banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Silvestrovský sex: Žhavé tipy na poslední noc v roce

30. prosince 2016

Silvestrovský sex: Žhavé tipy na poslední noc v roce

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: přípitek Silvestr milování sex

preventan-mimiforum-banner

Silvestrovská noc je mimořádná. Je totiž poslední v roce, a zároveň první v tom novém. A to je ta správná chvíle zpestřit si ji i v posteli.

Divoký večírek, šampaňské, dobrá nálada. To vše na konci roku jen nahrává k tomu trochu se odvázat a zpestřit si hrátky v posteli. Přinášíme pět tipů, jak prožít silvestrovskou noc a dostat partnera do varu.

1. Vzkaz na těle

Vymyslete pro partnera stručný vzkaz, nejlépe jedno slovo, anebo krátkou větu. Něco, co mu chcete říct a čím ho potěšíte. Napište si jej přímo na tělo, nejlépe na intimní místa. Je na vás, jak to uděláte. Zda slovo necháte dohromady, anebo jednotlivá písmena napíšete na různé partie těla. Oblečte se sexy a vyzývavě. Pobídněte partnera, aby vzkaz na vašem těle našel. Ale musí pátrat důkladně! A odměna? Samozřejmě noc plná sexu!

2. Flaška nikdy nezklame

Stará známá hra »Flaška« nikdy nezklame. Na Silvestra jistě budete mít po ruce prázdnou láhev od alkoholu, a nic jiného vlastně nepotřebujete. Princip zná asi každý. Na koho roztočená flaška na zemi ukáže, ten odloží část oděvu. Na silvestrovskou verzi se připravte co nejlépe. Oblečte si co nejvíce vrstev, aby svlékání bylo delší – a hlavně sexy. Hrát můžete ve dvou, odvážnější klidně i ve skupině.

3. Novoroční zúčtování

Oblíbená hra na přísného učitele a studentku, anebo naopak – na dominantní učitelku a neposlušného žáka se hodí na Silvestra víc než kdy jindy. Ten, kdo bude v roli studentky/žáka si vypíše na papír to nejhorší, co během roku udělal a přečte to učiteli. Za hříchy následuje trest, a tak vařečka musí být po ruce. Jak si se vzniklou situací poradíte dál, je na vás. Jako vzrušující předehra může tato hra posloužit dokonale.

4. V opojení šampaňského sex-a-vztahy-silvestr-zhave-tipy-ii-sh-nahled

Šampaňské k oslavám konce roku neodmyslitelně patří. Nemusíte se jím ale jenom opíjet, skvěle se dá využít i při postelových radovánkách. Přímo z láhve se jím můžete vzájemně polévat a pít jej přímo z partnerova těla. Kdo nezkusil, neuvěří, jak vzrušující to je. Zvlášť, když už jednu láhev máte´vypitou. Hrátky můžete vylepšit ledem, anebo jahodami, které může partner ochutnat také přímo z vašeho těla. Fantazii se meze nekladou.

5. Obložený chlebíček

Stejně jako šampaňské patří k Silvestru i obložené chlebíčky a jednohubky. Na tom ale není nic vzrušujícího, tedy pokud neobložíte sama sebe. Je to snadné. Lehnete si na postel, pochopitelně bez oblečení a intimní partie, břicho a hrudník si obložte pochutinami, které pak partner bude muset snít z vašeho těla – samozřejmě bez pomoci rukou. O zábavu i o předehru tak budete mít určitě postaráno. Ideální na tyto hrátky je ovoce.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa