7. října 2019
Láska, nebo rodina? Vyplatí se vztah jen kvůli dětem?
Na otázku, zda se vyplatí držet vztah jen kvůli dětem, neexistuje jednoznačná odpověď. Záleží totiž
4. září 2019
Problém: Matka chce řídit náš vztah!
Případů, kdy chce matka řídit život svému dospělému dítěti, je víc, než si myslíte. I když jste dos

22. dubna 2017
Slevové portály: Na co si dát pozor?
Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: portály Sleva peníze Nákupy internet
Popularita nákupů na slevových portálech stále roste. Můžete díky nim výrazně ušetřit, ale také můžete být zklamaná a přijít o peníze. Na co si dát pozor, když se rozhodnete nakupovat na slevových serverech?
Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.
„Zkrachoval slevový portál,“ hlásaly opět nedávno titulky v novinách. Možná patříte mezi ty, kterým při tom zatrnulo. „Co když přijdeme o peníze, taky jsme přes nějaký nakupovali,“ prolétne vám hlavou. Se slevovými portály se v poslední době přímo roztrhl pytel. Dá se přes ně ušetřit, výhodně nakoupit, ale ne vždy to musí být pravidlem. Proto přinášíme malého průvodce, na co si dát při nákupech přes slevové servery pozor.
1. Nakupujte na ověřených portálech
Nakupujte na velkých, zákazníky ověřených a doporučených slevových portálech. Naopak se vyhněte těm, které mají jen pár až podezřele výhodných nabídek, anebo mají negativní reference. Budete tak mít větší jistotu, že o své peníze nepřijdete.
2. Slevu si prověřte
Není sleva jako sleva. Stačí si projet pár slevových portálů a nebudete se stačit divit, kolik daná věc původně stála a jak výhodně vlastně nakoupíte. Může ale jít o klamavou reklamu. Původní cena – a k tomu i ona sleva – mohou být značně nadsazené. Proto, než něco koupíte, prověřte si, za jakou cenu prodává věc nejen daný obchod, ale za kolik ji seženete jinde. Mohlo by se totiž stát, že koupíte ve slevě ještě dráž, než v některém e-shopu za plnou cenu.
3. Garance vrácení peněz 
Velké a zavedené internetové portály nabízejí pro své vracející se zákazníky často výhodné bonusy. Jedním takovým je garance vrácení peněz v případě nespokojenosti. Zvlášť, pokud kupujete dražší věc, například dovolenou, se taková záruka vyplatí. Portály bývají také často pojištěné proti tomu, kdy nabídka vůbec neproběhne, případně proti nespokojenosti.
4. Pozorně čtěte
Než si cokoli koupíte, pozorně si přečtěte celý popis. A především to, co nabídka skutečně zahrnuje. Mohlo by se totiž stát, že byste nakonec byla nemile překvapená. Dovolená u moře by totiž nezahrnovala dopravu a v ceně výhodné věci za pár korun by nebylo zahrnuto vysoké poštovné. Dobře proto čtěte. V popisu je vše podrobně uvedeno, a pokud máte pochybnosti, raději se ptejte dřív, než nabídku koupíte.
5. Hlídejte platnost voucheru
Vždy se také informujte na to, do kdy má voucher platnost. Vždy bývá omezená, a tak by se mohlo stát, že pokud si jí nevšimnete a nevyužijete jej v termínu, tak vám propadne – a vy přijdete o peníze. Opět je tu však možnost pro věrné zákazníky. Některé portály nabízejí jednou za určité období náhradu propadlého voucheru ve formě kreditů na jejich účet.
6. Žádejte to, na co máte nárok
Vždy se podrobně seznamte s nabídkou a u provozovatele služeb žádejte to, na co máte nárok. Voucher si raději vždy vytiskněte, stejně jako podmínky slevy. Pokud si například koupíte večeři s lahví vína a dozvíte se, že máte nárok jen na džbán vody, braňte se. Neuspějete-li u provozovatele, pak si stěžujte přímo slevovému serveru. Velká většina z nich se zákazníky komunikuje a snaží se vše vyřešit k oboustranné spokojenosti.
Text: asm
Foto: Shutterstock.com
Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!