vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Sexuální dárečky a důvody, proč je stromeček lepší než muž

25. prosince 2012

Sexuální dárečky a důvody, proč je stromeček lepší než muž

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: rolničky Santa stromeček dárky Vánoce sex

preventan-mimiforum-banner

Štědrý den je jen jednou za rok a dárky k němu patří. Nechejte se od partnera rozbalit i vy! Stačí velká mašle a hurá do ložnice. Pokud jste sama, nesmutněte. Zjistili jsme sedm důvodů, proč je stromeček lepší než muž. 

Ježíšek a dárky ke Štědrému dnu neodmyslitelně patří. Jenže radovat se pod stromečkem nemusí jen děti. Nezapomenutelný zážitek můžete připravit i partnerovi. Když děti usnou, je ta pravá chvíle dát si druhou nadílku – a rozbalovat se navzájem.

3 tipy, jak se nechat rozbalit

Dlouhá stuha

Máte-li doma širší a dlouhou stuhu, je vyhráno. Uvažte si ji na sebe – a samozřejmě na holé tělo! Aby partnera dostala co nejvíce do varu, měla by zakrývat intimní partie a přes ňadra by měla být uvázaná velká mašle. Ideální barva je samozřejmě červená. Pokud takovou stuhu nemáte, můžete si vypomoct náhradní variantou – krajkovými kalhotkami a dlouhým šálem, který si uvážete kolem ňader a vpředu uvážete opět na mašli. Pak už stačí jen nechat se rozbalit.

Rolničky

Jednoduché, ale přesto efektní. Postačí vám sexy prádlo a rolničky, které si na něj pověsíte. Na podprsenku, ale i na kalhotky. Máte-li po ruce santovskou čepici, pak si ji nezapomeňte obléknout. Svůj outfit doplňte punčochami a botkami na podpatku a přesuňte se za partnerem do postele.

Balicí papír

Zbyla vám role balícího vánočního papíru? Zabalte se do ní vy! Omotejte si papír kolem hrudníku a hýždí. V pase přepásejte stuhou či šátkem a udělejte mašli. Takový dárek je třeba hned rozbalit, jinak se papír začne trhat. A tak na nic nečekejte a vydejte se předat poslední pozornost večera.

Jste sama? Nevadí! sex-a-vztahy-sexualni-darecky-ii-sh-nahled

Trávíte Štědrý večer bez partnera, anebo nemá zrovna náladu na milostné dovádění? Nevadí! Zjistili jsme důvody, proč je lepší vánoční stromeček než muž.

MIMIFORUM zjistilo:

7 důvodů, proč je vánoční stromeček lepší, než muž

1. Vydrží stát celé dny. Jakmile ho jednou zabudujete do stojanu, ani se nehne. Na rozdíl od muže nemá problémy s erekcí.

2. Ví, že vypadá lépe pod ženinýma rukama. Ženy ho totiž dokážou nazdobit nejlépe. Stromeček si to nejen nechá líbit, ale ani neodporuje a nenadává. Je spokojený s každým výsledkem, i kdyby se vám to nepovedlo.

3. Vypadá stále dobře. Jak by taky ne! Než jste si ho dovezla domů, vybrala jste si takový, který se vám líbil. Nemusí o sebe dbát a starat se – na rozdíl od partnera. Je stále svěží a dá se na něj dívat.

4. Když se vám nelíbí, upravíte ho. Nelíbí se vám, jak jste dala ozdoby? Nevadí, šup s nimi pryč! Vyměníte je za jiné podle vašeho gusta. Stromečku je to jedno a vy jste spokojená.

5. Nikdy nenadává a neodmlouvá. A ani tehdy, když vidí, kolik jste pod něj dala balíčků a hlavně na kolik vás vyšly. Naopak partner, pokud by znal cenu všech dárků, by mohl mít zkažené Vánoce a rozčílit se do nepříčetnosti.

6. Krásně voní a nemusí se holit. A to je velká výhoda. Ne každý muž o sebe dbá, denně se myje a voní vždy a za všech okolností. To se vám se stromečkem nestane. Navíc strniště je u něj žádoucí – u partnera však nikoliv.

7. Když uvadá, vyhodíte ho. Stromeček poslouží, jak potřebujete. Jakmile začne vadnout a padat, prostě ho vyhodíte. S partnerem to tak jednoduché není. Kvůli tomu, že stárne, ho jen tak v mrazech na ulici vyhodit nemůžete.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse