vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sexuální tajemství: Co nejvíce tajíme?

18. prosince 2016

Sexuální tajemství: Co nejvíce tajíme?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: tajemství orální sex milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Každá žena má své tajemství. A velká část z nich se týká sexu! Neskrýváme jen své minulé sexuální partnery, ale také věci, po kterých v posteli toužíme, ale bojíme se s nimi svěřit.

Diskutujte: Jaké je vaše největší sexuální tajemství?


V posteli každého láká něco jiného a většinou to, co nemá. Jenže partnerovi se se spoustou přání odmítáme svěřit, protože máme strach, aby se to všechno neobrátilo proti nám. O čem v sexu nejvíce sníme?

Chci drsnější sex!

Něžné milování a dlouhá předehra. Spousta žen nad touto představou zajásá, avšak velká část příliš nadšená nebude. Podle nedávného průzkumu, který proběhl mezi ženami, jich řada touží po drsnějším sexu – jen se s tím bojí svěřit partnerovi. Jen malá část najde odvahu vše se svým protějškem probrat otevřeně. Větší skupina o tom jen sní, případně se odhodlá k realizaci – ale s milencem.

Nesnáším orální sex!

Řada žen se přiznává, že provádět orální sex svému partnerovi příliš v lásce nemá. Nevzrušuje ji a dělá to jen proto, aby měl radost. Ještě překvapivější je ale informace, že nemalá část zástupkyň něžného pohlaví nesnáší, když ji ústy uspokojuje partner! Muži to totiž většinou neumějí tak, jak by si ženy představovaly. Jsou moc hrubí, slintají, nepoznají ta správná místa. A proto je často lepší si orální radovánky odpustit, hlásají ženy.

Nenávidím cucání bradavek!

Ženská ňadra patří často k erotogenním zónám, ale zdaleka ne každou dotyky vzrušují. Některé ženy právě na prsou příliš citlivé nejsou, a tak se jim ani nelíbí, když za ně muži tahají a cucají jim bradavky. Navíc pokud nemají správný cit v ústech, může to být i velmi nepříjemné. Proto se spousta žen shoduje: „Tohle nesnášíme!“

Musím předstírat orgasmus!

Orgasmus předstírají nejen ženy, ale stále častěji i muži. Třeba proto, že mají potíže s erekcí či nemohou dosáhnout vyvrcholení. Ženy se však k této herecké kreaci uchylují mnohem častěji, některé dokonce pokaždé. Samy však přiznávají, že jim to není pochuti. Sex si užijí i bez orgasmu, ale předstírají jej kvůli svým partnerům.

Chci dva muže najednou! sex-a-vztahy-sexualni-tajemstvi-ii-sh

Když muž řekne, že by to chtěl zkusit se dvěma ženami najednou, jen málokdo se nad tím pozastaví. Jakmile však prohlásí žena, že by do trojky chtěla dva muže, dívají se na ni tak trochu divně. Přitom o dvou milencích v posteli najednou jich sní spousta! A některé by si troufly dokonce na tři. Jen málokterá ale najde odvahu a svěří se partnerovi.

Sním o nevěře!

Spíte v posteli vedle svého partnera, ale pronásledují vás divoké erotické sny. V nich ale hlavní roli nehraje váš přítel, ale neznámý muž. Přesně takový, jaký vás přitahuje. S dokonale vypracovaným tělem a sexy vzezřením. Zažijete s ním nejlepší sex ve vašem životě. Bohužel ale jen ve snu. A partnerovi se se svým sněním svěřit rozhodně nehodláte.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
21:32 23.12.2016 - Zdeňka -

bradavky

Jsem vzrusena paliva mně na bradavky a den předtím jsme měly sex s přítelem.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse