vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Slipy versus trenýrky: Co je pro muže lepší?

17. července 2013

Slipy versus trenýrky: Co je pro muže lepší?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Trenýrky slipy Spodní prádlo můž neplodnost

preventan-mimiforum-banner

Nad dříve oblíbenými slipy dnes na celé čáře vítězí trenýrky. Jsou pohodlnější, zdravější, a podle žen také mnohem více sexy!

ProstaX

·    Čistě přírodní produkt.
·    Určen především pro dospělé muže.
ProstaX® je založen na kombinaci vybraných rostlinných standardizovaných extraktů

prostax-nahled

 

 

 

 

 

 

Doplněk stravy

Více ZDE


Za neplodností můžou stát slipy, přečtete si v řadě článků. Důvod je jednoduchý – těsné slipy, které obepínají pánské spodní partie, zvyšují o několik stupňů jejich teplotu. Ty se pak přehřívají, a to spolehlivě zabíjí spermie. Podobný problém mají i řidiči z povolání, kteří tráví hodně času v autě vsedě za volantem. A když k tomu ještě nosí slipy, je tu nemalá pravděpodobnost, že miminka se hned tak nedočkáte.

Trenýrky jsou sexy! sex-a-vztahy-slipy-versus-trenyrky-ii-sh-nahled

Proti dříve velmi oblíbeným slipům mluví více důvodů. Kromě problémů s plodností je to i fakt, že ženám se prostě nelíbí. „Vadí mi ty obepnuté dolní partie. Na mužích mi připadají slipy nepřitažlivé, a to až natolik, že mě od sexu s ním spolehlivě odradí. Naopak boxerky a trenýrky mají své kouzlo. Když v nich muže vidíte poprvé, vůbec nevíte, co se v nich skrývá. Je to strašně sexy. Nemohla bych chodit s klukem, který chodí ve slipech,“ říká Karolína (25).

Trenýrky mají řadu výhod

Trenýrkám hraje do karet více věcí. Jsou vzdušnější, a tak dolní partie mohou větrat a tolik se nepřehřívají. Jsou pohodlné a nikde netáhnou. Existují v široké škále barev a motivů, a také v různých střizích a materiálech. Každý si může vybrat, co je pro něj nejlepší. Od upnutějších boxerek až po volné klasické trenýrky. Pro muže jsou také skvělým dárkem, kterým můžete dát najevo, co pro vás partner znamená. Můžete mu pořídit trenýrky se srdíčky, otiskem rtů, anebo třeba s vtipným nápisem. Slipy v tomto designu zkrátka nekoupíte.

MIMIFORUM zjistilo:

Slipy a trenýrky – plus a mínus

Slipy

Plus: Skvělé při sportu, běhu a dalších pohybových aktivitách, protože mužskou »výbavu« dobře drží pohromadě a neshrnují se.

Mínus: Více se v nich potí a varlata se zahřívají. To nesvědčí spermiím, a už vůbec ne plodnosti. Plánujete-li další dítě, slipy partnerovi nekupujte. Neprospívají ani mužům s menšími rozměry, protože je na první pohled vidět, jak jsou dole vybaveni. Rada pro ně zní – jedině trenýrky!

Trenýrky

Plus: Podle odborníků jsou mnohem zdravější než slipy. Poskytují volnost a vzdušnost. Spodní partie se nepřehřívají a nezapařují. To prospívá spermiím a samozřejmě plodnosti. Ženy se shodují, že jsou muži v trenýrkách na pohled mnohem více sexy. Netuší totiž, jaký »poklad« se pod nimi ukrývá.

Mínus: Při některých aktivitách je lépe je vyměnit alespoň za slipy, případně obepnuté boxerky. Takové skřípnutí při jízdě na kole by mohlo být hodně nepříjemné.

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
01:23 22.04.2015 - Mentor -

Bludy

Přehřívání těla při nošení slipů, pokud slipy nemají vytápění nemúže nastat. Tělo má určitou teplotu. Její zvýšení o několik stupňů nošením slipů je tvrzení o existenci perpeta mobile.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse