vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Slepovaný vztah. Může mít šanci?

11. května 2015

Slepovaný vztah. Může mít šanci?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: rozchod láska vztah nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Je slepovaný vztah předem odsouzený k záhubě, nebo má naopak šanci? Máte se vrátit či ne? Podobné otázky se vyplatí dobře promyslet. Vždy záleží hlavně na důvodu rozchodu.

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

Říká se, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. A řada lidí se toho drží. Pokud se jednou rozejde, je přesvědčena, že návrat zpět už není možný. Ne vždy je to ale pravda. Existují vztahy, které i po »slepení« drží pohromadě a mnohdy ještě lépe. Záleží totiž na mnoha okolnostech, hlavně pak na důvodu rozchodu.

 

Třetí šanci už mu nedám!

„S partnerem jsme spolu žili pět let a docela nám to klapalo. Pak jsem se ale dozvěděla, že mě podvedl, a to jsem nedokázala odpustit. Rozešla jsem se s ním a myslela jsem, jak mi bude dobře. Nebylo. Hrozně mi chyběl, nemohla jsem bez něho být. Najednou jsem zjistila, že bych překousla i onu nevěru. Vrátili jsme se k sobě a další dva roky to fungovalo. Pak mě ale podvedl znovu. Třetí šanci už mu nedám. Teď vím, že už tehdy jsem to měla skončit, lidi se nemění,“ vypráví svou zkušenost Katka (33), která by už do slepovaného vztahu nešla.

 

Nejednejte unáhleně

V případě, že se s partnerem rozejdete, a pak zjistíte, že vám vlastně chybí, neměla byste jednat unáhleně, shodují se odborníci. Většina z nich doporučuje věc si řádně promyslet a dodržet dvou měsíční lhůtu, kdy si vše necháte projít hlavou, budete se věnovat sama sobě a partnera nebudete kontaktovat, i když to pro vás bude hodně těžké. Pokud i po této době zjistíte, že ho chcete zpět a není vám bez něj líp, zjistěte, zda on je na tom stejně a zkuste vztah slepit.

 

Vztah jde slepit, i když nebude jak nový

„Slepované vztahy už nikdy nebudou jako dřív, ale fungovat mohou. To máte jako s rozbitým hrnečkem, který slepíte, ale už nebude jako nový. Každopádně já v jednom takovém vztahu žiju a vím, že to jde. Rozešli jsme se už dvakrát, ale vždy se k sobě vrátili. Jsme jako dva magnety, které se k sobě přitahují za všech okolností, a to i přes různé potíže. Já bych proto slepované vztahy neodsuzovala, ale vždy záleží na konkrétní situaci,“ svěřuje se Lidka (36).

 

Záleží na důvodu rozchodu sex-a-vztahy-slepovany-vztah-ii-sh-nahled

Pokud se s partnerem rozejdete a uvažujete přesto o návratu zpět, dobře zvažte situaci. Záleží totiž hlavně na tom, jaký byl důvod vašeho rozchodu. Šlo o nějakou jeho neřest, která vám natolik vadila, že jste vztah ukončila? Nebo nevěru, kterou jste nedokázala odpustit? Nebo na vás vůbec neměl čas a raději vysedával s kamarády v hospodě? Počítejte s tím, že partnera příliš nezměníte, a tak pokud byste jej vzala zpět, budete muset být hodně tolerantní a přejít i to, co vám předtím tak vadilo. I když se bude tvářit, že se změnil, bude to pravděpodobně jen dočasné.

 

Tipy MIMIFORA:

Kdy se do vztahu nevracet

-          Pokud vás partner v minulosti fyzicky či psychicky týral či udeřil. Nevěřte, že se změnil a vztah neslepujte. Litovala byste.

-          Pokud jde o notorického záletníka, který vás vícekrát podvedl. Nebuďte naivní, nepřestane s tím. Musela byste jeho nevěry tolerovat.

-          Pokud jde o dlužníka, který má na krku exekuce, nebo o muže, který se od vás klidně nechal živit. Může se stát, že díky němu přijdete o všechny svoje peníze.

-          Pokud byste se vracela jen proto, že je »lepší něco než nic«, nechcete být sama a chybí vám sex. Na to není třeba vztah slepovat, ale raději si najít jiný.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
19:12 20.12.2018 - Martin -

Slepit

Ahoj záleží jaká hloupost to byla já jsem byl obviněný z nevěry že mě přítelkyni volala žena ze skrytého čísla a řekla jí že sní spím a pravda to nebyla tak jsme se rozešli a dali to po 4mesicich dohromady a popravdě mezi tím jsme meli každý někoho jiného a vše jsme si vyrikali a udali jsme si pravidla a po pravdě funguje to ale musíte si o všem povídat co se vám líbí co ne a uvědomíte si věci co bylo špatně a proč ale kolikrát mě napadne minulost ale člověk musí koukat na budoucnost ale vím že když máte někoho v srdci a spíte s někým jiným tak to je jen fyzicky pocit ale srdce neosalite a ty dny bez ní jsme myslel že umřu jo jsou tady lidi kteří řeknou že je to blbost ale není vše záleží na důvěre držím palce
18:24 13.02.2016 - Melanie -

treti sance

ahoj chtela bych jsi nechat poradit rozesli jsme se s klukem po roce kvuli hloupostem chtela bych to slepit a byt spolu miluju ho ale on ma strach a ja nwm jak ho presvedcit aby uveril ze nic spatneho znovu nebude

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse