vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sexy spodní prádlo: Co muže vzrušuje?

29. prosince 2015

Sexy spodní prádlo: Co muže vzrušuje?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: podvazky tanga košilky podprsenky Spodní prádlo kalhotky muži sex

preventan-mimiforum-banner

Podvazkové pásy, tanga a punčochy – toto prádlo muži milují! Co je nejvíc dokáže rozpálit a čím si můžete zpestřit milostný život?

Diskutujte: Jaké spodní prádlo podle vás muže nejvíce vzrušuje?

Tanga

Kalhotky, které toho víc odkryjí, než zahalí. To jsou tanga. V posledních letech jsou velice populární, hlavně u mladší generace. Pokud na ně máte postavu, jsou sexy a nerýsují se pod oblečením. Pohled na ženu v tangách muže dokáže pořádně vzrušit. Podle průzkumů jsou nejoblíbenější červené a černé krajkové, lehce průhledné modely. Mladší generace pak dává přednost string tangám miniaturních rozměrů, které kalhotky připomínají jen z dálky.

MIMIFORUM zjistilo:

Tanga se líbí 90 % mužů, 30 % pak přiznává, že je vzrušuje! U střední generace nad 45 let je to jen 20 %.

Tip MIMIFORA:

Hit roku: Neviditelné kalhotky

Naprostým hitem, který rozvášní každého muže a v Americe patří k nejprodávanějším, jsou neviditelné kalhotky! Nesou název Cstring, a to podle písmene, které připomínají – C. S klasickými kalhotkami mají společné jen to, že zakryjí opravdu to nejnutnější. Nemají žádné gumičky, šňůrky, nic. Jen si je nasunete a ony drží. Vyrábějí se v univerzální velikosti a koupíte je i u nás zhruba za 330 Kč. Pokud ještě nemáte vánoční dárek, může jít o skvělý tip.

Zajímavosti MIMIFORA: sex-a-vztahy-sexy-spodni-pradlo-2-ing

● 58 % mužů nejvíce miluje dámské prádlo černé barvy. Po něm následuje bílá a červená.

● 76 % mužů zbožňuje sex se ženou v prádle.

● 47 % mužů miluje u žen krajkové prádlo, 16 % má rádo hedvábí.

Podvazkové pásy

O ženě v podvazkovém pásu sní 80 % mužů! V kombinaci se sexy punčoškami pak na ně působí jako výbušná směs. A nejoblíbenější barva mezi muži? V tomto případě černá. Ovšem hned za ní následují červená a bílá. Muži se shodují na tom, že je vzruší i představa, že má jejich partnerka pás na sobě. A když spolu večer někam vyrazí, nemohou se dočkat návratu.

Tip MIMIFORA:

Máte větší bříško? Pořiďte si stahovací podvazkový pás! Je vyztužený, a díky tomu zakryje to, co zrovna ukázat nechcete. Navíc na těle dobře vypadá a pro muže je zatraceně sexy! Ideální volbou může být i korzet s podvazkovým pásem.

Punčochy

Sexy síťované, nebo černé s velkou krajkou, která obepíná vaše nožky. Další kousek, který muže vzrušuje. Pokud nechcete obléknout podvazky, jsou samodržící punčochy tím pravým kouskem, který si můžete domů pořídit. Když si k nim obujete boty na podpatku, necháte chladným jen málokterého muže.

Tip MIMIFORA:

Pokud chcete něco speciálního, čím partnera rozdovádíte, zkuste zavítat do některého sexshopu. V nabídce mají velké množství nejrůznějších punčoch a punčocháčů, které vypadají velmi svůdně a vyzývavě. Stačí si je obléknout a noc bude jen vaše! Neoblíbenější barvou jen pak tradiční černá, která navíc opticky zeštíhluje a velmi lichotí postavě.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
11:42 12.05.2020 - rada89 -

Bez nadpisu

Ahoj, já prádlo, podvazky a punčochy nakupuju na http://www.la­rond.cz/Mají velký výběr a prádlo při dobrém zacházení vydrží fakt dlouho. S černou barvou souhlasím, osobně mám ráda i vínovou 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse