vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před osmi roky - Sex a vztahy

Snažíme se o miminko a nejde to. Proč?

Pokud se o miminko snažíte rok a nedaří se, začínají lékaři mluvit o neplodnosti. Jaké jsou hlavní příčiny potíží? 

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
22:29 02.04.2017 - Lulu -

Otazk co je gravidplan

Ahojky mnela by prozbu co je gravidplan ?

12:41 28.08.2016 - kristýna -

Bez nadpisu

zdravím ..měla sem zamklé těhu v 15 tt ..teď sem v šestinedělí trhali mi moudráky a beru hodně léků a antibiotika ..s přítelem bysme to chtěli za měsíc a půl zkusit znova ..myslíte ,že mi gravitplan pomůže když ho začnu užívat .. bojim se jestli už budu mít za měsíc a půl tělo vyčištěný od léků a antibiotik ..budu ráda za jakou koliv radu a názor ..díky :)

17:15 03.06.2016 - Jana -

gravidplan

Otěhotněla jsem hned po vysazení antikoncepce, bohužel těhotenství skončilo v 6 týdnu a od té doby (asi 3/4 roku) se mi nedaří znovu otěhotnět. Zkoušela jsem gynex, kontryhelový čaj, cvičení a nic nepomohlo. Gynekoložka mi doporučila právě GravidPlan, takže jsem ho začala užívat a dám vědět, jestli se zadařilo nebo ne :).

07:19 18.05.2016 - Dita -

početí

Na podporu početí jedině gravidplan. Osm měsíců jseme se marně snažili, byla jsem naprosto zoufalá. Na doporučení jsem začala užívat přípravek gravidplan s kyselinou listovou a třetí cyklus jsem byla konečně těhotná!

18:22 17.05.2016 - Klára -

gravidplan

Souhlasím, já měla problém s menstruací. Po vysazení jsem skoro nemenstruovala:-( Za tři měsíce užívání jsem začala zase normálně fungovat a za další dva jsem byla těhotná:-)

07:37 19.05.2016 - Jiřka -

Re: gravidplan

Stejný problém řeším teď já. Vysadila jsem, ale menses nepřichází. Chodím každý měsíc na vyvolávačku. Už jsem zoufalá. Chci se zeptat, Gravidplan si užívala na upravení cyklu?

18:37 16.05.2016 - Zuzka -

folgravid gravidplan

Nám se taky hned nedařilo. Půl roku po vysazení a neúspěšném snažení jsem začala užívat folgravid gravidplan a za tři měsíce jsem byla těhotná!

21:14 15.05.2016 - Lenka -

gravidplan

Já brala HA asi 14 let. Po vysazení bylo moje tělo úplně rozhozené. žádný menses, ovulace…na doporučení doktorky jsem začala užívat přípravek gravidplan, který je určen pro ženy plánující těhotenství. Upravuje plodnost a zvyšuje šanci na početí. Po 4 měsíčním užívání jsem byla těhotná:-)

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.