banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Slevové servery: Jak přes ně nakupovat a ušetřit

3. listopadu 2015

Slevové servery: Jak přes ně nakupovat a ušetřit

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: vánoční dárky jak ušetřit rozpočet slevové portály slevy Nákupy internet rodina

preventan-mimiforum-banner

Slevové servery jsou dnes velmi oblíbenou záležitostí. Když pravidelně sledujete jejich nabídky a vyznáte se, můžete slušně ušetřit. A to nejen na zboží, ale i na službách, jídle i dovolené.

Ostropestřec Farmax Plus

Ostropestřec Plus Farmax® je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské.

ostropestrec-plus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Se slevovými servery se v poslední době roztrhl pytel. Útočí na vás ze všech stran a předhánějí se, jak si pro sebe získat co nejvíce zákazníků. Pokud nabídky sledujete pravidelně, víte, že se nákupem dá ušetřit. Slevy jsou lákavé, zpravidla 50 %. Ovšem pozor – zdaleka ne každá nabídka je výhodná a zboží v ní nabízené je kvalitní. Jak tedy správně nakupovat přes slevové portály, pořídit levné vánoční dárky a nenapálit se?

1.Velmi dobře čtěte deti-a-rodina-slevove-servery-2-ing

Každou nabídku, která vás zaujme, si velmi důkladně přečtěte, nejlépe několikrát. Ne všechny ceny jsou totiž konečné. Než objednáte, je dobré vědět, co přesně částka zahrnuje a co budete muset doplatit. Informujte se, zda a kde si můžete zboží osobně vyzvednout, či jestli je třeba zaslat je poštou. V tom případě si zjistěte, kolik činí poštovné – cena se totiž může zvýšit natolik, že se vám nabídka nevyplatí. V případě, že kupujete dovolenou či relaxační pobyt, podívejte se, co všechno je zahrnuto v ceně a jaké jsou další (povinné i nepovinné) doplatky.

Tip MIMIFORA:

U každé nabídky je uveden kontakt na poskytovatele slevy – obchod, restauraci, hotel, masážní salón, kadeřnictví. Než nakoupíte, podívejte se na jejich www stránky, za kolik se zboží či služba prodává v plné ceně, u e-shopů si přečtěte jejich podmínky prodeje. Zároveň si všímejte, jak důvěryhodně na vás poskytovatel slevy působí.

MIMIFORUM zjistilo:

Číst dobře nabídky se opravdu vyplatí. Mnohdy se totiž stává, že si kupujete pouze slevu na věc, kterou si poté budete objednávat. V tom případě vás čeká ještě doplatek za zboží a poštovné, a tak se konečná částka může i víc než zdvojnásobit.

2.Projděte si internet

Pokud si vyberete nějaký výrobek ze slevového portálu za zaručeně nejlepší cenu, nenakupujte bezhlavě. Vyplatí se držet hesla: »Důvěřuj, ale prověřuj«, a tak si do některého z internetových vyhledávačů zadejte onen výrobek a zjistěte, za kolik se prodává jinde. Hned vám bude jasné, zda je cena výhodná, nebo to se slevou není zdaleka tak horké, jak se zdálo…

3.Objednejte a zaplaťte

Máte definitivně vybráno? Pak není nic jednoduššího, než si objednat. U každé nabídky jsou uvedeny způsoby, jak můžete platit. Většinou se nabízejí dvě možnosti – platba kartou on-line (pro karty Visa a MasterCard) a bankovní převod. První z nich má tu výhodu, že zaplatíte hned a obratem obdržíte i slevový voucher. Pokud platíte převodem, kupón dostanete až po připsání peněz na účet daného serveru. Vždy vám ale přijde e-mailem v elektronické podobě. Většina portálů nabízí možnost registrace – v tom případě své vouchery uvidíte i po přihlášení na jejich stránkách.

Tip MIMIFORA:

Pokud se chystáte na pravidelné nákupy přes slevové portály, registrace se vyplatí. Řada z nich vám totiž za nákupy připisuje i kredity, tj. drobné peníze, které můžete uplatnit jako slevu při dalších objednávkách.

4.Uplatněte voucher

Jakmile do e-mailové schránky obdržíte slevový voucher, je zapotřebí jej uplatnit, jinak nedostanete vůbec nic. Způsob, jakým to uděláte, je vždy popsán u každé konkrétní objednávky. V případě restaurací, barů, masáží, kosmetických salonů apod. většinou stačí telefonická rezervace s tím, že obsluze pak odevzdáte vytištěný kupón. U dovolených či víkendových pobytů je potřeba domluvit s hotelem termín, nahlásit číslo voucheru a přinést jej vytištěný s sebou. Pokud si kupujete nějakou věc, většinou musíte provést objednávku přes e-shop a zadat do ní kód vašeho kuponu. Zboží vám pak přijde domů poštou (není-li možný osobní odběr).

 

Text: asm

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa