vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sexuální turistika: Proč si vyrazit za sexem

1. července 2013

Sexuální turistika: Proč si vyrazit za sexem

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: turistika pohlavní nemoc dovolená těhotenství sex

preventan-mimiforum-banner

K moři jezdíme nejčastěji za koupáním a sluněním. Jsou ale i ženy, které sem v létě jezdí za jiným účelem – užít si sex. Ovšem ne s partnerem, ale s domorodcem! 

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

Koupání a opalování na pláži. To jsou dva hlavní důvody, pro které jezdíme k moři nejčastěji. Jenomže nic nemusí být tak, jak se zdá. Nemálo žen totiž na dovolenou vyráží hlavně z jiného důvodu. Odreagovat se, uvolnit a nechat se svést pohledným domorodcem. Oddat se vášnivému sexu na pláži, ve vodě, ale i na hotelovém pokoji. S někým koho už pak nikdy neuvidíte, a tak neohrozí váš domácí vztah. Nejedna žena, která se vydává za dovolenkovým sexem, je totiž zadaná.


Hlavní výhoda? Partner nic netuší!

Zážitek, na který se nezapomíná. Nejvášnivější sex, jaký jste kdy zažila. I tak hodnotí své letní dovádění ženy, které si do zahraničí vyjíždějí právě za sexem. „Na dovolenou k moři jezdím zásadně s kamarádkou. Partnery necháváme doma a dobře víme proč. Chceme si totiž užívat. Flirt, letmou lásku, sex, všechno, co k tomu patří. Nikde se neumím odvázat tak, jako na dovolené. Tady ztrácím zábrany a vrhám se do víru vášně. Najít muže na pár dní nikdy nebyl problém. A hlavní výhoda? Partner nic netuší a je spokojený, jak se s kamarádkou zabavíme,“ svěřuje se Jarka (32).


Nejlepší sex? U moře!

„Nejlepší sex? Přece ten u moře! Ale ne s mým manželem, nýbrž s domorodcem,“ vypráví podobný příběh Ilona (35). „Žiju tím v podstatě celý rok. Nejdřív zážitky z léta, a jak přijde jaro, nemůžu se dočkat, až zase vyrazím. Jezdím sama, nebo s kamarádkami, které mají stejný cíl – užívat si. U moře padají zábrany, jsem uvolněnější, naladěná na erotickou vlnu a zajímá mě jediné – vyhlédnout si přitažlivého muže a s ním strávit prázdninové večery. A když mě přestane bavit? Jednoduše ho vyměním. Výhodou je, že o sobě nic nevíme, nikdo se nechce vázat a všichni máme stejný cíl – co nejlepší sex,“ říká.


Sex skrývá řadu nástrah sex-a-vztahy-sexualni-turistika-ii-sh-nahled

Prázdninový sex je sice příjemný, vzrušující, jedinečný i nespoutaný, ale je třeba myslet na to, že skrývá řadu nástrah. Pokud si nedáte pozor a nedodržíte zásady bezpečného sexu, hrozí nechtěné těhotenství s mužem, kterého už nikdy neuvidíte, a také celá škála nejrůznějších pohlavních chorob. A pozor – i když použijete kondom, je třeba myslet na to, že se pohlavní nemocí můžete nakazit i při jiných praktikách – třeba při orálním sexu. Kapavka, syfilis, ale i virus HIV patří mezi ně. Proto než se vydáte do víru letního sexu, zvažte rizika a snažte se užívat si co nejbezpečněji je to možné. Letní románek by se vám totiž také nemusel vyplatit.


MIMIFORUM zjistilo:
5 důvodů, proč vyrážíme za sexem

-    Zažijeme dobrodružství a vzrušení, o jakém se nám mohlo jen zdát.
-    Zjistíme, jací jsou cizinci v posteli, a můžeme porovnávat.
-    Na dovolené je snadnější se uvolnit, odhodit zábrany a užívat si naplno.
-    Zažijete sex, jaký byste doma s partnerem rozhodně nepoznala.
-    Sexuální dobrodružství nás nabije energií a paradoxně může posílit domácí vztah.

Text: asm
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
17:56 04.10.2017 - Kája Šplíchal -

Lakomé ženské

Nenapíšou a nenapíšou! Lakomé ženské! Chlap musí platit jak mourovatý, lesba vydře heteračku za hrnek kafe, každá je emancipovaná a rovnoprávná, ale jen dokud to platí chlap. A když má emancipovaná možnost pochlubit se s letním sexem, vášnivým a exotickým, mlčí. Takové trapné pokrytectví! Lakomé neemasncipované nerovnoprávné ženské!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse