banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Škrcení při sexu: Co na něm vzrušuje a může být nebezpečné?

8. prosince 2015

Škrcení při sexu: Co na něm vzrušuje a může být nebezpečné?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: odstíny šedi násilý tvrdý sex nedostatek kyslíku euforie erekce škrcení orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Škrcení při sexu má spoustu příznivců. Dokáže je přivést do extáze, zažijí orgasmus jako nikdy předtím. Je to však nebezpečné – řada lidí neodhadla správnou míru a na úchylku zemřela…  

Proč škrcení vzrušuje?

sex-a-vztahy-nuda-v-posteli-nahrada-ing

Škrcení omezuje přívod kyslíku do mozku. Díky tomu se ocitnete ve zvláštním, částečně halucinogenním stavu – v euforii, která vás dostane do varu. Skvěle prý funguje nejen u žen, ale i u mužů majících problém s erekcí. Ta se při přiškrcení dostaví téměř vždy – jako nepodmíněný reflex. Jde o hodně starou praktiku pro zvýšení sexuálního vzrušení, kterou údajně znali už staří Mayové. Jenže! Spousta lidí neodhadla hranici a pár minut slasti při škrcení zaplatila životem…

MIMIFORUM zjistilo

● Nedostatek kyslíku se nazývá hypoxifilie a u mnohých odbourává zábrany a navozuje euforický stav.

● Sexuální úchylka, při které člověka vzrušuje škrcení při sexu, se nazývá erotická asfyxie či také asfixace. Má i český název – koczwarismus. Získala ji podle hudebního skladatele, který ji tak rád zkoušel, až jí nakonec podlehl.

Nebezpečná úchylka: Zabíjí stovky lidí ročně

Jen v USA na tuto úchylku zemře až 500 lidí ročně. Život už stála i řadu známých osobností. Nejnebezpečnější je v autoerotické podobě, kdy se člověk, nejčastěji muž, při masturbaci sám přiškrcuje například provazem. Neodhadne hranici a smyčku včas nepovolí. To se stalo například herci Davidu Carradinovi. Našli jej s provazy nejen kolem krku, ale i okolo přirození – oba byly propojené. Na stejnou úchylku zemřel i zpěvák skupiny INXS Michael Hutchence.

Škrcení: Od bezmoci po extázi 

Škrcení je ale velmi oblíbené i u párů, které si jím zpestřují sex. „Škrcení při sexu s partnerem praktikujeme pravidelně. Hrozně mě vzrušuje, připadám si jako loutka v cizí moci. Čím je intenzivnější, tím víc mě bere. Jsem partnerovi zcela vydaná na milost, a to mě dohání k šílenství,“ popisuje svou zkušenost Sylvie (25).

MIMIFORUM radí:

Pár tipů, pokud chcete vyzkoušet škrcení

● Na všem se domluvte předem. Škrcení je poměrně extrémní praktikou a oba partneři by s ní měli souhlasit.

● Dohodněte si znamení. Mějte na paměti, že škrcení může být nebezpečné. Pokud partner neodhadne míru, můžete na něj také doplatit. Dohodněte si proto znamení, při kterém by měl ihned přestat. V tomto případě to rozhodně nebude slovo, ale třeba pohyb rukou.

● Začínejte rukama. Pokud s touto praktikou začínáte, zkuste nejdříve jemné přiškrcení rukama. Použití provazu a dalších pomůcek může být velice nebezpečné. V rukách má partner cit a může stisk hned uvolnit.

● Zvolte vhodnou polohu. Zkušení radí – vyzkoušejte polohu zezadu z boku vleže, kdy bude mít partner krk krásně volný a přístupný. Dobrá je i poloha na koníčka, při níž je žena nahoře a muž má krk v dosahu.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa