing Park Špindlerův Mlýn

Snowtubing si můžete vychutnat v jednom z nejznámějších středisek Krkonoš. Nachází se v centru, a tak je dobře dostupný jak autem, tak skibusem, nebo rovnou na lyžích. V nadmořské výšce 710 m.n.m. si můžete vyzkoušet jízdu na duši denně, a nevšední zážitek si užít i ve večerních hodinách. Otevřeno je totiž až do 21 hodin.

Cena: 20 Kč/jízda

Více informací: www.snowtubingpark.cz

Krušné hory: Snowtubing Boží Dar

Zábavu na speciálních duších si můžete užít ve Ski areálu Novako v Božím Daru, přímo v srdci Krušných hor. Oblíbená atrakce pro všechny věkové kategorie nabízí i zde vzrušující jízdu speciálním sněhovým korytem.

Cena: 30 Kč/jízda

Více informací: www.novako-ski.cz

Beskydy: Skiareál Razula tip-na-vylet-snowtubing-2-ing

V samém srdci Beskyd, v obci Velké Karlovice, najdete Skiarál Razula, jehož součástí je také snowtubingová dráha. Stačí nastoupit do speciální duše a nechat se vyvést nahoru. Pak už vás čeká jen adrenalinový sjezd korytem ve 300 metrů dlouhé dráze.

Cena: 40 Kč/jízda

Více informací: www.razula.cz

Jeseníky: Ludvíkov

Dvě stě metrů dlouhou dráhu najdete i v Ludvíkově. Dráha nabízí celkem sedm zatáček, při kterých se vám rozhodně do těla trocha adrenalinu vyplaví.

Cena: 20 Kč/jízda

Více informací: www.snowtubingjeseniky.cz

Jizerské hory: Bedřichov

Součástí areálu U vodárny v Bedřichově jsou rovnou tři snowtubingové dráhy. Pomalejší pro děti a rychlejší pro všechny milovníky adrenalinu. Nahoru vás vyveze lyžařský vlek a je jen na vás, kolikrát si užijete jízdu ve sněhovém korytě.

Cena: 20 Kč/jízda

Více informací: www.uko.cz

 

Text: mob

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse