vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Silná stehna: Jak vyzrát na dření a další potíže

3. srpna 2017

Silná stehna: Jak vyzrát na dření a další potíže

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: svaly pot nohy stehna nadváha

preventan-mimiforum-banner

Silnější stehna v létě dokáží napáchat pořádnou neplechu. Vyrazíte-li v šatech či sukni, začnou se o sebe třít, odírat, vytvoří se opruzenina a místo hrozně bolí. Jak tomu zabránit?

DermaX

·    Obsahuje biotin, zinek – přispívají k udržení normálního stavu vlasů.
·    Obsahuje niacin, biotin, riboflavin – přispívají k udržení normálního stavu pokožky.
·    Obsahuje zinek – přispívá k normálnímu stavu nehtů
·    Obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin – přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

dermax-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 

 

Jen málo žen má to štěstí, že má dokonalou postavu modelky, krásné dlouhé nohy a stehna, která jsou natolik štíhlá, že o sebe nedřou ani v největších teplech. Většinu žen naopak trápí opačný problém – silnější stehna se jim zapařují. Jakmile si v létě oblečou sukni či šaty, za pár minut mají stehna zpocená a odřená. Chůze je nepříjemná a bolí.

 

Každý krok hrozně bolí!

„Mám silnější stehna a problém, který mě velmi trápí. Zapařují se, třou o sebe, jsou odřená a každý krok hrozně bolí. A nepomohou mi ani kalhoty! Stehna se odírají o sebe i tak. Navíc mi je dráždí látka z kalhot, které se prodírají, takže ještě k tomu musím často kupovat nové. Potřebuji radu, jak se problému zbavit, než se mi podaří zhubnout,“ svěřuje se Anna (31).

 

Tuhý antiperspirant

Skvělý pomocník pro silnější stehna. Aby fungoval, je třeba jej použít, dokud jsou stehna ještě suchá, nezapařená. Ráno si natřete nejen podpaží, ale i vnitřní stranu stehen. Trpíte-li na zapaření např. pod prsy, můžete jej použít i tam. V případě potřeby lze přes den opakovat. Používejte raději tuhý antiperspirant, než kuličkový nebo ve spreji.

 

Legíny, prádlo s nohavičkami

Nosíte-li ráda šaty či sukně, pak mohou na silnější stehna pomoct krátké legíny, anebo kalhotky s delšími nohavičkami. Pozor ale na to, aby nohavičky nebyly příliš krátké. Mohly by se vyhrnout a vašim stehnům uškodit ještě více.

 

Tip MIMIFORA

Zkuste staré punčocháče!

Nechce se vám kupovat legíny či jiné prádlo? Zkuste tip naší čtenářky, která proti odírání stehen používá starší silonky. Punčocháče, u nichž se jí prodře špička či na nichž letí oko, ustřihne nad koleny a nosí jako krátké pod sukně!

 

Větší náplasti zdravi-a-krasa-silna-stehna-ii-sh-nahled

Pokud v šatech moc nechodíte a chystáte se vyrazit jen občas, pak mohou pomoct velké náplasti, které nalepíte na stehna proti sobě, na místa, kde se o sebe třou. Je třeba ale lepit je na suché, nezpocené nohy, jinak by nedržely a posouvaly se.

 

Tip MIMIFORA:

2× cvik pro krásná stehna

 

Široký dřep

Skvělý cvik na procvičení vnitřní strany stehen a sedacích svalů jsou široké dřepy. Postavíte se nohama co nejvíce od sebe, s koleny do stran. Holeně svírají se stehny pravý úhel a zároveň jsou kolmo k podlaze. Narovnejte se a provádějte dřepy. Při pohybu dolů se nadechněte a při pohybu vzhůru vydechněte.

 

Kmitání vleže

Lehněte si na bok na podložku, hlavu nechejte ležet přes ruku. Pozor na správnou pozici – neprohýbejte páteř, ani nevystrkujte zadek. Špičku nenatahujte, měla by být pokrčená do fajfky. Horní nohu zvedejte minimálně 25×. Otočte se a opakujte s druhou nohou.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse