vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Slevové servery: Jak přes ně nakupovat a ušetřit

3. listopadu 2015

Slevové servery: Jak přes ně nakupovat a ušetřit

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: vánoční dárky jak ušetřit rozpočet slevové portály slevy Nákupy internet rodina

preventan-mimiforum-banner

Slevové servery jsou dnes velmi oblíbenou záležitostí. Když pravidelně sledujete jejich nabídky a vyznáte se, můžete slušně ušetřit. A to nejen na zboží, ale i na službách, jídle i dovolené.

Ostropestřec Farmax Plus

Ostropestřec Plus Farmax® je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské.

ostropestrec-plus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Se slevovými servery se v poslední době roztrhl pytel. Útočí na vás ze všech stran a předhánějí se, jak si pro sebe získat co nejvíce zákazníků. Pokud nabídky sledujete pravidelně, víte, že se nákupem dá ušetřit. Slevy jsou lákavé, zpravidla 50 %. Ovšem pozor – zdaleka ne každá nabídka je výhodná a zboží v ní nabízené je kvalitní. Jak tedy správně nakupovat přes slevové portály, pořídit levné vánoční dárky a nenapálit se?

1.Velmi dobře čtěte deti-a-rodina-slevove-servery-2-ing

Každou nabídku, která vás zaujme, si velmi důkladně přečtěte, nejlépe několikrát. Ne všechny ceny jsou totiž konečné. Než objednáte, je dobré vědět, co přesně částka zahrnuje a co budete muset doplatit. Informujte se, zda a kde si můžete zboží osobně vyzvednout, či jestli je třeba zaslat je poštou. V tom případě si zjistěte, kolik činí poštovné – cena se totiž může zvýšit natolik, že se vám nabídka nevyplatí. V případě, že kupujete dovolenou či relaxační pobyt, podívejte se, co všechno je zahrnuto v ceně a jaké jsou další (povinné i nepovinné) doplatky.

Tip MIMIFORA:

U každé nabídky je uveden kontakt na poskytovatele slevy – obchod, restauraci, hotel, masážní salón, kadeřnictví. Než nakoupíte, podívejte se na jejich www stránky, za kolik se zboží či služba prodává v plné ceně, u e-shopů si přečtěte jejich podmínky prodeje. Zároveň si všímejte, jak důvěryhodně na vás poskytovatel slevy působí.

MIMIFORUM zjistilo:

Číst dobře nabídky se opravdu vyplatí. Mnohdy se totiž stává, že si kupujete pouze slevu na věc, kterou si poté budete objednávat. V tom případě vás čeká ještě doplatek za zboží a poštovné, a tak se konečná částka může i víc než zdvojnásobit.

2.Projděte si internet

Pokud si vyberete nějaký výrobek ze slevového portálu za zaručeně nejlepší cenu, nenakupujte bezhlavě. Vyplatí se držet hesla: »Důvěřuj, ale prověřuj«, a tak si do některého z internetových vyhledávačů zadejte onen výrobek a zjistěte, za kolik se prodává jinde. Hned vám bude jasné, zda je cena výhodná, nebo to se slevou není zdaleka tak horké, jak se zdálo…

3.Objednejte a zaplaťte

Máte definitivně vybráno? Pak není nic jednoduššího, než si objednat. U každé nabídky jsou uvedeny způsoby, jak můžete platit. Většinou se nabízejí dvě možnosti – platba kartou on-line (pro karty Visa a MasterCard) a bankovní převod. První z nich má tu výhodu, že zaplatíte hned a obratem obdržíte i slevový voucher. Pokud platíte převodem, kupón dostanete až po připsání peněz na účet daného serveru. Vždy vám ale přijde e-mailem v elektronické podobě. Většina portálů nabízí možnost registrace – v tom případě své vouchery uvidíte i po přihlášení na jejich stránkách.

Tip MIMIFORA:

Pokud se chystáte na pravidelné nákupy přes slevové portály, registrace se vyplatí. Řada z nich vám totiž za nákupy připisuje i kredity, tj. drobné peníze, které můžete uplatnit jako slevu při dalších objednávkách.

4.Uplatněte voucher

Jakmile do e-mailové schránky obdržíte slevový voucher, je zapotřebí jej uplatnit, jinak nedostanete vůbec nic. Způsob, jakým to uděláte, je vždy popsán u každé konkrétní objednávky. V případě restaurací, barů, masáží, kosmetických salonů apod. většinou stačí telefonická rezervace s tím, že obsluze pak odevzdáte vytištěný kupón. U dovolených či víkendových pobytů je potřeba domluvit s hotelem termín, nahlásit číslo voucheru a přinést jej vytištěný s sebou. Pokud si kupujete nějakou věc, většinou musíte provést objednávku přes e-shop a zadat do ní kód vašeho kuponu. Zboží vám pak přijde domů poštou (není-li možný osobní odběr).

 

Text: asm

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse