vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Silvestr v posteli: Jak si užít konec roku ve dvou

30. prosince 2013

Silvestr v posteli: Jak si užít konec roku ve dvou

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: šampus Silvestr postel orgasmus sex partner

preventan-mimiforum-banner

Konec roku je tady a s ním i ideální doba zakončit jej stylově – pořádně to rozparádit ve dvou. Toužíte-li po něčem netradičním, přinášíme pár tipů, jak na to.

Ostropestřec Plus Farmax® (doplněk stravy) obsahuje kombinaci dvou bylin, ostropestrce mariánského (Silybum marianum) a klanoprašky čínské (Schizandra chinensis), ve formě standardizovaných bylinných extraktů v želatinových tobolkách s obsahem min. 80% silymarinu. Navíc s obsahem cholinu, který přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální činnosti jater.

ostropestrec-60-cz-3d-nahled

Šampaňské, víno, dobré jídlo. To vše nesmí na konci roku chybět. A alkohol jen nahrává k tomu se odvázat a zpestřit si hrátky v posteli. Přinášíme pět tipů, jak prožít silvestrovskou noc a dostat partnera do varu.

 

Šampus na těle

Šampaňské ke konci roku a k silvestrovským oslavám jednoznačně patří. Nemusíte jej ale jen popíjet. Využít se dá i při postelových radovánkách. Najděte si místo na partnerově těle (např. pupík), ze kterého jej můžete ochutnat. Uvidíte, že je to víc vzrušující, než se zdá. Hrátky můžete vylepšit ledem, anebo jahodami, které můžete jíst také přímo z partnerova těla.

 

Křížovka na kůži

Vymyslete něco, co chcete partnerovi sdělit. Slovo, anebo krátkou větu. Napište si jej přímo na tělo. Jednotlivá písmenka slova nebo jednotlivá slova z věty napište na různá místa tak, aby je partner musel hledat a složit jako tajenku křížovky. Pobídněte partnera, aby vzkaz na vašem těle našel. Ale musí pátrat důkladně. Když se mu to podaří, čeká ho sladká odměna. Jaká? Samozřejmě noc plná sexu!

 

Čertovské zúčtování.

Inspirujte se pohádkou »S čerty nejsou žerty« a zahrajte si na čerta a smrtelnici. On přečte z knihy vaše celoroční hříchy a navrhne adekvátní trest, abyste je odčinila. Jinak skončíte v pekle! Jaký trest to bude, je jen na vás. Role si pak můžete vyměnit a pro partnera připravit pěknou odplatu. Ďábelské silvestrovské řádění může začít.

 

Netradiční chlebíček

Stejně jako šampaňské patří k Silvestru i obložené chlebíčky. Že na tom není nic vzrušujícího? Omyl, obložte si sama sebe a uvidíte, co na to partner. Lehnete si na postel či na stůl, pochopitelně bez oblečení a intimní partie, břicho a hrudník si obložte pochutinami, které pak partner bude muset snít z vašeho těla – samozřejmě bez pomoci rukou. O zábavu i o předehru tak budete mít určitě postaráno.

 

Flaška nesmí chybět sex-a-vztahy-silvestr-v-posteli-ii-sh-nahled

Stará známá hra »Flaška« nezklame. Na Silvestra jistě budete mít po ruce prázdnou láhev od alkoholu, a nic jiného vlastně nepotřebujete. Princip zná asi každý. Na koho roztočená flaška na zemi ukáže, ten odloží část oděvu. Na silvestrovskou verzi se připravte co nejlépe. Oblečte si co nejvíce vrstev, aby svlékání bylo delší – a hlavně sexy. Hrát můžete ve dvou, odvážnější klidně i ve skupině.

 

Text: ino

Foto: Shuttestock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse